Ledové ostří

Doug Dorsey byl nadějí a hvězdou amerického hokeje. Vážné zranění oka ho však připravilo o kariéru, slávu i naději na olympijské zlato. Bohatá Kate Moseleyová patří ke špičce amerického krasobruslení, kterému se věnuje odmalička. Pád během rozhodující finálové jízdy ji však připravil o olympijskou medaili i partnera. Když její trenér Anton Pamchenko při hledání nového partnera pro následující mistrovství dojde na konec seznamu, protože žádný z volných krasobruslařů nebyl pro Kate dost dobrý, rozhodne se k riskantnímu kroku a dá ji dohromady s Dougem. Zpočátku se zdá, že se pokouší o zázrak. Pro hokejistu není krasobruslení opravdovým sportem, a navíc vydržet se samolibou Kate, odmalička vychovávanou v přepychu a přesvědčení, že je ta nejlepší, se zdá téměř nemožné. Pro Kate je zase nemyslitelná představa, že by měla vytvořit dvojici s nevzdělaným venkovským buranem. Protože je to však pro oba poslední šance, za neustálých hádek se neochotně pod Antonovým vedením pustí do přípravy. Doug musí bruslit odlišným způsobem a Kate se zase musí smířit s tím, že narazila na někoho, koho nedokáže ovládat. Z neustálých roztržek a uštěpačných poznámek se pomalu vynořuje nejen souhra na ledě, ale také přátelství, které nenápadně přerůstá v cit mnohem hlubší, než je pouhá společná touha po vítězství. Blíží se mistrovství USA v krasobruslení, a s ním nominace na další olympiádu. Bude to pro Douga a Kate křest ohněm a současně poslední naděje k cestě za vysněnou medailí… (TV Nova)

luciasek86

Tento film, mě velmi zaujal hlavně krásným krasobruslením, láskou která se mezi oběma rozvíjí, proměnlivými hádkami, žárlivostí a snahou dosáhnout vrcholu čili vyhrát zlatou medaili. Se šťastným koncem dvou zamilovaných. ()

HennessyVSOP

No tak 71% mě dostalo do kolen, nejedná se o komedii, ale o parodii, romanitku to nevidělo ani z tramvaje a sportovní je tam leda soutěž v popíjení panáků. Herci neskuteční, scénář mimo, děj o ničem, překvapení slabší než najít puzzle v kinderváju a vzhledem k tomu že jsem hrál lední hokej docela dost dlouhou dobu, tak mě i uráží ten exot, co jde krasobruslit. Navíc slečna je absolutně strašně nesympatická, ale opravdu. Nemůžu víc než dvě hvězdy, které dávám za to, že dvojka je kupodivu ještě horší. Návštěva u tchýně díky tomuhle filmu fakt stála zato. ()

Sladké a americké, ale nebylo to moc utahané a dalo se na to koukat, nějakých těch 70 si to zaslouží, jelikož se musí zaokrouhlit, zaokrouhlila jsem to nahoru, protože na finální jízdu se docela dobře koukalo. ()

Hunys

Jednička je moc dobrá a hlavně originální, kdo si ji nechce zkazit, tak se prosím radši nedívejte na další díli. Moje rada. Dobře sehraný. Jen trochu pochybuji, že za tak krátkou dobu z hokejisty, tvrdého a hrubého chlapa, uděláte jemného a citlivého. :D Ale ze série všech dílů které jsem viděl k roku 2012 je nejlepší. ()

rytir1

„Když se budete dívat dostatečně dlouho, uvidíte tam zlatou olympijskou medaili“,, pronesl otec hlavní hrdinky. A já k tomu jen dodávám...,,Když se budete dívat, uvidíte dokonalou romantickou ledovou krásu". Víc k filmu není třeba psát. Snad jen nezapomeňte na ,,zoubky,,:-DDD ()

Teelus

Nestárnoucí klasika, kterou jsem viděla od dětství tolikrát, že při troše snahy bych snad odrecitovala celý film. Jedná se o prosté "béčko" s jednoduchou a předvídatelnou zápletkou. Co je tedy na tomto filmu tak úžasného? V prvé řadě skvěle vybraní hlavní představitelé - ne příliš známí herci s výbornou mimikou, a každopádně skvělá hudba. Co se samotných bruslících scén týče, tak těch tam není tolik ,aby se člověk, co tomuto sportu neholduje, začal nudit. Hlavním tahounem filmu je dle mého zcela výjimečně český dabing. Pro mne je totiž tento film základem legendárních hlášek a možná, kdybych jej shlédla v originále, připadal by mi úplně o ničem, kdo ví. Je to tedy oddechovka, ale skvěle udělaná a i po letech se u ní směji. ()

tomino28

Příjemná romantická komedie o tom, že i hromotluk ze světa hokeje se může naučit krasobruslit na nejvyšší úrovni a při tom na vlastní kůži zjistit, na co jsou na bruslích zoubky. Celé to stojí a padá na ústřední dvojici a jejich vzájemném popichování a škádlení během tréninků, což na mě fungovalo. Jinak se ale žádné překvapení nekoná a hned od začátku je jasné, jak to celé dopadne. To většinou bývá na škodu, ale u tohoto filmu je minimálně zábavné to sledovat až do konce. ()

PTuranyi

Príjemný romantický film s dobre zvolenými charaktermi. Hlavný hrdinovia sú ako voda a oheň. Premyslený scenár a štipľavé dialógy dávajú príbehu to správne korenie. Takže kým sa dostaneme k záverečnému "Milujem ťa" zažijeme kopec humorných scén ale pri každej plieska bič. 70% ()

De Large

Skvelý skvelý film... Dokážem si ho púťať z videa stále a stále. Nepoznám film, kde by bolo medzi oboma hlavnými hrdinami toľko chémie... Má to 97 minút, ktoré nenudia, 2 príjemných hercov a romantiky na 5 filmov... ()