Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

Farr

Ano, je to naprosto zbytečné pokračování k průměrnému prvnímu filmu, ale rozhodně je to povedené. Navíc se můžete bavit, i když jste neviděli první film díky nenávaznosti dějové linie. Vtip střídá vtip, a tak by to v bláznivé komedii mělo být, takže doporučuji. ()

Tred2

Poměřně klasický počin Sandlera. Retardovaný humor, který spíš zaráží, než pobaví. Ale poměrně dobře to ubíhá a pár povedených gagů to taky má. Když nic, tak se to aspoň snaží a nehraje dokola několik vtipů jako ostatní v kategorii. PS.: Ten Vlk ze Stmívání se zdá být docela v pohodě. ()

rusty09

Pro mě obrovskej pokrok oproti jedničce. Příběh sice trochu pokulhával, možná nebyl ani žádnej, ale zase ty vtípky paráda. ()

heihatchi

Ou, co jsem to viděl? Sandlera mám tak rád, ale toto bylo strašné. Jednička přitom byla v pohodě, měla aspoň nějakej ten příběh, samozřejmě nic světaborného, ale pořád vcelku normální sandlerovka. Zato tady je to jeden hnus vedle druhýho, už jen ten začátek mě nechal dobrejch 15 minut s otevřenou hubou, kdy jsem jen čekal na to až se probudí a zjistím tak, že to byl jen sen. Ono ale nic, mysleli to naprosto vážně. Pak se tu a tam občas něco vtipného objevilo, ale spíše film vyplňoval komediální odpad. Aspoň že na tu Salmu se dalo koukat... ()

Corny

Jednička pro mě byla super odpočinková rodinná komedie, ale dvojka je naprostá slátanina Pařby ve Vegas a komedie pro celou rodinu, většina vtípků na mě působila strašně uměle a tak jsem se ani moc nepobavil. ()

Matli

Tak tady je vidět, že se někdo chytnul za hlavu, teda co se humoru týče. Po dějové stránce je to stále odpad, ale vtipné scénky to totálně převálcovaly, ne jako v jedničce (kterou je dobré vidět před dvojkou). Fakt jsem se nasmál a to se mi běžně u komedií nestane. Začátek mě rozsekal, ten jelen je legendární:-)))) Půl hvězdičky za Salmu a cvičitelku baletu (obě mají něco společného:-) ) 68% ()

ASSBURGER

Veľmi pekný film musím sa priznať že sa mi veľmi páčil, Adam Sandler, Chris Rock,Kevin James,David Spade sú podľa mňa silná štvorka ktorá bola v tejto časti oveľa lepšia a vtipnejšia aspoň podľa mňa........ Po tej sračke ZOHAN niečo také bravo Dennis Dugan aj ked má dvojka slabšie hodnotenie než predošlá časť tak podľa mňa boli nebola až taká zlá práve že bola naozaj veľmi dobrá. No čo k tomu dodať, nasmial som sa na tým naozaj veľa krát a ešte stále sa na to dá pozerať ako na parádnu komédiu,ktorej nič nechýbalo,proste táto dvojdielna komédia bola asi najlepším filmom ktorý Dugan stvoril, samozrejme ked nepočítam skús ma rozosmiať. Jedine ked som si pozrel obe dve časti tak som tomu musel dať 5/5 lebo ked si nepozriete obe časti tak vás to až tak nevtiahne,a tento film nie je výnimočný len v tom že to je jedná z dobrých komédii ale aj v tom že ma dokáže povzbudiť dodať energiu aby som nebol taký skamenený a aby som sa venoval viacej chodeniu von než sedeniu za PC. ()

MatesMS21

Velká paráda od Sandlera a vzkaz pro pro všechny, který na to nadávaj... Kurňa tak na to nečumte, když víte, že vám sandlerovskej humor nesedí.. Na Toy story taky asi nepujdete s přítelkyní poválet dvousedadlo... Na Sandlera člověk chodí " vyndat mozek, provětrat lebku a jít domů". ()

Olík

Močící los (nebo co to bylo za lesního tvora) hned v prvních minutách je jasnou výstražnou tabulí s textem „POZOR ZÁCHODOVÝ HUMOR“………..tudíž si nikdo nemůže stěžovat, že nebyl zavčasu varován! O co víc se v prvním díle snažila dvojice Dugan – Sandler (kromě vypouštění plynů) navodit jakous takous atmosfér rodinné komedie o to více ve dvojce rezignovala na vše (včetně děje) a pouze roztočila sérii laciných gagů (některých ještě lacinějších než laciných). Takže si vyjmenujme cílové skupiny, pro které jsou Machři 2 určeni: a) zastydlí puberťáci b) ti, kterým nevadí cesta, kterou se vydal Adam Sandler c) milovníci tvarů, jakými se pyšní Salma Hayek, April Rose nebo Maria Bello d) Příbuzní Kevina Jamese, Mayi Rudolph a Chrise Rocka e) Zbytek Jacobovy smečky otrenkovaných vlkodlaků f) mé méně náročné já…………..jo, proč to nepřiznat, byli tam pasáže, u kterých jsem se celkem pobavil. ()

hEROic

jaj tak to je skoda, prvni pulka byla super - jeden vtip za druhym a celkove dobra podivana se super partou... v naprostem kontrastu je pulka druha, nejak to borcum prerostlo pres hlavu a vylezl z toho poradnej kus zbytecnyho kyce... okolo 60% ()

drankeryth

Jednoznacne toto pokracovanie predosleho filmu je ovela lepsie, co sa tyka humoru a dialogov:) Film ma velmi zabavil a nenudil som sa pri nom. ()

Wallis3

Tupý, idiostský, trapný, bez nápadu. Oproti dobré jedničce...zase se potvrdilo, že ve většině případů pokračování stojí za guvínko. ()

Krchy

Jasně, je to zhovadilost, ale to se tak nějak dá od Sandlera čekat. A právě proto neřeším, jestli jsou zápletka a humor trapné nebo ne, vypnu mozek a prostě se jen bavím. Což se mi tady dařilo velice dobře. ()

P.J.2

Zas tak hrozný to nebylo ale rozhodně o třídu horší než jednička. Nebylo o čem vyprávět a Rob Schneider skutečně chyběl. Bez něj to nebyla ta správná parta. ()

helloween93

Duganovi se povedlo natočit film, který nemá žádný příběh, je to jen sled scén. Pár vtipných momentů tu je, ale bohužel dominuje trapnost v podobě vtipů s fekáliemi, močením, zvratkami, apod. Prostě sandlerovská klasika. ()