Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

j.sorensen

Tady nemá cenu nic psát,to se musí vidět. Ti co to tady smáznou jednou hvězdou, nebo odpadem, sou jen suchaři, co žádnou takovou pařbu nezažili a žel ani nezažijou a těch je mi opravdu líto. Pro mě komedie roku a to mám kristova léta dávno za sebou ;) ()

erapo

Tento film ma neuveriteľne prekvapil. Človek by si povedal, že opäť raz jedna z americkým hlúpych teenagerských komédií, ale táto snímka neuveriteľne pozitívne prekvapuje s prácou s kamerou. Neuveriteľné zostrihy, ktoré podľa informácií sú z veľkého množstvo zariadení, ktoré mali herci k dispozícií, vytvárajú veľmi autentickú predstavu! Všetko toto doplnené skvelým výberom hudby (aj keď ja takú nepočúvam, ale tu sa to hodilo) robia z tohto filmu jedno z veľkých prekvapení tohto roku. ()

Blazis34

Podařená komedie se začátkem jak z Pařby ve Vegas a koncem podobající se Dnu nezávislosti. Postupem času je vidět co zmůže dav a pak už není nic pod kontrolou. Výborná komedie probíhající na jedné velké domovní párty se postupem času zvrhne ve velké šílenství, ale přesto pořád neztrácí důvtip. Ten je cítit po celou dobu filmu a hodně mu pomáhá v kladném hodnocení. Project X není originální, ale přesto velice podařené dílo. Dávám 80% - čtyři hvězdy. ()

Vavra77

Na takové párty bych upřímně nikdy nechtěl být, protože všechny další by byly proti téhle nic! Doporučuji všem pařmenům:-) ()

davistercz

Wow. Tak toto jsem zrovna nečekal, že tenle párty filmék mě dostane. Žádnou logiku nebo uvedení do děje nečekejte..,prostě pár kluků si uspořádali párty na oslavu narozenin. I přesto že to bylo velmi dějově chudé, tak se mi to velice líbilo.. nejen pěkné holky, ale všechen ten chaos,zábava,drogy,alkohol prostě vše. Doufám,že se jednou dočkáme druhého dílu. ()

Forum.

Jak by řekl Ali G : RESPECT !!! Kurva WOW ! Tohle jsem opravdu nečekal. Myslel jsem , že to bude obyčejná komedie o třech odpadlících co dělají akci u sebe doma . Ale tohle ?! To je víc než moc ! Parádně jsem se bavil. Herci sympatičtí kamera taky skvělá. Obrovské překvapení ! A těm co se to nelíbí, asi jste nikdy nezažili ten pocit ve čtyři ráno v baráku plnén lidí co se výborně baví. Neseďtě u počítačů běžte se bavit! 100% ()

DonBraso

Awesome párty.Pryč s rádoby pářkama ze stovky filmů,kdy slintáme jak to v Americe umí chlastat a dělat párty.Tohle je dechovka jak od Zímy,kdy to nakopne z první first person,takže koukáme výherně jak buci,co se to tam válí za prsíčka všude okolo,ale to mi chceme,že ano.Je to styl a jenom to tak neuvidíte,je to ujetý,ať už tím flamengo show na konci,skvěle zvolenou hudbou k pasážím,nějaký to lehký electro co tam jelo,nádhera.Film je o tom a za tím vším si šel,nechtěl být jiný tipem,ale velkolepostí a to se mu povedlo.Hlavně si člověk nesmí říkat jak někdo z přítomných,"ááá bože,zase je tam loser,tlusťoch,mejdanovej hošík,trapná párta,to už jsem viděl"takže takový lidi nebrat,protože se neumí povznést,že tohle bylo účelný jak sekera na dřevo. ()

BenchPress

Tak tohle hodnotit je opravdu těžký. Tohle snad není ani komedie až na Costovo nadávání na J.B. Na jednu stranu šílenost a primitivnost, ale na druhou stranu je tu nádherně vidět, že lidi jsou pod alkoholem horší než zvířata. Ty by to aspoň nezdomolovali tak rychle. Už jsem skoro myslel, že si ten Costa nevrznul. 3/5. ()

VanillaIce

Ještě by se do žánru dalo napsat sci-fi. Filmaři nám strašně rádi ukazují filmy, kde brutálně paří nezletilí a v USA ani nekoupíte alkohol v supermarketu a všude se vás ptají jestli je vám jednadvacet. Možná jsou proto tyhle filmy tak oblíbený- je to neuskutečnitelný sen teenagerů. ()

Vasyl

Kouření je špatné. Neměli byste kouřit. Alkohol je špatný, neměli byste pít. A drogy jsou špatné. Neměli byste je brát, áno. Kdyby to viděl pan Mackey tak dobrovolně opustí místo výchovnýho poradce na téhle škole. Párty to byla parádní, sám sebe bych si tam dovedl představit. Akorát se to trochu zvrhlo, ale to jenom proto že americký puberťáci chlastají párkrát do roka a neumí se ovládat. Každej normální Evropan chlastá párkrát do měsíce a tak nepotřebuje dělat takový jó pičoviny. A do toho města v Pasadeně se asi budu muset někdy podívat, protože taková koncentrace modelek na jedné kalbě snad není ani na výroční párty Victoria´s Secret. ()

MrBaker

No nic, film si ihned zařadím mezi své oblíbené. Neviděl jsem lepšího filmu kde se paří a paří! The party you've only dreamed about. ()

pafka

Prvne - urcite nezapadam do cilove skupiny tvurcu. S narustajici dobou jsem stale vice ocekaval, ze se neco fatalniho stane. Krome svlecenejch hezkejch holek se toho moc videt nedalo a stale to jakoby gradovalo. Nakonec to vygradovalo do temer absurdity. Takze ona prvni cast me nejak nezaujala a druha cast byla k neuvereni. No tak to je vlastne jednoducha rovnice. ()

Crybaby

Neviem co proti tomu niektori mate, ja som sa bavil. Ff kamera mi vobec nevadila, bolo to podla mna lepsie ako s normalnym stylom kamery. Smial som sa skoro cely cas. Chybal mi tam Stifler. ()

Dragiii

Typický americký film o strašně "cool" pařbě uvnitř svého domu. Bohužel mě to ničím nenadchlo a jestli jsem se skutečně u filmu zasmál, zřejmě jsem přemýšlel zrovna nad něčím jiným. Každopádně takovou párty by chtěl zažít snad každý (pokud by to pochopitelně nebyl jeho dům). Možná z toho důvodu dávám o hodně slabšímu filmu tolik hvězdiček. ()

waltosin

Největší pařba všech dob, jo to je project X, ale nic víc a ani nic míň! Nezapomenutelná pecka filmu Kid Cudi - Pursuit of Happiness (Steve Aoki Remix) to jsem si teda užil na plno a taky hned stáhnul :) 55% :D ()

Kapka68

Tak tenhle film mě naprosto rozsekal. Naprosté EPIC párty, plná mnoha WTF momentů! Chci někdy něco takovýho zažít! Chcílema jsem si i myslel, že se to opravdu stalo. Perfektně natočené a prostě masakr! Tohle musí vidět každej. ENJOY! **** ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz