Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

Hrmak

Ako jeden krát sa na to dá pozrieť, zasmiať sa na krkolomných pádoch, ale to je všetko! Sledovať to pravidelne nie je v ľudských silách. To bude stále dookola to isté? Len sa zmení súťažiaca trojica? Ak áno tak som to videl prvý aj posledný krát. Podobnú blbosť dávajú aj na Joj Plus, tuším Ninja factor sa to volá, tam je to ešte nudnejšie nakoľko sa všetci súťažiaci na seba podobajú...:) ()

Gustik5

Koukat se na funícího a belhajícího se Kramára polovinu pořadu je opravdu zábava! Jen tak dál, Češi a Slováci, DO TOHO! Vskutku kvalitní a plnohodnotná zábava vhodná pro povaleče, sledující Novu, a kruté znásilnění původního pořadu, lituji svého času. ()

Deacon59 odpad!

Velmi zábavná soutěž, kterou občas sleduji se ve spojení s TV NOVA stal nechutný paskvil u kterého se nedá vydržet. ()

Barney odpad!

Neuvěřitelná blbost. Nikdy jsem moc nemusel Hry bez hranic, ale proti Wipeout to byl skvost. No, možná mě trochu ovlivnilo i to, že jsem viděl díl, kdy za nás závodily opravdu neuvěřitelná kopyta. Taky by mě zajímalo, který tukan vybíral ty naše soutěžící. Zatímco za jiné země tam závodili olympijští vítězové, mistři světa, nebo aspoň šikovní lidé, tak za nás tam byli Martin Trnavský, Tomáš Kraus a nějaký mě naprosto neznámý Slovák Švajda. Měl jsem pocit, že tahle trojice by nedokázala ani zatlouct hřebík i kdyby měla u sebe automatickou zatloukačku hřebíků. A k moderátorce se raději ani nebudu vyjadřovat, nechci být vulgární. ()

Sammy1

Bože..... tak tohle je opravdu vrchol... Sleduji originální americkou a britskou verzi, ale to, co provedla nova, to se nedá odpustit. Tým československých "celebrit" předvádí něco tak trapného, že se za ně stydím! Navíc většinu českých účastníků vůbec neznám (nevím, jak ostatní). Ale to, co mě rozčiluje nejvíc je to, že my nasadíme dinosaura Kramára, který, místo toho, aby co nejrychleji dráhu dokončil, se před kamerami předvádí, ostatní země nasazují vrcholové sportovce. Navíc nevím, co v této soutěži dělají modelky, které se stejně jen předvádějí nebo lidi, kteří mají nějaké zranění, ale i přesto nastoupí, aby to našemu týmu pohnojili. Musím se smát, když běží náš účastník a Bouček (případně ta nezáživná blondýna, která s ním moderuje) tvrdí, jak jsou naši účastníci skvělý, přitom každou chvíli naši soutěžící ryjí tlamou ve vodě nebo v bahně. Jediný adrenalin se dostává tehdy, když se nějaké krasavici udělá špatně z argentinského slunce a složí se. Vím, že je to hnusné, ale je to tak. No a poslední věc - dost mě rozčiluje to, že OPĚT musíme být spojení se Slovenskem. Nic proti němu nemám, ale to sakra nemůžeme mít soutěž, kde budem jen sami za sebe? Pak se budou ostatní rozčilovat, když nás ve světě budou brát pořád jako Československo, když se nedokážeme osamostatnit. Jedna hvězda je pouze za Ondru Brzobohatého, který byl zatím nejlepší a podle mě jako jediný to bral vážně. ()

El_Barto odpad!

Normální Wipeout je moje nejoblíbenější reality-show. Ale tohle je trapnost na n-tou. Nova se zase předvedla, PROČ TAM LEZLA?!?! Jestli chtěla Česko a Slovensko ztrapnit tak to se jí povedlo na výbornou!! Jediná věc nad kterou přemýšlím, když se na to "dívám". Tak je to, jak nízko mají ti "moderátoři" postavenou laťku? ve Wipeout zóně čas pomalu 30 minut a oni na to: byl to skvělý výkon, jste dobří... :-O Trapnost, jsem rád že v době kdy to je mám tenis, protože tak vidím jenom necelou polovinu a to stačí na to abych se parádně naštval :-) (Nedivte se mi, že se na to vůbec dívám, nějak musím zaplnit mezeru mezi televizníma novinama a Futuramou :-D ()

Thrakan odpad!

Originální pořad Wipeout je velmi povedený a zábavný. Ovšem tento česko-slovenský odvar je slabý jak čaj. Největší záhadou pro mě je obsazení soutěžících. Proč mají ostatní země v týmech olympioniky, sportovce + sem tam nějakou tu TV hvězdu a my tragédy typu Kramára... nechápu. Přijde mi, že naši si chtěli na náklady televize udělat dovolenou v Argentině a vlastně jsou tam jen do počtu. Ani moderátorská dvojka mi nesedí. ODPAD! ()

Makadan

Já nevím, na co si pořád všichni stěžují. Konečně se v televizi objeví něco jiného, než kriminálky a nelíbí se to...já jsem spokojená....neříkám, že je to hned na pět hvězdiček, ale jako odpad! bych to rozhodně nehodnotila. ()

JARDAHONDA odpad!

Pořád, kde se český národ O5 snaží po někom opičit... Některé celebrity jsou navíc levé, jako šavle.. Takže to nezachrání ani Libor Bouček.. ()

montrose odpad!

Viděl jsem část jednoho dílu a pak finále a ujistil jsem se, že jsem opravdu o nic nepřišel. Trapné výkony našich "celebrit", které jely do Argentiny jen zapařit a nějaké soutěžení (natož reprezentace ČS) jim bylo u zadku, by v pohodě strčili do kapsy i chlapi od nás z vesnice po 12tihodinový šichtě. ()

Choucas odpad!

Nebude moc co psát, protože tohle je naprostá blbost. Nebaví mně to, trapný, soutěží tam lidi který většinou neznám ale všichni dělaj jako bych je měl znát a ani nejsou pro mně zajímavý, třeba narozdíl od takovýho All Star Teamu z Ninja Factoru. Překážky nezajímavý, prostě proč jíst takovej ten polystyren, když si můžu dát výborný jídlo? Proč jezdit trabantem pokud si můžu dovolit mercedes? Proč koukat na Wipeout když dávaj Ninja Factor? ()

Paan

Vypnout zvuk, hlavu ani nezapínat, odložit patriotismus a chytaje se za hlavu tlemit se čecháčsko-čobolské mizérii takřka poslední jakosti - a dá se to snést. ()

djsaly

Je to sranda a škodoradosť zároveň. Keď si doma a myslíš si, že ty by si bol lepší, rýchlejší a nepadol by si do vody, pretože tebe sa to nemôže stať? Darmo, škodoradosť je najlepšia radosť...čo do moderátorskej dvojice to nemá žiadny drive a celebrity oboch už rozdelených krajín sú po väčšine notoricky známe a opozerané, proste sú všade kde sa len dá ich vidieť. V zápolení so susednými krajinami sme mohli zvíťaziť, keďže sme mali možnosť vybrať to naj z naj čo doma a o kúsok ďalej doma máme. Hodnotím iba tú srandu a škodoradosť na 2* ()

lukaskon1 odpad!

Sebranka pitomců si udělala dovolenou v Argentině. Zatímco ostatní se snaží jak mohou, prezentují se a předvádějí obdivuhodné fyzické výkony, tak skupina našich soutěžících se přijela rekreovat a zaplavat si v místním bazénu. Ta banda šašků neumí vůbec nic a jen to předvádějí před ostatními, kteří z toho museli mít bžundu. Fakt nepochopím proč tam nebyli sportovci nebo zkrátka lidi s dobrou fyzičkou? Ze člověka opravdu nedělá sportovce to, že moderuje sportovní noviny. Nově ale nejde o to aby soutěžící vyhráli ale aby to mělo sledovanost a tak se domnívají, že banda opičáků, které můžeme běžně vídat v televizi přitáhne diváky. Moderátorská dvojice je také na odstřel. Čekal bych posuzování výsledků všech soutěžících ale oni jen prosazují ty naše a snaží se nám nakecat, že pětiminutová ztráta pro naše "borce" nic není. Asi je na tom něco špatně, že jsem se radoval z úspěchů kohokoli mimo našeho týmu ale když vidíte tu nezaujatost a lenost našich soutěžících, tak jim těžko můžete fandit. No ale abych to jen nehanil, tak musím říci, že pár dílů by si měli zkouknout všichni, něco takového se jen tak nevidí. U situací, kdy všichni tři zahraniční soutěžící dohromady stihnou proběhnout dráhou dříve než jeden náš jsem se válel smíchy. ()