Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

Scaevola

Konec školního roku je nebezpečný, protože s rozvolňujícími pravidly se občas před třídou objeví i filmy, které by tam být nemusely, a to včetně tohoto - s odpuštěním - výplachu, plného amerického vylučovacího rádoby humoru, přestřelených hereckých výkonů a závěrečného rodinného smíření přesně v rámci moderního diskursu. ()

Heso

Lepší než první část. Ani jedna nenadchne, ale ani neurazí. Prostě komedie, kde absolutně nemusíte přemýšlet. Děj tu defacto žádný není, ale i něco takového je potřeba. Jen sednete na gauč, otevřete si pivo, chipsy a u celé komedie krásně pochillujete, asi tak nějak, jako její hlavní hrdinové. ()

suark odpad!

Horší film jsem bohužel dlouho neviděl. První díl byl docela slušný, vtipný, ale dvojka o tom nepřesvědčuje. Po půl hodině jsem se neustále ptal, o co ve filmu vůbec jde. Po další půl hodině se film žádným směrem nerozvinul a nemělo cenu dál sledovat. Opravdu odpad. ()

tausa

Na to, jak byla jednička nic moc, tak tohle se celkem vyvedlo. Od děje nemůžete nic čekat, žádný tam víceméně není, ale smát se určitě budete... V poslední době jeden z mála filmů, u kterého nebudete nadávat, že jste na něj šli do kina. ()

De Large

V 20.tej minúte už som sa nevládal smiať... po hodine už som sa rehotal aj keď sa niekto pozrel do kamery a na konci po veeeľmi dlhej dobe som zase raz chcel, aby film mal aspoň 4 hodiny. Výborne som sa zabával :-) ()

migl

Niektoré gagy sú dosť pritiahnuté za vlasy,až trapné, ale v podstate ako nenáročná oddychovka to splnilo svoj účel ()

$h4rk

Bohužel jak to tak bývá, o dost horší druhý díl. V prvním díle sem se i zasmál a mělo to alespoň trochu nějaký příběh. Další den po shlédnutí ani nevím na co sem to vlastně koukal ()

neni_o_com

Prvy diel ma miestami aj pobavil, ale toto? Absolutne zbytocny film, nezasmial som sa ani raz, skor som vrastil tvar od vrcholnej trapnosti. "Whaaat?" ()

Raziel811

O chlup lepší než první díl, ale i tak je to ten typ filmu, kde si člověk za týden nebude pamatovat, o čem to vlastně bylo. ()

mirushbiatch

Pozriet v jeden den tento ,,skvost,, spolu s R.I.P.D. bol velky velky fail.Partia mi ani tak nevadila,ako zhluk najtrapnejsich jokeov poslednej doby,vedlajsie postavy ako dement z Twilajtu,dement z Heroes,syn dement alebo uplne najhorsie rodinka ,,Whaaat,, mi seriozne mentalne ublizovali.1 hviezdicka za Salmu a nejake tie pekne baby a jedna za to,ze som sa obcas pousmial,i ked skutocne netusim preco..A Steve Buscemi by si zasluzil malinu ako vysitu,aby si takto viac neskodil. ()

Marlo odpad!

Tohle snad nemohl nikdo myslet vážně !!! Kdo chce podstoupit dobrovolnou lobotomii mozku s chutí do toho!!! První díl naproti tomu působí jako podařená komedie, což také zrovna nebyla. Adam Sendler a spol padly na absolutní dno. Rozhodně největší sračka roku !!!! ()

bergeron

Skoda toho trošku zaujimaveho scenára, ale u mňa si niektoré scény úsmev, až záchvaty smiechu našli. Druhá časť samozrejme nie je skvelým pokračovaním 1otky, ale kto má rád Adama tento pokus ocení. A hej, trápny jeleň. A opička tiež. ()

Riddler odpad!

