Rob (John Cusack) si ve svých třiceti letech uvědomuje, že neví, kam ve svém životě směřuje. Po odchodu přítelkyně Laury (Iben Hjejle) se Rob dostává do krize a přemýšlí o tom, co vedlo k tomu, že ho všechny dívky opustily, že nedokončil vysokou školu, a že skončil jako majitel obchůdku s gramodeskami, kde zaměstnával dva podivínské hudební fandy. Rob začne přerovnávat svou soukromou sbírku gramodesek a rekapituluje jednotlivé okamžiky svého sexuálního životy spojené s různými songy a hudbou, kterou v té době poslouchal. Postupně ale dochází k závěru, že jeho neúspěch se ženami není jeho prokletím, ale jen výsledkem nedorozumění. Jeho snaha získat Lauru zpět je přeci jen korunována úspěchem a zdá se, že krize konečně ustupuje... (Warner Home Video CZ)

Sunwise

Příjemná oddechovka. Film jsem si dala den poté, co jsem dočetla stejnojmennou knižní předlohu Nicka Hornbyho, a toto pořadí doporučuji, protože oproti knize plné introspektivního hloubání hlavního hrdiny Roba film je (a nutně musí být) poněkud oploštělý. Z herců mě nejvíc nadchla Iben Hjejle v roli Robovy přítelkyně, a příjemně mě překvapil Jack Black, který mi sice asi nikdy nebude sympatický, ale do rolí lehce slizkých a otravných tlouštíků se prostě fakt hodí. Jako ilustrace ke knize na nedělní odpoledne je tenhle film ideální, a půl bodu navrch dávám za nápaditě zpracované závěrečné titulky. Čtyři a půl * ()

cubiczech

Nevím proč, ale ten film je mi hrozně sympatický, Cussack je dobrý herec, má tu hodně prostoru a ještě se jeho talent nerozplynul mezi průměrné filmy, které přišly během dalších 10ti let. Příbeh je sympatický i když občas hodně nelogický (taky vám přijde, že se občas lidi chovají jak idioti a nikdo se nad tím ani nepozastavuje?). Taky jsem chtěl jako puberťák obchod s deskama (dnes už by se tím moc uživit nešlo) a je to asi jediný romantický film, který na mne nepůsobí zbytečně přeslazeně a nerealisticky, i když je to počád klasická, víceméně šablonovitá romance. ()

Tatiana.B

Cusacka moc nemusím, ale sem, do obchodu s deskami, se mi hodil parádně. Jeho promlouvání do kamery mi nejdřív přišlo zvláštní, ale když jsem si zvykla, měla jsem pocit, jako by to byl kamarád, kterého přepadne nostalgická nálada a potřebuje se mi svěřit. Sympatické. Takhle v jistých obdobích bilancuje každý, přemýšlí, co pokazil a proč nevyšlo to nebo to. A jako člověk, který má všechny důležité životní události spojené s konkrétními písničkami, jsem si tenhle pohodový film fakt užívala. Párkrát jsem se přistihla, že to Cusackovo řazení všeho do top 5 je mi vlastně sympatické. Až se mi chtělo v duchu sestavovat vlastní žebříčky. Tenhle film by mezi mými top 5 nebyl, ale moc ráda se k němu zase vrátím. ()

tomino28

Ne, že by mě film vyloženě zklamal, to ne. Ale (v tomto případě bohužel) četl jsem i knížku Nicka Hornbyho, která sloužila tomuto snímku jako předloha. Obecně bývá těžké udělat výjimečný film podle knížky a platí to i zde. Na druhou stranu mám rád asi všechno, co je britské, a s mírnými výhradami tam zařazuji i tento film. ()

jessic

John Cusack v roli hudebního fanatika, který ve svém monologu trochu bolesnínsky rekapitluje své prohry a sny. Vtipná a zábavná adaptace Nicka Hornbyho s příjemnou, atmosféru dokreslující muzikou. Zejména hudební diskuse jsou dokonalé. ()

S.v.T

Náladou velmi podobné knižní předloze, ačkoliv děj byl místy víc upraven a zkrácen, než jsem očekával... ale stejně za 5! ()

ViiKiNgG

Přerod Roba (John Cuskack) je vynikající stejně jako dialogy mezi ním a jeho kolegy. Jack Black znovu nezklamal a nakonec se ukázal v plné síle. Polemiky, které vede Rob ohledně vztahů jsou smysluplné a dotýkají se reality vztahů. každý z nás může v jeho TOP 5 vidět nějakou podobu s vlastním vztahem. Plus neskutečně dobrý výběr hudby. P.S: Zakázal bych kouření ve filmu. Nutí mě to od nich vstávat a jít na verandu :D ()

kolodej1

vcelku sympatický film s dobrou, takovou pohodovou atmosférou. Takové filmy na jedno téma, které řeší vztahy, patří mezi mé oblíbené, Cusacka mám taky rád, přesto mi nějak přišlo, že film mohl trochu více tlačit na pilu. Myslím tím, že buď mohl nabídnout o něco více romantiky nebo přinést víc humoru, tohle byl spíš úsměvný film než komedie. Celkově jsem spokojený, ale mohlo to být i lepší. ()

zigy

Originální film, aneb rekapitulace vztahů a rozchodů. Mám rád, když se mnou celý film průběžně hlavní hrdina rozmlouvá přes kameru. Ale nemám rád , když je hlavní hrdina ukecaný děvkař, který evidentně neví, co chce.....Přesto se mi kupodivu víc líbila romantická linie, než nefunkční hudební vtipy, Jack Black tentokrát spíš trapný. ()

F2003F

Nemalo mi to čo ponúknuť. Dobre zahraná povrchná umelina, v ktorej je vedľajšia postava (Jack Black) sto krát zábavnejšia než celý zvyšok osadenstva dokopy. Zvláštny chladne podaný výplod bez chuti, ktorý sa snažil tváriť nad vecou prostredníctvom odbúrania štvrtej steny, čo tomu čiastočne robí jedinú udržateľnú vlastnosť. Obyčajne trápna romantická NEkomédia, prostredím pozerateľnejšia než väčšina podobných typov. Inak nuda ()

eMPík

Příjemný John Cusack ve filmu, který se ve stejné míře jako vztahům věnuje mé velké lásce - hudbě. To a Jack Black mě v budoucnu určitě donutí podívat se na tenhle film znovu a znovu a .... ()

Potrublo

Hlavný hrdina Rob, za asistencie dvoch priateľov Dicka a Berryho, zdanlivo len pasívne pláva životom, tu schytá facku tam kopanec, všetko údery pochádzajúce z minulých alebo súčasných skrachovaných vzťahov. Film však nič nerieši, nič neanalyzuje, o minulých láskach Roba sa divák dozvedá tak nejako prirodzene pri jeho sebareflexiách počas aktuálneho rozchodového konania. Tým pádom je všetko prirodzené a uveriteľné, vlastne všetky veci, ktoré Rob robí sú reálne a zažiteľné. Po zhliadnutí tohto filmu som sa hneď na druhý deň vybral do kníhkupectva, kde som si kúpil High Fidelity od Nicka Hornbyho. A hoci je knižná predloha sama osebe skvelá, filmové spracovanie absolútne nezaostáva a dáva príbehu príjemný audio-vizuálny rozmer (najmä tá audio časť je vydarená). Vo filme, kde je hlavný hrdina fanatický zberateľ platní, majiteľ vlastného obchodu s výberovými LP a gurmánsky konzument hudby zároveň, nemôže chýbať kvalitný soundtrack. Ingredencie boli rôznorodé, výsledný koktail je však namiešaný skvele. ()

kejmy

Stejně tak jako v předloze Nicka Hornbyho Robovo vyprávění popadne za límec a nepustí. Je možné, že se někomu bude příběh zdát plochý, vykonstruovaný, ufňukaný nebo nepříliš vtipný. Pokud se vám ale tenhle tragikomický kus o lásce, rozchodech a vinylu trefí do vkusu, bude to určitě jeden z Top 5 filmů o romantických loserech z krámů s deskami. (90%) ()

HMTD

Velice dobré,chce to se nad tím občas zamyslet.Po stránce hudební zde najdete rozhovory i ukázky z dob nedávných až po padesát let staré kousky,takže znalec si užije a neznalec nejspíš otevře youtube a koukne se co mu uteklo(můj postup když jmenovali top 5 songů o smrti).5 hvězdiček nedám protože jsem se chvílemi bavil až nadoraz a jindy jsem odvracel pozornost jinam,na můj vkus jsou některé pasáže moc pomalé a bez šťávy,i tak mohu vřele doporučit.Black tam seděl a chvílemi mi jeho role připadala jako Ozák z Cambeku(moment kdy odrazuje zákazníky a podstrkuje jim svou hudbu) ()

acervena

Muzika a vztahy, vztahy a muzika a to pořád dokola. A navíc John Cusack před 11 lety! Obzvlášť rozervaný na začátku mi tak nějak připomínal Bernarda z Black Books. Co víc si při podzimku může člověk přát. Plný počet. ()

Dupac

Jednorozměrná karikatura na motivy dobré knížky. Filmová adaptace pracuje metodou hollywoodské lobotomie, takže se (zdaleka nejen humoristický) román o neschopnosti dospět zploštil do žánru sitcom-romcom, odvyprávěného do kamery. Scénář místy doslovně cituje knížku, ale důsledně se vyhýbá jakýmkoliv hořkým podtextům a motivům mužské sebereflexe tak, aby diváka ušetřil zbytečného přemýšlení. To, co z postav zbylo, jsou typově jasně vymezené figurky, které neřeší dilemata partnerských soužití, ale jen se vesměs snaží být vtipné. Všechny námitky bych kousnul, pokud film naplno obstál sám o sobě, jako romantická komedie ve stylu předchůdce Bridget Jones, kterou se snaží být. Jenže to celé působí tak nějak kašírovaně. Jak krám s deskami a byt čerstvě opuštěného pětatřicátníka, tak přehrávající herci (co na tom, že typově dobře vybraní). Jak mám Robovi v podání Johna Cusacka věřit patologickou lásku ke starému R&B, když z něj udělali div ne techno DJe. ()

Margeline

Prvé, čo mi napadne, keď sa ma niekto opýta na tento film je, že mal neznesiteľnú hlavnú postavu. Nebol mi vôbec sympatický, čo ma pri Cusackovi dosť prekvapilo. Rob bol egocentrický, do seba zahľadený sebec (hej, uvedomujem si, že sú to tri rovnaké opisy), ktorý stále fňukal na spôsob problémov prvého sveta. A potom v závere sa zrazu film prepol do romantického žánru a všetci žili šťastne. Ak ma niečo odpútavalo od nutkania kopať do hlavnej postavy, tak to boli jeho sekundanti. Hlavne sympatická protichodná dvojica Robových kolegov. Jack Black je skrátka klasik. Minirola sestry Cusackovej taktiež potešila. Asi to nieje môj štýl. Milovníkov hudby to hádam poteší, tým, ktorých trápia podobné záležitosti to dúfam pomôže. ()

pp

Tohle rozhodně není žádná romantická komedie. Ani jedno z toho. Extrémně otravný hlavní "hrdina" si celou dobu akorát stěžuje, jak ho ženský opouští, ale přitom je zřejmé, že si za to může sám. Dokoukáno z povinnosti, ztráta času. Hvězdička navíc za Stiff Little Fingers. ()

Všechny moje lásky našly hlavní hrdinku

Všechny moje lásky našly hlavní hrdinku

26.09.2018

Remake kultovního filmu s Johnem Cusackem (Identita) Všechny moje lásky našel hlavní hrdinku. Ztvární ji herečka Zoe Kravitz (Sedmilhářky, Šílený Max: Zběsilá cesta). Projekt se momentálně chystá… (více)