Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

geek.ondra

Jo první Machři to byla věc. Sandler konečně umlčel většinu kritiků kteří ho každý rok odsoudí ke Zlatým Malinám a natočil svou nejlepší komedii. No ale podruhé už to nevyšlo. Machři 2 nemají kromě stále sympatického hereckého týmu a pár snesitelným momentům absolutně co nabídnout. Zbytečný průser. 4/10 ()

bararich8

Naprosto ulítla komedie bez jakýkoliv hranic s ohledem na trpanost a podle toho to tak taky dopadlo. Sem tam se člověk uchechtne, ale jinak jako wtf. 2* ()

Badmarshall

Vím, že je to kritizované ze všech stran, ale já se bavil. Mám prostě rád i takovéto hrubozrné komedie, které mě nepohoršují jako některé tady. Je to spíše takový sled skečovitých scének, kdy se něco děje tady a poté zase jinde, ale hraje tam spousta herců, tak se to holt rozdrobí na několik kousků. Hrají tam snad všichni, kdo kdy hrál s A. Sandlerem a na filmu je to vidět. Prostě jeden velký KRKÝCHPRD!!!!!!!! A ještě něco S. Hayek je pořád zatraceně sexy !!!!!!!!!! ()

TomStrom

Tak tohle bylo jako pleskanec mokrým hadrem do ksichtu. Čekal jsem, že to bude taková normální pohodová komedie jako první díl a namísto toho jsem uzřel vpravdě šokující dílo. Dále se v komentáři objeví pár spoilerů, takže čtěte opatrně. Zpočátku to vypadalo, že to půjde ve stopách prvního dílu. To trvalo asi 30 sekund, než Adama Sandlera pochcal jelen. To už jsem zbystřil a pojal naději, že konečně po letech uvidím něco tak šíleného, jako je Postal. A opravdu. Tohle se prvnímu dílu příliš nepodobá, je to tak blbý a přestřelený film, že mi občas spadla čelist a nebo jsem vyloženě vyprskl smíchy. Humor obsažený v tomhle filmu je tak hraniční a dětinský, že je možno bez váhání pochybovat o scénáristově příčetnosti. Dobrý, super, paráda, snad jen bych vynechal nebo aspoň omezil ty prvky fekálního humoru, i když tomu filmu taky dodaly určitý šmrnc. Zkuste celé odpoledne sedět a vymýšlet co největší kokotiny a poskládat z nich scénář. Osobně si myslím, že ani za půl roku bych nevymyslel takové perly, co se objevily zde, a to mě chytá fantas už od základky. Machři 2 jsou v tomto ohledu pravděpodobně nedostižní, protože jsem nestačil valit bulvy, co všechno se tu stane a objeví. Prostě mi to připadá, jako by se sešel scénárista s hlavními protagonisty, lili do sebe chlast jak o život a pak hodili na papír největší šílenosti, co je napadly a nebo co si nechávali po celá léta v záloze v domnění, že nikdy nebude šance je realizovat. Ale přece jen! A já si dovolím tvrdit, že se to vyplatilo. Já plně chápu, že z tohohle filmu se nejeden psychicky zdravý, příčetný a převážnělý divák osype, ale za mě velké ano. Není to žádná průměrná americká komedie, je to takový americký Kameňák. Marně teď přemýšlím, proč tomu vlastně dávám pětihvězdu, když Kameňáky (viděl jsem tedy jen ten první a necelou půlku druhého) jsou pro mě jasně na odpad. Asi to bude tím, že tohle není podle stokrát převyprávěných vtipů a má to jisté technické filmové kvality. Tak jako tak bych ale musel při zapojení mozku do procesu hodnocení chtě nechtě vstřelit filmu odpad či jednu hvězdu, ale k tomu mě neukecáte, protože je to dostatečně blbé a šílené, aby si to tu pětku zasloužilo. Chápu, že bude při tomto hodnocení a komentáři spousta ostatních uživatelů pochybovat o mém duševním zdraví, ale to se nedá nic dělat, ostatně o něm dost často pochybuji i sám. ()

Shaddy1 odpad!