Na to, aby som dal dákemu filmu hodnotenie odpad, to musí byť úple zbytočný, trápny, nezmyselný počin. A tento film takým bol. ()

Djflash odpad!

Komentář ke druhému pokračovaní komedie Machři, jsem chtěl napsat vzápětí po jejím zhlédnutí. Avšak moje zklamání a zároveň i naštvání bylo tak obrovské, že jsem si dopřál trochu více klidu na utřídění myšlenek, o čem že to vlastně budu vůbec psát. V případě prvního dílu se totiž jednalo o příjemně odlehčenou zábavu přesně ve stylu komika Adama Sandlera a spol. Škoda, že toto mé tvrzení, už ale zdaleka neplatí u zmíněného druhého dílu, a hned Vám sdělím proč. Hlavním kamenem úrazu vidím bohužel v samotném nápadu natočit pokračování. U prvních machrů nebyl děj kdovíjak silnou stránkou, ale dalo se na něm alespoň trochu stavět. Zde pro změnu není po příběhu ani zmínka všechno je to jen čistá improvizace, takový americký komediograf. Scénáristy evidentně nic lepšího nenapadlo, a i když herecké osazenstvo se dalo dohromady skoro v nepozměněné podobě zalepit tak velkou díru je velmi těžký úkol, jenž právem zůstal nenaplněn a, to se na kvalitě filmu musí zákonitě projevit. Americký humor se tu dostavil v plné formě se všemi klišé a nechutnostmi, které k němu už dlouhodobě neodmyslitelně patří, a to jen proto, že se někomu nechtělo u psaní přemýšlet a nechal to víceméně osudu. Předně jsem si myslel, že hlavní náplní bude nějaké to prázdninové dobrodružství. Ani v tom nejhorším snu by mě nenapadlo, že všechno co budu moci během těch bezmála sto minut mít možnost vidět, se může odehrát v jeden den, jenž vyvrcholí tou nejvíc trapnou párty, jakou si můžete představit. Když k tomu připočtu naprosto zpackaný český dabing v podobě nepřirozeného výběrů hlasu k jednotlivým postavám, mění se tato komedie rázem v jedno velké utrpení. U tohoto počinu nemohu jinak, než ho zařadit po bok jiného Sandlerova propadáku a tím je rádoby komedie Jack a Jill. A co říci na závěr, pokud chcete vědět, kam až pokleslý americký humor může zajít, pak Vás machři do toho s radosti zasvětí. Na druhou stranu, kde se nic podstatného neděje, tak věřte, že na tom místě rozhodně nenajdete žádnou zábava natožpak legraci. A právě takovýto mdlý dojem ve mně bohužel tento snímek zanechal, což zrovna u komedie není vůbec dobrá vizitka. ()

nudlis

Víc než 3 hvězdy nedám. Je fakt, že jsem se při pár scénách smál docela nahlas (typicky nafukovací člun v obchodě a pak v ledvince), ale jinak je to trochu podprůměr a spousta dalších vtipů mi přijde nucená a trapná. A když přidám otřesnej dabing všech postav, je to prostě průměr. Sandler by měl spíš hrát víc vážný role (viz Volání o pomoc), v těch komediálních to s ním jde poslední dobou celkem z kopce. Asi stárne :-) A taky mě nemile překvapilo, jakýho debílka si tam střihnul Buscemi, to mi k němu vůbec, ale vůbec nesedlo. ()

Mark1983

I když dávám tři hvězdičky,musím uznat,že alespoň pro mě jednička byla jako komedie přirozenější.Dvojka tedy není k zahození,ale některé její srandy jsou spíš trapárny.Jinak,co se týče jelena na začátku,chlapík v pneumatice a tak podobně,to bylo docela dobré. ()

ScoRPy

Chvilkama jsem se cítil za ten film hodně trapně a český dabing je opravdu špatný. Na druhou stranu u několika momentů jsem se zasmál, takže 2*. Krk-kejch-prd.... ()