Projekt X

Project X

Projekt X

Komedie / Krimi

USA, 2012, 84 min (SE: 93 min)

Party mi vôbec neprišla cool, postavy ma nasierali skoro pernamentne (Costa!), ale malo to drive a celkom tučný. Skutočná párty, ale bude mať názov Project XXX. Teším. 70%(9.12.2012)

Naprostej nářez, kterej nás díky úžasný kameře a zpracování zavede přímo doprostřed nejrozjetější párty. Šílená jízda od začátku do konce, která ale přesně ukazuje, jak se dnes mládež baví, a jaká je to někdy ohromná zábava, ale taky průser. Ten film se stal pro mne naprosto srdeční záležitostí, protože jsem v něm našel sám sebe a mnoho takto prokalených let. Navíc zapůsobil jako dokonalý "warm up" k jedný akcičce, na kterou se za týden chystám... :-)) Naprosto odvázaná záležitost, totální extáze (a že jí tam bylo ...), kterou podtrhuje hlavně suprová hudba hodící se k jednotlivým scénám (při scéně znovurozjetí párty za barákem mě příjemně zamrazilo v zádech ...) a perfektně zvolené klipové scény, které do sebe slušně zapadají... Řadu let, vlastně od Human Trafficu (1999), jsem neviděl nic pohodnýho. Velký překvapení roku!!!(10.6.2012)

Tak toto je totálny bordel, ktorý sa len tak nevidí. Projekt X pod producentským dohľadom Todda Philipsa dopadol presne tak ako sme chceli. Ano, ja viem, film nemá v podstate ani žiadny príbeh, ale skrátka tie postavy a spôsob (kamera) ako to je prezentované divákovi vás dostane (pokiaľ máte radi štýl ala Hangover). Hlášky sú teda fakt super, takto som sa už dlho nepobavil. Začiatok filmu je fakt skvelý a prekvapilo ma ako rýchlo som sa doňho dostal. To bude ale asi tým, že ten film sa nerozbieha. Projekt X už začína rozbehnutý a postupne pridáva na tempe. Je to jednoduché a detinské, ale pre mňa perfektné zrežírované a s tou správnou partou po vašej pravici a lavici sa budete perfektne baviť. 89% - 4*(15.7.2012)

Kronika meets Pařbu ve Vegas meets Den nezávislosti? Hell fucking yeah!(5.6.2012)

Lidi opravdu se někdy proberte s těmi komentáři a inteligentními názory. Kdo šel do filmu s tím, že uvidí inteligentní komedii, se spousty povedenými vtípky, tak mi přijdete ujetý a být vámi se nad sebou zamyslím. Project X točený z amatérské kamery dává nový nádech, který komedie téhož typu ještě neměli. Občas je chaotičnost vynikající věc a právě díky této věci, se do párty vžijete daleko víc. Z traileru bylo jasné o co půjde, banda teenagerů (na škole neoblíbený) naplánují párty snů a ta se "malinko" zvrtne. Závěr nepřekvapí a je naprosto předvídatelný, ale to by divákovi nemělo ubrat na kráse. Kdo jde do Project X s tím, že si ho užije, tak si ho vážně užije, ale kdo do něj jde s tím, že se jedná o trapnou teen komedii, tak má pravdu a bude silně zklamán, poněvadž to trapná teen komedie je. Neskutečná pařba, která vás hned po rozjezdu nenechá vydechnout a chudák Thomas. Na jeho místě bych si hodil mašli... 7/10 = 75%(5.6.2012)

• - Pozorný divák si môže všimnúť, že dom, ktorý sa nachádza oproti miestu, kde sa odohráva párty, sa využíval vo filme Smrtonosná zbraň (1987) ako dom Rogera Murtaugha (Danny Glover). (Greenpeacak)

• - Herec Miles Teller si vo filme zahral samého seba. (QooBo)

• - Drsný chlapík, který Thomasovi (Thomas Mann) rapuje k narozeninám, je opravdu rapper a také herec Simon Rex aka Dirt Nasty, známý ze série parodií Scary movie. (veronika.weu)