SmaX

můj nejoblíbenější pixarovský film. polepšení sobce který nemá rád zrezlá auta. na konec když Blesk protahuje Kinga cílem mam vždycky na krajíčku. ()

Likan7

ŘÍkejte si co chcete, ale pro mne jsou Cars nejlepší Pixar. Úžasňákovi mě ZAS tolik nevzali. Wall e za Auty jen těsně zaostává a hype okolo Up nechápu dodnes. Skvělé gegy, vtipy, narážky. Přestože do vykrádá tuším Doktora Hollywooda, nebo jak se vlastně ten film s Marty McFlayem jmenuje, vždy si to pustim rád. ()

Shaleman

No ja nevim, no...ale rekl bych, ze na 20vyroci mohli natocit neco lepsiho a ne veskery rozpocet vrazet do pocitacove animace, ktera maximalne zaslapala snahu o kvalitni pribeh, ktery je snad poprve od prvni pixarovky opravdu ale opravdu kycovity. I snaha sama o maximalni odraz svetla, hru stinu i minimalizaci kosticek a vytvoreni dokonaleho kruhu mi neprijde tak bombasticka jako jinym, to mi hold ke vciteni do postav, ktere se povedlo jak napr. priserkam s.r.o. i robotum, nestacila a ozivla auta se svetem absolutne stejnym jako je ten nas (auto pneumatikou cepuje benzin z naseho lidskeho stojanu, coz nechapu, jak bez prstu se mu to muze povest) jsou mi primo nesympaticke a k jejich sympatiim mi to, ze hezky vypadaji, proste nestaci. ()

Withree

Parádní animovačka se zajímavými postavami, skvělými vtípky a přitom s jednoduchým příběhem. Naštěští Pixar dokáže udělat zábavný film pro celou rodinu i z příběhu o poklopu od kanálu. Žádné výrazné zakolísání a téměř bez jediného kazu. P.S. Postupem času přecijen snížení o hvězdu. ()

Mira90

Jakým dějinným omylem mi trvalo pět let, než jsem shlédl tenhle skvělý, ne skvělý, ale SKVĚLÝ animák?! ()

mazic

jako člověk nevlastnící řidičák ani auto shledávám tento film navýsost odpudivým kresleným klonem doktora hollywooda, který mě pobavil třikrát a stejný princip jsem založil u hodnocení aut - jedno zasmání (velmi průměrné) = jedna hvězdička ()

josieaddms

AUTA! Teď si nedělám legraci, umím celý film z paměti, každou větu, každou hlášku, prostě celý. Umím dokonce i všechny písničky z filmu. Auta mě prostě dostali, jako mě dostane film z dílny Pixaru. pokaždé. Od té doby co znám tenhle film daleko raději jezdím autem... ()

BigBang

Ve věku 2 až 4 let staršího dítka jsem tento film viděl dobře třicetkrát. Pokaždé se mi líbil a pokaždé jsem si pobrečel u dojemného závěru. Jediná lehounlinká výtka: pohledem takhle malého dítěte bych možná jenom o kousek ještě ubral na pokleslých výrazech - nejsou tu nutné ani funkční. ()

sarfian

V pixare sú fakt machri. Originálna animovaná rozprávka v podaní Pixaru, tak dokonalú animáciu vypiplanú do najmenšieho detailu som asi ešte v žiadnom animáku nevidel. Všetky autá sú nápadito animované a každé z ich má dokonca svolu jedinečnú tvár, dokonca aj diváci na pretekoch sú zaujímavo vymyslené. Aj príbeh je dobrý, nie dokonalý mohol by byť aj trošku rozvinutejší, ale stačí to na 5*. VIDENÉ 2x ()

Rudyamon

V prvních minutách jsem chtěl film vypnout. Nějak se mi nezamlouval svět, kdy místo lidí jsou jen auta a dokonce nahrazují vlastně všechno živé. Možná na to má vliv má práce v automobilce, to fakt nevím. Nicméně averze pominula, když se děj dostal do varu a nakonec jsem byl rád. Hlavní hrdina Blesk McQueen se ztratí cestou na svůj životní závod do Kardanové Lhoty, kde časem pochopí, co jsou to pravé hodnoty. Auta jsou hodně povedené animací i dějem. Hodně propracovaná Pixarovka, na které si dali, jako obvykle, záležet. Animace jsou dokonalé a v "akčních" scénách dech beroucí, chvílema se mi zdálo, že animované scény jsou kombinované s "živými", což je známka vysoce kvalitně odvedené práce. Děj je prošpikovaný hláškami, které rozesmějí, ale tvůrci si dali záležet i na velké dávce "moralitek", ať se děti (a taky velká část dospělých) poučí, co je dobré a co ne. Hodně se mi to líbilo a i když jsem chvilkama nenápadně procházel do spánku, je to jen daň práci v automobilce, která ovšem nemá vozy tak dokonale "lidské" ... :-) 5 hvězdiček - 90% ()

Armin82

V oblasti animovaných filmů jeden z nejlepších...graficky zvládnuté na jedničku a vtipné scény byly,světe div se!,vtipné :)jen škoda,že jsem to neviděl v angličtině...hlas starýho Paula Newmana musel stát za to--->90% ()

danny_21

Další animovaná perla na náhrdelníků Pixarovců. Auta mají dechberoucí animaci, jednu z těch nejlepších za poslední dobu, výborné vtipné scénky ( některé sice pobaví hlavně odrostlejší publikum ) bez obvyklých dětinských gagů a hlavně hodně dobrý příběh. Blesk a celá ta přehlídka "buranů" z Kardanové Lhoty jsou prostě sympaťáci, můj malej je momentálně strašně zbožňuje, tudíž i já :-) - 85 %. ()

Brinkley

V době, kdy Auta vznikla byla určitě bombou (i pro mě). S odstupem pár let mohu za sebe prohlásit, že v porovnání třeba s Hledá se Nemo či Ratatouille jeho kouzlo pro mě silně slábne. Místy velmi vtipná, výborně animovaná dětská moralitka o tom, že úspěch a sláva nenahradí lásku a opravdové přátelství, bla bla bla... jednu hvězdu dolů. ()

Pathrose

Po dlouhý době animák co měl něco navíc, něco novýho. Auta byly zpracovaný výborně. Je to takový roztomilý, vtipný a hezký. ()

Chip89

Vtipné animáky mám ráda a tenhle mi z nějakého důvodu dlouho unikal. A teď toho opravdu lituju. Měla jsem ho v podvědomí, když děti známých říkali, že chtějí koukat na ,,Mekvína" ( jak tento film nazývali ). A od teď se s nimi budu ráda dívat i já. Nádherná grafika, výborný nápad a jak jsem se u toho nasmála..... Ani se nedivím, že tenhle film měl tak velké výdělky. ()

Nocturno culto

Vtipná, neotřelá a hlavně originální super zábava ..Myslím že solidní je i český dabing, některé postavy jsou fakt perfektní, např. VW Transporter z dob hippies ..100 % ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)