Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

NusratFAK odpad!

Proč mi to ten Buscemi dělá? Proč ze sebe dělá vola v takových k#kotinách? To ho snad předtím mučili v elektrickém křesle, že ho k tomu donutili? Film bez šťávy, nápadu, pointy, plný pitvořících a POMOčujících se lidí; báječný recept, jak zbytečně zabít téměř dvě hodiny drahocenného života. A možná přijde i jelínek... ()

POETA.KNO

Příběh opět vypadá jako sen samotného Adama Sandlera, užívat si s happy endem. Hodnotím za tři a to jen díky výjmečnému hereckému výkonu Shaquilla O´Neala :) ()

zeromen

Rozhodně lepší než první díl. Už dlouho jsem se tak nebavil jak u této skvělé komedie. Po dlouhé době vím jak bolí křeče od smíchu:-) Doufám že takových filmů bude víc. ()

P@\/EL

Osobně mám filmy, na kterých se nezanedbatelnou měrou podílí můj oblíbenec Adam Sandler, rád. A ne jinak je tomu i v tomhle případě. Film mě zkrátka dobře pobavil. Jednoduchý příběh, který zde ovšem není vůbec tak podstatný, srší nadupaným humorem plným přiblblých srandiček, ujetých volovin a prasáren. Řada humorných situací mě svým obsahem naprosto odrovnala. Jediné co se mi nelíbilo, tak byla zbytečná záverečná mela a obecně angažování duševně retardovaných vysokoškoláků mi zde úplně nesedělo. ()

flouny8

Jednička byla parádní sranda (ano intoušové, byla) a i dvojka není špatné pokoukání. Prostě nenáročná oddychovka, u které jsem se dobře bavil. Doporučení: prvních cca 6 komentářů nikdy nečtěte, protože ti lidé jsou jiní!!! ()

NeOn1702

No to teda byla blbost. Čekal jsem něco hodně zběsilého a nic kvalitního, ale doufal jsem, že když je to komedie se Sandlerem, tak se u toho aspoň pořádně zasměju. Nestalo se. Vážně jsem se zasmál čtyřikrát. Na první díl se dá koukat, ale tohle je vážně kravina. ()

Paulie2

Je to rozhodně slabší než první díl, je to O HODNĚ slabší. Hloupé dialogy i scény vyvažují ty dobré. Dvě hvězdičky si to nezaslouží jen proto, že existují mnohem horší a nechutnější komediální filmy, které staví tuto "komedii" na celkem koukatelnou úroveň ... smutné! ()

soukyd33

Řekl bych, že je to lepší film než první díl. 👍 Komedie to je, člověk se zasměje, a konečná párty je super. Poznámka: Třetí díl by nebyl na škodu. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

BaT_M

Oproti jedničce, která mi svojí nenáročností vyhovovala, je dvojka vlastně úplně stejná a v lecčem je vlastně horší. Ale pár vtipů pobavilo a na nějakej nudnej večer to stačí. 50%. ()

pee-jay

Sandler myslí na zadní vrátka, tak natočil vidláckou komedii, která se za 25 let stane klasikou sobotního TV odpoledne, kdy budou lidi se slzou v oku vzpomínat na to, jaký blbosti tenkrát někomu připadaly vtipný. Až takhle voplzlý to je a Troška musí plesat. :) * * * David Spade válí. Role Jamesa a Sandlera jsou moc plochý a Chris Rock je outsider filmu. Lovitz standardně dementní, Hayekový jsem nerozuměl slovo, ale proto tam není, a Buscemi překvapivě nepřekvapí. ()

Péča

Adam Sandler je jeden z mých nejoblíbenějších komediálních herců, takže jsem zklamání opravdu moc neočekával kort v takové sestavě jako byla natočená jednička. Několik scének je trošku útopie, ale je to prostě další super oddychová sandlerovka - pro vypnutí mozku, po náročném dnu a nepřemýšlet moc nad dějem filmu, je tohle pokračování jak dělané. Pro pobavení celé rodiny jak dělané - doporučuju. :) ()

beaverkiller

Celkem nechápu vyloženě záporné hodnocení. To je to tu samej mimoň nebo intouš? Tohle je rozhodně nejvtipnější komedie co sem za hodně dlouhou dobu viděl. A přitom to neni klasická sračka jako Scary movie. A jestli tady někdo píše, že po půl hodině se neustále ptal o čem to vůbec je, tak je to naprostej kretén. A že sme se v jedničce vydali na výlet do přírody? Lidi (Fisek, stefi, suark), co ste to za idioty??? ()

LooLaa odpad!

Nestává se mi moc, že si už po první scéně přeji film vypnout, vymazat ho z HDD a zapomenout vůbec na to, že jsem měl tak de*ilní nápad si ho vůbec stáhnout. Skvělá jednička, ale ta dvojka je otřesná. Co to má znamenat! ()