Ledové ostří

Doug Dorsey byl nadějí a hvězdou amerického hokeje. Vážné zranění oka ho však připravilo o kariéru, slávu i naději na olympijské zlato. Bohatá Kate Moseleyová patří ke špičce amerického krasobruslení, kterému se věnuje odmalička. Pád během rozhodující finálové jízdy ji však připravil o olympijskou medaili i partnera. Když její trenér Anton Pamchenko při hledání nového partnera pro následující mistrovství dojde na konec seznamu, protože žádný z volných krasobruslařů nebyl pro Kate dost dobrý, rozhodne se k riskantnímu kroku a dá ji dohromady s Dougem. Zpočátku se zdá, že se pokouší o zázrak. Pro hokejistu není krasobruslení opravdovým sportem, a navíc vydržet se samolibou Kate, odmalička vychovávanou v přepychu a přesvědčení, že je ta nejlepší, se zdá téměř nemožné. Pro Kate je zase nemyslitelná představa, že by měla vytvořit dvojici s nevzdělaným venkovským buranem. Protože je to však pro oba poslední šance, za neustálých hádek se neochotně pod Antonovým vedením pustí do přípravy. Doug musí bruslit odlišným způsobem a Kate se zase musí smířit s tím, že narazila na někoho, koho nedokáže ovládat. Z neustálých roztržek a uštěpačných poznámek se pomalu vynořuje nejen souhra na ledě, ale také přátelství, které nenápadně přerůstá v cit mnohem hlubší, než je pouhá společná touha po vítězství. Blíží se mistrovství USA v krasobruslení, a s ním nominace na další olympiádu. Bude to pro Douga a Kate křest ohněm a současně poslední naděje k cestě za vysněnou medailí… (TV Nova)

PlayEasy

Velmi příjemný sportovní filmeček hlásající, že lze překonat i ty největší propasti v životě. Když totiž člověk zvládne přechod z profesionálního hokeje na vrcholové krasobruslení, zamilovat se do nafrněného jedináčka už není žádný oříšek :) ... 80% ()

DooFooS

Jak se romantickým filmům instinktivně vyhýbám, tak tento naopak vyhledávám a přestože je celý postaven na jiskření mezi Dougem Dorseym a Kate Moseleyovou a dějové pozadí je zde pouze coby nedílným doplňkem, tak si ho opravdu nemůžu vynachválit. Tohle zkrátka amíci umí a dostali mě. Ještě závěrem, při vzpomínce na scénu, kdy se Doug poprvé setkává na bruslích s krasobruslařskými zoubky a má jeden karambol za druhým, už asi nikdy nezapomenu. ()

benyy

Romantický film, so všetkým, čo k tomu patrí. Veľmi vhodne vybraná ústredná dvojica, ktorej veríte každú hádku, každý bozk. ()

prasátko

Tento film jsem viděla snad desetkrát. Vždy se na něj moc těším a jsem z něj nadšena. Hlavním hrdinům to spolu moc sluší. Ach jo, proč jsem se jen nedala na krasobruslení, vypadá to tak krásně... ()

Gig

Krasobruslení je specifický sport. Pro někoho to je umění a ne sport, pro někoho nádherný sportovní zážitek. Já ho miluju a miluju i tento snímek. Má vše co má mít romantický film. Má vtip, žár, někdy až ledový, navíc meyi hlavními hrdiny to jiskří. Má to hold vše, co má mít. Ovšem nedívejte se už na pokračování, tedy dá-li se vůbec ty následné filmy za pokračování pokládat. Jrediné, co mají společné, tak to je název a led s skrasobruslením. ()

Aywes

Já bych to rád hodnotil, ale prostě krasobruslení ani trochu nemusím. Ne že bych měl vůči němu nějakou averzi, ale jednoduše mě ten sport vůbec nezajímá. Postavy jsou ale celkem fajn a takové ty konflikty mezi ženskou a chlapem celkem pobaví. Řekl bych, že pro holky by to mohla být i povinnost. Takovej Hříšnej tanec, který je míň romantický a týká se krasobruslení. Kdybych hodnotil 2*, tak se budu cítit provinile, jelikož vím, že tento film by si zasloužil asi víc. Tohle prostě není pro mě. ()

Misoponia

Pokud chcete vidět film o krasobruslení, tak se na tohle nedívejte. S krasobruslením nemá společného nic. Autoři použili snad všechna hloupá klišé, která o tomhle sportu kolují mezi lidmi, kteří o něm vědí prd. Jako fanynce vrcholového krasobruslení mě tenhle film vyloženě štval, protože si z něj dělá srandu a prezentuje ohrané stereotypy. Hlavní hrdinka je na facku a zamilovanosti hlavní dvojice jsem nevěřila ani na chvíli. Hokejista předělaný na krasobruslaře? Jasně, haha. Chápu, že je to jen hloupý romantický film, ale ani tak na to nešlo koukat, jak už psali jiní, příběh je otřepaný, kýčovitý a nudný, některým scénám či hláškám jsem se musela smát, jak byly hloupé. ()

FISSSH

Výborný film, oba herci také, ale přece jenom mě spíš zaujal Roy Dotrice coby trenér (a ten se na plátně jinak objevuje minimálně). Jen technická připomínka, kterou mohli autoři filmu zaregistrovat: velké závody se VŽDY jezdí při plném osvětlení, to co bylo tady, se používá při exhibicích. ()

Creshaw

Moseleyová, Dorsey, vedli jste si skvěle! Krásný vtipný film z prostředí krasobruslení, jeden z těch, které mi z paměti jen tak nezmizí. Zoooouuuuubkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! ()

Tempest

Jeden z nejromantičtějších filmů, který jsem kdy viděl. Moira Kelly hraje pěknou mrchu, s kterou žádný její krasobruslařský partner dlouho nevydrží. Až jednoho dne jí její ruský trenér přivede bývalého hokejistu, který se jí stane více než vyrovnaným partnerem. Mezi ústřední dvojicí to krásně jiskří a jejich vzájemné "souboje" jsou prostě vynikající (např. zoubky). Jeden z mála filmů ze sportovního prostředí, na který se dá dívat. Skvělí herci, moře romantiky a humoru, co si více přát. Vřele doporučuji, je to film, který si pouštím skutečně často. Je to film, který musí každému zvednout náladu. ()

Gwilwen

Skvělý film, ve kterém se snoubí moje dvě vášně: krasobruslení a hokej. Vtipné výměny názorů mezi Kate a Douglesem aneb co se škádlívá to se rádo mívá. Navic za povsimnuti stoji perfektni soundtrack v cele s Feels like forever od Cockera. Takze kdyby se hodnotilo podle stareho "krasobruslarského" systému tak dávám rozhodně 6.0. ()

Pathetic

Na mě tento film působí mile.Sympatická dvojice ,co se škádlivá to se rádo mívá.Otřepaná fráze ,ale na mě vždy zabírá.Co více si přát k odpočinku,romantiku ze sportovního prostředí s krásným zakončením a o to mě jde u filmu nejvíce ,pobavit se. Zoubky... ()

Groower

Příjemný film ze sportovního prostředí s naprosto předvídatelným koncem. Nutno říct, že to filmu vůbec nevadí. Chemie mezi hlavnímí protagonisty funguje bezvadně. ()

david666

No nevím ale už jsem viděl podstatně lepší romatiku zasazenou do sportovního prostředí. Tady mi nejsou sympatičtí ani herci, záběry sportovních scén jsou nic moc a zápletka je jasná po 5 minutách. ()