Soudkyně Barbara

(pořad)
Reality-TV / Drama
Česko, 2015, 60 min

Účinkují:

Pavlína Kafková, Simona Prasková, Renáta Názlerová, Jaroslav Mendel, Josef Mádle, Ondřej Lechnýř, Lenka Vacvalová, Anna Polcarová, Karolína Hrůzová - Hlaváčková, Štěpán Vlček, Daniel Dítě (více)

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá – soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda. (TV Barrandov)

Filip_ZL odpad!

Tento výplod choré mysli by nikomu nepouštěli ani v psychiatrické léčebně o odpoledním čaji. Hodnotím jako neskrývale začernelou rakovinu. Chtěl bych upřímně mluvit s tvůrcem tohoto serialu. Inhuman cancer 11/9 ()

Hvezdolet

Nebudu popirat, ze kdyz zrovna televizor bezi a bezi na nem Barbara, klidne si sednu a dam si svacinku, poobedvam. Sice absolutne nechapu o co se tady tvurci snazi, ale okej, i temne vody kinematografie musi nekdo prozkoumat -- prace jako kazda jina... serial si hraje na Court Shows zname z US a UK, ma to ale jeden zasadni hacek: neni to reality show ale divadylko A ze to pak uz nema zadny smysl? Verte mi, ze prumerneho divaka TV Barrandov neco takoveho jako smysl rozhodne nezajima... ()

Martin29 odpad!

Nechápu, že to má více procent než Nebezpečné Vztahy. Více umělý pořad , aby člověk pohledal. Uměle vytvořená místnost s několika knihama a do toho soudkyně, která by neuspěla ani v konkurzu na porno. Vždy stejní lidé jak v obžalobě (jakási ženská s rudýma vlasama) tak v obhajobě (jakýsi kravaťák) . Co sem viděl tak zhruba 2-3 díly vždy vyhrála ta ženská s rudýma vlasama takže buď je tak dobrá nebo je někdo vůči ní zaujatý a nadržuje jí. I ty příběhy jsou neskutečně stupidní chlap se rozvádí se ženou a naráz se tam vytahuje, že má v baráku nevěstinec co to má s případem společného skutečná soudkyně by to neřešila, ale tady se to probírá ve velkém. Ženská chce větší výživné na děti, které žijí v zahraničí a mají více jak 18 let jelikož ona bere jen 50000 a dělá ze sebe chudinku jak těžce přežívá, že má málo a on 200 000 a je podnikatel to jako on za to může, že je úspěšný. Do toho jejich děti, které ani nedojdou a je jim to nejspíše putna kolik dostanou,ale hlavněže chtějí na výšku. Na konci je vždy dodatek jak případ skončil u kterého se člověk zasměje ještě více. Nejhorší je, že někteří lidé si myslí, že je to skutečné. P.s. úplně nejlepší díl byl ten kdy jakási ženská přednášela o tom, že všichni chlapi jsou kurevníci a spí s každou a , že jeho otec je násilník a pak dostal slovo její manžel a řekl, že ona sama spí s kdekým takže není o čem mluvit a soudkyně ho přerušila, že to není k tématu takže ona ho urážet může, ale on se bránit nemůže. ()

Jarsey

Zpočátku se mi seriál zdál dobrý, u nás reality show frčí, tak proč neudat seriál ze soudního prostředí. Jenže postupem času mě začala rozčilovat samotná paní soudkyně, která mi po vícero dílech přijde neschopná zjednat si pořádek. Akorát soudní síň je trochu moc načančaná, což působí dost uměle a neuškodilo by, kdyby byla jedna epizoda zasazena do několika dní či týdnů, aby to získalo aspoň trochu nádech reálnosti. Ale na odreagování je to dostačující. ()

stuj odpad!

Nechápu význam. A už vidím, jak si kopa lidí myslí, že tak to u soudu opravdu chodí. Proč něco takového vůbec existuje? ()

Hidan odpad!

Na co studovat právnickou fakultu a dělat si praxi, když všechny ty zkušenosti a vědomosti máte každý den na svých obrazovkách! K nezaplacení. ()

Duffman 97

Tak fajn tohle ještě jde i když je to sebevětší komedie.Sice je to stupidní ale když se tam souděj o obleček na ratlíka,tak se prostě musím smát.V porovnání s dalšími Barrandovskýmy"klenoty" to je ještě snesitelné. ()

xulux odpad!

Je smutné, že pořady na TV Barrandov, jsou sbírkou hádek, nenávisti a křiku ... Možná to odráží samotnou osobnost, která tuto televizi vede, samozvaný král, který si užívá pěti minut slávy ve svých osobních pořadech a hraje si na moderátora, ač vůbec nechápe, že je tím jen všem pro smích a to je na tom asi nejvíce smutné ... P.S: Vím, že to bude těžké, ale když budete dávat pozor, tak jisté "skutečné" aktéry uvidíte ve všech pořadech TV Barrandov a také jako sedící "diváky" ... Komparzisté si užívají :) ()

Petra.Dusbab odpad!

tento seriál je pravidelně vysílám na stanicích Barrandov, v seriálu se vyskytují smyšlené příběhy ze soudní síně, ze soudní síně vzniklo již několik seriálů, jako u většiny se jedná o paskvil, který ani nezná naše zákony, takže za mě ODPAD ()

TomAngelo150

Nedávám 3 * kvůli kvalitě, ale koukám na to spíš jako zábavný pořad, než na pořad ze soudní síně. Na Všechny Soudy občas koukám raději než klasické seriály typu Ordinace či Ulice. Koukám na to čistě z pobavení. ()

Xenthia

Tenhle serial je totalni hovadina. Divam se na to na YouTube, tedy respektive necham to hrat v pozadi jako zvukovou kulisu a venuju se necemu lepsimu. V televizi bych na to v zivote nekoukala, ale timto zpusobem si to dost uzivam. Samozrejme je to absolutni upadek. Herci-neherci koktaji jak studenti pri maturite, pani pravnici neumi vyslovit polovinu odbornych vyrazu, kazde druhe slovo je hmm/uuuh... proste fantazie. Jen pri poslechu tech jejich vykonu se valim smichy, a proto davam 1 hvezdu. Pro me je to proste guilty pleasure. ()