Když sedmnáctiletá Taylor dostane od matky k narozeninám vlastní počítač, je štěstím bez sebe a s vidinou svobody a nezávislosti se učí proplouvat vodami internetu. Záhy ovšem zjišťuje, že internet s webovými stránkami a online lidmi umí být stejně zákeřný jako moře plné žraloků. Netrvá dlouho a Taylor se musí potýkat s prvním projevy šikany. A to ještě netuší, že věci zdaleka nedošly do extrému.
Film je součástí kampaně "Rally to Delete Digital Drama", jejímž cílem je odstranit šikanu jak na internetu, tak v reálném životě. 5. července 2011 ji ve spolupráci s časopisem Seventeen Magazine odstartovala americká televize ABC Family. (alyssa18)

Cherry_Bomb

Svojim spôsobom zaujímavý film. Emily Osment v hlavnej úlohe, ktorú zahrala emocionálne a presvedčivo. Dej sa točí okolo online sveta, ktorý je v dnešnej dobe úplne bežný. Taylor dostane od mamy na narodeniny notebook a založí si svoj profil, kde chatuje a má o sebe zverejnené informácie. V škole nepatrí medzi najobľúbenejšie dievčatá a vždy sa nájde nejaká poznámka na jej osobu. Postupne sa internet a sociálna sieť stane jej nočnou morou pre online šikanu, ktorá prerastá do extrémov. Urážky, útoky, šírenie nepravdivých informácii ju dovedú až na samé dno. Tento film ukazuje nie len na vážnu problematiku internetovej šikany, ale aj na zradu v priateľstve, odpustenie a odvahu vzoprieť sa a opäť sa hrdo postaviť na nohy! ()

vitac.

Solidní film, který má co říct. Primárním cílem tvůrců bylo (náctiletého) diváka poučit a to se myslím celkem dobře podařilo. Herecké výkony dobré, hudba šla mimo mě, scénář trošku přestřelený, což je v tomto typu filmu pochopitelné. Takže... toto byl můj poslední komentář, mažu účet, bye:) ()

tery.bill

S původním očekáváním klasické "dysneyovky" u které si odpočinete, díky obsazení Emily, se rozloučíte během první čtvrthodinky filmu a další dělní vás naprosto vtáhne do děje. Osobně jsem po dvaceti minutách přestala časovou linii filmu vnímat. Film řeší problém který se v dnešní době týká spousty lidí, i když v trochu extrémním pojetí (viz. žárlivá nejlepší kamarádka) a byl výborný nápad ho natočit v rámci kampaně. Herecký výkon Emily Osment mě zde velmi mile překvapil. Čtyři hvězdičky. ()

maoc

Edukativní snímek o kyberšikaně do škol apod. Dost přibarvený a hodně US, ale pro děti kolem 8 - 12 let by mohl být užitečný. ()

Alice Ashley

Bylo příjemné vidět Emily Osment v jiném filmu než od Disney. Prokázalo se, že Emily je úžasná herečka, která umí vážně vážně hrát. Trochu mě překvapil "klidný, usmiřující" konec tohoto filmu, když vezmu v úvahu to, jaký stresy po celý film prožívala, ale i tak se mi to líbilo a zase o něco obohatilo. Takže za mě 4 hvězdičky. :) ()

Aquarii

Teoreticky se mne tento film už netýká, ale když si vzpomenu na náš pubertální věk, tak si říkám, že by se mne to týkalo tenkrát. Jenže tenkrát se internet a všechny její neřesti začaly rozvíjet, tudíž se o tom tolik nemluvilo, kolik nástrah na nás mohlo čekat. Dnes je to ožehavé téma a je to jen dobře, protože internet a hlavně sociální sítě jsou dnes prakticky na každém rohu, na PC, v notebooku, v iPadu, v tabletu, v iPhone i v obyčejném "dotykáči". Není teda problém, že i prvnáček "fejsuje" svůj stav na mobilu. Tenhle snímek si zaslouží ocenění. Skvělé herecké osazení. Doporučuji si tenhle film schovat pro naše děti a zařadit jej do seznmu povinných filmů i na školách, aby si všichni uvědomili, co se může stát, když do toho spadnete rovnou po hlavě. ()

Kackucka

Film je sicedělán ve stylu pro mládež, nicméně myslím si, že toto je jeden z mála filmů, který by měli vidět i rodiče náctiletých a své ratolesti připoutat k sedačce aby si to chtě nechtě odseděli také, protože s Kyber šikanou se dnes setkává většina z nich. Zpracování sice trošku vázne, ale jsem přesvědčená, že pořát to stojí za to. ()

fimler

Asi mám u všeho opačné názory než většina, ale aspon jsem jiný!No já jsem to té Emily Osment teda vůbec nevěřil a kvůli ní celý film pohořel u mě. ()

