Dark Vengeance (TV film)

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 88 min

Wayne Rose

Komentáře uživatelů k TV filmu (15)

Je to jeden z príbehov seriálu True Justice, resp. Southern Justice, ktorému sa dostalo samostatného imdb a teda následne aj csfd zaradenia, keďže sa seriál v niektorých krajinách neobjavuje ako seriál, ale ako jednotlivo vydávané DVD filmy, spojené z tematických dvojdielov. Štýlovo ide o policajné kúsky zo staršej školy (bitky, naháňačky, pátračky + neohrozený Seagal), bez nejakých výraznejších efektov, či technického rozptyľovania, ale so skvelou, modernou vizuálnou stránkou a pohodovým plynutím deja. Segment "Dark Vengeance" patrí k tým najlepším dielom a zaoberá sa prípadom sériového vraha barových tanečníc, ktorý začne terorizovať mesto a spôsobí v ňom menší chaos. Mňa to bavilo, rovnako ako aj celý seriál a myslím si, že Seagalovi fanúšikovia váhať nemusia.(16.12.2011)

Když se otylý Štefan rozhodne, že se převalí na nějakého sériového vraha, je s ním dozajista ámen! S prasečí trpělivostí a obvyklým stojickým výrazem po něm jde tohle obézní komando tak dlouho, dokud náš milý masoun na vlastní kůži nepocítí jeho porážkovou váhu. Ač se jedná o policejní telenovelu, je to proti Štefanovým "velkolepým" bulharským blokbástrum hotový skvost a malinkaté, bezvýznamné plus před tím, než kvůli problémům s pohybem pověsí "filmařinu" úplně na hák a začne profesionálně vyčmuchávat lanýže.(1.10.2012)

• Xmilden

Nenechte se zviklat podobně jako já zdejším vysokým hodnocením. Steven se po lepším Dangerous Man opět vytasil s kravinou, která dává smysl asi jako nízké ceny za bankovní poplatky. Příběh rozpoustá hned několik dějových rovin a jen tak jakoby mimochodem Steven taky zatkne dva lumpy, kteří si hrají na sériové vrahy žen. Dívky, které jsou omámené drogama vždy zapomenou že vlastní něco jako mobilní telefon, přestože vědí že v okolí řádí vrah. Jinak vám tedy povím že pracovat ve stiptýzovém baru, kde není majiteli vůbec divné že se mu vždy jedna blonďatá dívka přes noc ztratí, bych tedy určitě nechtěl. Anebo bych si určitě přebarvil vlasy. Takhle ve městě nemohla na konci filmu zůstat jediná ucházející fešanda. Nevím jak ostatní, ale mě Steven zase jednou potěšil, že netřeba při sledování jeho filmu namáhat mozek. PS: Soubojů děsivě málo, jen občas se do někoho jakoby mimochodem kopne.(19.11.2012)

• Wacoslav1

Na začátku Sádlo pronese, že je time to fight a nastoupí do bitky který se i účastní, ale má jenom 30 vteřin. Zbytek filmu je celkem nudná nezajímavá detektivka kde je ještě pár menších fackovaných a jedna jakože přestřelka. Slabota. 20%(24.11.2012)

• becki_tu

Seagal už pár let recykluje náměty a stejně tak tomu je i u Dark Vengeance. Hlavními motivy jsou opět vraždy slečen z nočních klubů a asijská černá magie. A jelikož seriál True Justice u nás v evropských končinách neběží, tak nám vydává Steven ty nejlepší díly na DVD. Bohužel příběh je opět hloupý a v nejlepších momentech dosahuje maximálně kvalit slabšího dílu Kriminálky New York. Steven tak aspoň vsadil na sympatické herečky, které umí odvést pozornost od prázdných dialogů. Škoda taky, že nepřidal víc akce, kterou by alespoň částečně mohl kompenzovat kvalitu scénáře. No nic, u Stevena i po letech nic nového, tak snad někdy příště.(16.8.2013)

Programy jsou plné televizních kriminálek, tak proč by v nich nemohl hrát Seagal? Když je záruka, že si s sebou přivede hezké policistky? A tohle vůbec není špatné, na televizní film.(7.8.2016)

Nudny Tv film, v ktorom sa opat objavil znamy xicht Steva. Ale par akcinych scen sa najde, takze 41 %(7.5.2013)

• Lefty86

žádný akční film, klasická kriminálka kde Seagal párkrát někoho propleskne. Příběh je jednoduchý a od začátku je jasný kdo vraždí ale dalo se to v pohodě dokoukat. Není to typická Seagalovina o samotáři který chodí, mstí, mlátí, zase chodí, mstí, mlátí...................chodí a mstí...... 30%(6.1.2014)

Možná jeden ze nejlepších dílů, kde záporák stojí svojí slizkostí za to a Steven má svoje hádky s černym všivákem z jinýho oddělení, což si vyřešej po svym... Jo a závěrečný rozbitý sklo dveří tak k plusu. Steven se našel.(29.1.2012)

• Sir Ludvig

Dosť dementné to bolo a tá jedna hviezdička je za vcelku dobrý casting. Takmer som dal dve, lebo sa mi zdalo, že Steven tentokrát hral takmer s chuťou, čo je zjav za posledných 15 rokov zriedkavý, mal by si svoje veci častejšie spoluprodukovať a akože písať, ako tu. Zmrvil si to svojimi lenivým údermi a hmatmi leňochoda, akoby nasilu vedenými ochabnutými tuko-svalmi a spomaleným mozgom, fackoval imaginárne muchy vo vzduchu okolo neho, Steven občas zasiahol protivníka dlaňou po krku. Lámanie kostí a pretáčanie kĺbov malo byť sprevádzané výraznejšími zvukovými efektami a emociálnejšou mimikou trpiacich, takéto neslané-nemastné súboje poslali tento šit ešte viac do šitu.(11.5.2017)

Slušné krimi po ,,seagalovsku,,. Seriál se mi moc líbil, zejména tahle jeho epizoda.(4.11.2017)

• a0001

Neuveriteľná, amatérska šialenosť. Otrasne trápny dej, chabé scény, nezvládnutá réžia, slabé herecké výkony, otrasný strih. Max 5%.(4.10.2012)

Super seriál a konečně Steven v roli, která mu sedla. Sice tu chybí napětí, ale Seagalovo charisma to hodně zachraňuje a scénář není úplně špatně napsaný. Vůbec netuším, co tady dělají lidé, že musí nadávat kripl atd. Pokud je to filmový fanda, tak ať hodnotí filmy a ne jen pro to, že někomu nesedí Seagal, Van Damme aj. a proto jde hned o odpad. Tokhle se nehodnotí filmy!!!(8.4.2012)

• jason.crank

tlustej kripl je zpět :D už to zabal !!!(2.3.2012)

• Rexxheppi

uz si ma nasral ty stevo jeden. taku sracku som uz dlho nevidel.. tvaris sa tam ako kokot a majster sveta dokopy ... 1 hviezda za tie sexycicky(7.9.2015)