Blijící sob na Sandlera na začátku, sob provádějící felaci v závěru a černošská rodinka opakující stále dokola WHAAAAT!? Adam Sandler = vtipná komedie! Tato rovnice již bohužel poslední roky neplatí. Svižný humor a zábavu vystřídala trapnost a nuda. Již při natáčení toho snímku museli herci cítit, že jejich humor a přehrávání určitých situací je trapný. ()

Patrik200s

V posledných filmoch Adam moc tlačí na pílu a tu sa to ukázalo. Maxi šialenej komédii by možno prospelo ak by bola trochu menej šialená a zakomponovalo by sa doňho možno trochu viac prvku ktorý sa volá dej. ()

Matt007

Tohle mě mrzí, na to jak se mi jednička docela líbila, měla celkem vtip. Tak tohle je Sandlere docela trapas, u kterýho se moc lidí nezasměje. ()

dEst28

Bylo to až moc přehnaný. Jednička byla normálnější, přesto si myslím, že pokuď si ten film pustí rodina ve volným večeru, tak se pobaví. Jako jednotlivec bych to asi nedal, proto 2 hvězdy. ()

Chip89

Hmmm dvakrát se zasmát a nejvíce se smát u scény, kdy se chlap vedle mě těší na mytí aut v podání krásných slečen a nakonec se z toho vyklube mytí bandou chlápků v upnutých trenkách, tím ten film získal dvě hvězdy, jinak strašně trapná verze a pokračování 1. dílu.... ()

neo93

Oddechová komedie, u které se dá celkem dobře pobavit. Na to že jsem neviděl první díl a ani moc jsem nevěděl o co jde, jsem si u ní pěkně odpočinul. Na druhou stranu některé ftipné scény se mi zdály být dost ohrané a až trapné, což je důvod, proč se tento snímek nijak nevybočuje z řady podobných filmů. ()

Zodiak455

První díl byl dobrý ale tento díl postrádá jakýkoliv náznak příběhu.Kvůli několika povedeným hláškám si to ode mě tu 1* zaslouží. ()

Wyrdas

Oproti jedničce, zde se už nedostavuje efekt nostalgie a přání k návratu "našeho" dětství - bez super inteligentní a všude dostupné techniky. A proto nemůžu být tolik shovívavý k fekálnímu humoru, kterého zde žel, bylo více. Když ovšem pominu těchto pár scén (a že se to vydržet dá, vydržel jsem i nové SW:7-9), je to poměrně pohodová komedie. Kde se mí "oblíbenci" v jedničce pohybovali kolem trojky, zde volí krajní meze - na obou stranách. A já to chápu. Tak co mě nakonec překlonilo na rudou stranu? Alma Hayek(ová) je stále výstavní kus. Poslední bitva lepší jak OG: Nesmrtelní. Humor místy skutečně pobavil. Na nic si to nehraje. A v neposlední řadě, gayové byli gayi tak nějak přirozeně. Necítil jsem z toho žádný politický tlak, jak je dnes již pravděpodobně nutností. Zkrátka a dobře, někdy se na to klidně podívám znovu. A jako třešnička na dortu, Jacob Black už zde ukázal, že je to "opičák". Takže jeho budoucí proměna ve vlka je pro něj spíše "pokrokem". Určitě alespoň co do honoráře. ()

dannyd14

Začiatok a jadro fajn, ale ten koniec si nedokážem odpustiť, hlavne T. Lautnera a niektoré prvky trápnej paródie (jeleň...). Zhrniem to stručnejšie: je to dobrá, ale miestami trápna maškaráda. ()

DadysGirl

Je sobota večer a chce se vám do kina... Na výběr máte mezi tímhle a nebo thrillery a depresí... po vyhodnocení svého psychického stavu se rozhodnete, že se teda obětujete (pro kamarádku) a půjdete a tu naprostou peachovinu, která bude určitě trapnější než estráda na Nově... A ejhle... Je to blbý, je to ujetý, ale je to dobrý... :) Zasmála jsem se tolikrát, že mě to fakt překvapilo... I když mi tam chyběl Rob Schneider vtipných postav tam bylo víc než dost... :) Děti k sežrání a závěrečná osmdesátkoá párty je jedna z nejepičtějších ever! ()

Shredder

Najstupidnejsia komedia za poslednu dobu (kto videl aspon nejaku Sandlerovku ma predstavu), ale bol by som pokrytec, keby som tvrdil, ze sa nenasli momenty pri ktorych som sa schuti zasmial. Neoriginalne, fekalne, predvidatelne a predsa sa im obcas podari udriet na tu spravnu strunu. V dosledku deficitu novych komedii mi aj Sandler s partickou komikov a zaplavou znamych postav padol dobre. ()