Sticas

Mám ráda filmy o šikaně,ale toto???Kde to proboha vzalo tak vysoký hodnocení? Herecký výkony otřesný a film těžký propadák…dávám 1* alespoň za téma… ()

Dana1926

Založíte si profil a ani netušíte kam až vás to může zahnat. Cyberbully je určitě zajímavý film zabívajnící se auktuálním tématem šikany prostřednictvým PC které ač se to nezdá může člověka dostat až na dno. Jinak těší mě že Emily Osmet se vymanila z Disneyho pout předvedla že umí hrát. Film sám o sobě zas tak dokonalý není, ale dávam hvězdu navíc za důležité téma k zamyšlení a soundtrack byl taky skvělý. ()

Nallymo

To si robíte zo mňa srandu. Mať tak ich problémy. "Mám 15 rokov, som americký teeneger a mojim najväčším životním problémom je, že ma ľudia ohovárajú na internete. Bože, čo to zase napísali na môj účet. Idem sa na 10 minúť vyplakať. Keď to bude takto pokračovať asi si siahnem na život. Nejak ma zachránia a psychiatri nebudú riešiť, že som padnutý na gebulu, ale že ma ostatný cyberšikanujú. Mali by sme pozavierať tých čo na internete o mne šíria takéto bludy. Poďme s tým do senátu. Tam sa na mňa vybodnú, ale situáciu zachránia noviny, ktoré keď sa v tom začnú hrabať aj senát povolí a tých hajzlov čo na mňa píšu škaredé veci na nete konečne začnú stíhať." Ďakujem tunajším uživateľom, ktorí tento film tak vysoko hodnotia a ja som celý film len neveriacky krútil hlavou, že na čo to pre Boha pozerám. A ak naozaj existujú takí ľudia, ktorých položí takáto somarina( tak netušia, čo sú skutočné problémy) je mi ích úprimne ľúto. ()

PatriciaVe

Ačkoliv je opravdu dobře, že nám někdo umožňuje nahlédnout do tohoto čím dál tím více se vyskytujícího problému, musím říct, že happy-end jsem v tomto americkém filmu opravdu nečekala. Těm, kterým je obeznámen případ Amandy Todd (šikanované 15ti leté dívčiny, která před nedávnem kvůli tomuto problému spáchala sebevraždu), tento happy-end příjde jako opravdu přehnané zakončení tohoto filmu. Avšak, mnozí z nás by asi nechtěli vidět sebevraždu a ti co ano, tak si raději pustí horor, takže to na druhou stranu chápu. I tak tento film za mě získává plný počet za ukázku toho, jak to může a nemusí dopadnout. ()

BalbiJirka

To je problém dnešní doby, kdyby radši lidi trávili více času venku s tím, koho opravdu znají, koho mají rádi a ne, aby "žili" jen virtuálním životem. ()

Eddemi

Velmi dobry start, bolo to celkom emotivne a malo to dobry spad, az som sa pytala: "Preco take priemerne hodnotenie?" A potom to prislo. Klise za klise, vsetci boli nadmieru vnimavi, empaticki, napomocni, chapavi... Dej sa zacal vliect a happyend tomu tiez nepridal... Cize to slo dolu zkopca. Este 10 minut a dalsia hviezda dole... ()

silvusaak

Upoutala me hlavne hudba teda, prijemny chill nez nejaky drama. Kazdopadne dobrej pokus o ukazani co vsechno se muze stat, nevim jestli to prevychova americky teenagery, ale aj tak palec hore. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Tess92

Film byl opravdu silným zážitkem, protože vypráví příběh o něčem, co se může stát úplně každému. Emily Osment byla skvělá, ze scény se sebevraždou jsem měla husí kůži. Akorát mě trochu zklamal konec. Přece jenom si nejsem jistá, že by to šlo tak lehce (nejen odpustit kamarádce, ale i postavit se školní hvězdě, nebo se tak rychle "uzdravit"), to mi přijde přece jenom až moc americké, ale jinak byl film skvělý. ()

lilylove

Mně ten film naprosto nadchnul.Ani vteřinku jsem se nenudila a v některých scénkách se mi chtělo skoro až brečet.Napnutá jak to dopadne jsem byla celou dobu a měla jsem skoro až husí kůži.Nezapomenutelný filmový zážitek :) ()