Projekt X

Project X

Projekt X

Komedie / Krimi

USA, 2012, 84 min (SE: 93 min)

• Carol Pifková

Pôvodne som chcela dať odpad, pretože v podstate nič nového to nebolo. Polonahé baby (už po prvých 25 minútach som si vravela, že jak to, že sa tam ešte žiadne prsia neobjavili a ejhle po 33 už sa baby vyzliekali) chľast (samozrejme, šak asi na šalátovú misu neprišli), drogy, výtržníctvo, olizujúce sa baby čo to hrajú akože na sexy lesby, sexujúce páry bla bla proste nič nového a nič pre mňa zaujímavého, takéto filmy ma nikdy nebavili a asi nikdy pre ne pochopenie mať nebudem. Zrejme starnem. Ale musím uznať, že to ako sa na konci celá párty vyvinula bola vážne pecka a bola tu veľmi dobre zvolená hudba. Tak dám aspoň tú jednu hviezdičku.(30.5.2013)

Z toho co slýchám kolem sebe, tak pro současné teenagery se jedná o "naprostou pecku". Kdyby mi bylo 15, tak to ne mě působí najspíš stejně. Takhle jsem měl možnost vidět tuctovou komedii bez nějáké větší zápletky a pointy. Handycam mě překvapivě vůbec nerušila a vcelku mi tam i seděla. I když je Projekt X film "o ničem", nemůžu říct, že bych se nudil. Jedna z těch lepších komedií svého druhu.(7.9.2012)

LSD ve sprosté sošce trpaslíka, reálný trpaslík nacpaný do trouby a zkáza všude, kam se podíváš. Project X je splněným snem každého, kdo má rád opravdu divoké mejdany, hodně pěkné slečny a opravdu divoké mejdany. Nepsal jsem to už? :-) Tak teď chvilku reálně - všichni víme, že mnoho věcí/situací je ve filmu hodně nadsazených, ale komu to vadí, když ta párty vypadá opravdu drsně? Myslím, že tohle by se mohlo stát jakýmsi kultem a IMHO vcelku zaslouženě. Kdo od filmu o "párty, o které můžeme jen snít" čeká něco víc než jednu legendární kalbu, bude zklamán. 80 %.(29.11.2012)

• verbal

Assbooková degenerace jásá no a my dříve potracení, co už máme pár večírků s překvapením za sebou, nechápavě kroutíme hlavou, proč jsme museli hodinu a půl čumět na unylé, amatérské video z oslavy narozenin nějakého nezletilého retarda. Každopádně na příští zpitý kvartýr beru videokameru a spáchám dvojku. Bude v ní čichání toluenu, sex s hlavonožci a drobnými hlodavci a nakonec to napálím fotrovým Hyundaiem do kalového rybníka. Kdo by se chtěl zúčastnit, ať mi pissne na Tvítr! Pozvu i pár cigošů, ať si pořádně zarapujem!(4.6.2012)

Thomas (Thomas Mann), Costa (Oliver Cooper) a J.B. (Jonathan Daniel Brown) se snaží uspořádat narozeninový večírek, kde by oslavili Thomasovy sedmnácté narozeniny. Vše jde ze začátku podle plánu, ale s narůstajícím počtem návštěvníků se vše začíná vymykat z rukou. Většina filmu je natočena netradičně z pohledu kamery Daxe (Dax Flame), který celý večírek dokumentuje. Určitě vyčnívají scény s nasraným liliputánem, přivázání pejska k nafukovacím balónkům a drogový dealer T-Rick (Rick Shapiro) s plamenometem.(12.5.2012)

• - Natáčanie začalo 14. júna 2010 v Los Angeles a prebiehalo v časoch od 17:00 do 5:00 počas 25 nocí. (Greenpeacak)

• - Drsný chlapík, který Thomasovi (Thomas Mann) rapuje k narozeninám, je opravdu rapper a také herec Simon Rex aka Dirt Nasty, známý ze série parodií Scary movie. (veronika.weu)

• - Během divoké pařby si lze všimnout, jak se u bazénu v několika záběrech mihne Chet Hanks, syn slavného otce Toma Hankse. (Sufferer)