Probudit se s pořádnou kocovinou není pro Jesse a Chestera žádnou novinkou. Avšak nevědět, co všechno se předešlého večera odehrálo a kde vlastně zaparkovali své auto, to tu ještě nebylo! Jenže už zanedlouho zjistí, že dočasná ztráta paměti je to nejmenší, co je toho rána mohlo potkat...Kamarádi Jesse a Chester se ráno probouzejí po velkém flámu. Jen velmi matně si vybavují, co se vlastně stalo, co všechno dělali a kde byli. Pak si ale vzpomenou, že mají dnes výročí seznámení s dvojčaty Vandou a Vilmou a měli by k nim zajít a donést jim dárky. Když vyjdou ven, s hrůzou zjistí, že se jim ztratilo auto, které mělo stát před domem. Vydávají se tedy k dvojčatům pěšky a cestou narazí na nádhernou dívku, která se představí jako Christie a začne Jesseho vášnivě líbat. Zdá se, že se včera během večera seznámili, mladíci si ale opět na nic nepamatují. Náhle se z přijíždějícího auta vyhrne skupina mladíků v čele s Jimmym, který tvrdí, že dívka je jeho přítelkyně a vyhrožuje Jessemu. Přátelé tedy putují dál. Ocitnou se v blízkosti nočního podniku, a když vstoupí dovnitř, jsou nadšeně vítáni. Jak se zdá, i sem včera v noci zavítali a zanechali po sobě skvělý dojem. Všechny půvabné tanečnice – záhy se ovšem ukáže, že se jedná o přestrojení mladíky – je nadšeně zdraví. Šok jim způsobí teprve otázka jedné z nich, co udělali s kufříkem se 200 000 dolarů, které jim dívka svěřila, aby ho vynesli ven. Ani o kufříku a penězích nemají ovšem Jesse a Chester ani tušení… Sotva vyjdou z tančírny, jsou násilím vtaženi do auta, které jede kolem. Skupina podivných lidí, kteří o sobě tvrdí, že se již brzy chystají na cestu do vesmíru, po nich chce „převaděč spojitosti“, který by měli mít údajně u sebe. A jako obvykle mladíci nevědí, o čem vlastně mluví. Jen usoudí, že všechny hledané věci by se měly pravděpodobně nacházet v autě, které tam záhadně zmizelo... S jejich podivnými dárky je nakonec jejich přítelkyně dvojčata vyhodí a na mladíky dotírají cestovatelé do vesmíru, kteří žádají svou „tajemnou a mocnou zbraň“, zatímco transvestité naléhají, aby jim vrátili peníze. Jesse a Chester se obrátí na policii a ohlásí ztrátu auta. Po nějaké době se dozvědí, že jejich staré auto se prodávalo ve dražbě. Ví se dokonce, kdo si ho koupil. Policistka se zprvu zdráhá jim prozradit jméno kupce, nakonec se ho ale přece jen dozvědí… (TV Prima)

elimS

70% - komentář 20ti slovy: "Jiná verze" blbýho a blbějšího..."mimozemšťani", sekta, ženoobr, pařba, jogurty, pštrosolamy, "a dál", debilní hlášky a přenášeč spojitosti. No hovadina, ale dobrá hovadina :D ()

Shitonit

Sorry jako, z pohledu dnešní záplavy megapíčovin se jedná o snad velmi jednoduchou, však stále hodně funkční komedii, která se již dávno zakultovala do závitů filmových fajnšmekrů vyhledávajících tento typožánr, kterýžto snadno vyplní hodinu a půl pojednáváním vo hovně. Pro upřesnění upřesňuji...stačí vypnout mozgovnu těsně před filmem. Doporučuji nesledovat s nikým, kdo má íkvé přes šedesát. To se ze sledování komedie snadno stane domácí drama. Za mě dobrý. ()

Sir Ludvig

Toto je blbosť a ešte k tomu strašne natočená...ale bavil som sa a ten čas prešiel naozaj rýchlo. Takýto druh humoru vôbec nemusím, takže o to sú moje 3 hviezdičky zaslúženejšie. ()

brectule odpad!

Tragédie!!! Nebo úžasná věc pro věčné pubescenty. Hrůzu vyvolává hlavně představa: znovu to vidět dvakrát posobě při cestě do Chorvatska. Musím, ale uznat, že pár hlášek - ty vole, to není lama, to je pštros..se poměrně snadno uchytí... ()

Arccos

Neuveritelne dementni dvojice v podobne dementnim filmu. Na jeden dobry vtip pripadaji tri trapne. A presto me to pobavilo. Jenom tam nikdo nemusel plest mimozemstany. ()

nula87

Strašné, nevím co mě to napadlo se na to vydržet skoro hodinu a půl dívat. Jedna hvězda za to, že jsem se asi 2x zasmál, a že už jsem viděl o hodně horší kousky. ()

LuNaj odpad!

Dá se jako komedie považovat snímek, u něhož se mi líbí JEDINÁ scénka? Jack Black a močení na kytku. Sorry vážení, ale tohle na tu 1* ani náhodou nemá. ()

Cortesz

Stupidní tupá komedie, nejtrapnější sci-fi co sem kdy viděl, ale právě proto je to občas k pousmání, myslím tím, že se mi občas zvedl koutek úst nahoru :-D. Hodně tahle tupost teží na dobrém obsazení a Kutcher se Stiflerem jsou schopni utáhnout svejma grimasama a občas i slušnejma hláškama celej film tohoto typu. ()

Marrianna odpad!

"Hele vole, kde mám blejt?" Tak takhle asi bych zkomentovala toto - nechce se mi ani říkat dílko. Všichni mě tam neuvěřitelně štvali a já doufám, že takové hlupáky v životě nepotkám asi by mě zavřeli za ublížení na zdraví. ()

adri_anna

Nejsem moc fanouškem takovýchto typů komedií, ale v tomto filmu mě některé momenty totálně odrovnaly:D a Stifler a Asthon jsou spolu... no jak to říct... k sežrání. Když jde tento film v televizi, nikdy si ho, už jen z nostalgie, nemůžu nechat ujít... 3+ ()

DeaconMoss

Proč se mi to tak líbilo, netuším. Normálně tyto srance hážu do koše, ale z jistého nepochopitelného důvodu jsem tuto komedii viděl asi milionkrát a stejně mě neomrzela. :-D Asi na mě působí magie Seanna Williama, jinak si to nedovedu vysvětlit. :-) ()

Cortyx

Asi jsem divnej,ale film se mi líbil (ani ne tak zpracováním,či hereckými výkony) ale prostě jsem se u něj nepřestával smát a i po letech čas od času používáme s kamarády hlášky z tohoto filmu . " a dááál ? a dál už nic . ()

Crupier

Filmové " Ňůňo " nadupané skvělými hláškami, které se zdají být až stupidní, a proto ho tak žeru. Dva chlapíci, o kterých si celou dobu filmu myslíte, že jsou těmi největšími hlupáky se ke konci projeví jako inteligentní a zachrání zemi před " Děsně rajcovní mimozemšťankou (Bájo) " A i svou rádoby káru nakonec objeví a všechno dobře dopadne.. A co Vy? Byli jste už na planetě Uran? ()