Příběh vypráví o tajném agentovi, který se snaží najít zbraně hromadného ničení. Zbraně byly ukradeny z ghetta Doupěte. Tajný agent se s prosbou o pomoc obrací na Lina, jediného člověka, co zná tento rajón a nebojí se místních gangsterů. (oficiální text distributora)

fila.tes

V podstatě se jedná o přesný remake dějové linky Okrsku 13. Tudíž komu se Okrsek 13 líbil, tento film ho bude zatraceně nudit. Nic nového nepřinesl, ba naopak z původního filmu ještě více ubral na hereckých výkonech, zážitku z akce, rvačkách a parkourových scénách, na kterých je vlastně vystavěný. ()

Hapretor

Je to úplně stejné jako Okesek 13. Tudíž úplně zbytečné. Navíc tam hraje Walker (budiž mu země lehká), ale mě tam jen otravoval. Jako herce jsem ho fakt nemusel. Já radši původní film. Jen by mě zajímalo, kolikrát to ještě Luc Beson a spol. přetočí?! ()

Doomedx

Trochu "upgradnutej" remake Okrsku 13 znovu s Davidem Bellem ovsem o deset let starsim (ne ze by to teda na nem bylo videt), černym K2 a Paulem Walkerem, kterej furt točí ač je už skoro rok pod drnem (JK), ale furt s nim vychází samé nové "pecky". Prvni polovina se vicemene nese v klasickem remaku a kopiruje to vse dobre z puvodniho filmu, zbytek je takovej míšmaš = obcas neco nového jak jsem psal vyse UPGRADNUTEHO a pridaneho, obcas kompletne zkopirovana scena, konec je trosicku poupravenej a celkove to pusobi jako takova ta blbost na sobotni vecer nad kterou nebudete dlouho premyslet a jen vam to nejak zkrati cas. I kdyz jsem se u toho relativne bavil, nebyl to zadnej vejvar a s puvodnim francouzskym originalem naprosto nesrovnatelne. Za Belleho davam 3* = 55%. ()

Rockerman

Nevěřím, že tvůrci mysleli, byť jen jedinou vteřinku tohoto filmu vážně. Je to čistá parodie! Tolik absurdit se v jednom film jen tak nevidí. Kdyby se na ČSFD sestavoval žebříček podle počtu nelogických scén, byl by Brick Mansions zcela určitě v první trojce. A právě proto jsem se neskutečně dobře bavil. Tolik humoru mi nenabídne žádná současná komedie. Těch akcí je tu tolik, že člověk skoro nestačí vydechnout a už je tu další. No a ten neuvěřitelný obrat na závěr, kdy kladní hrdinové se mění v padouchy a gauneři, vrazi a dealeři drog se jako mávnutím kouzelného proutku polepší, jsou hodní, kandidují do městského magistrátu a hledí vstříc světlým zítřkům. Chyběla jen ta rudá hvězda, jako symbol a připadal bych si jak v propagačním filmu KSČ před rokem 1989. A já si uvědomil, že jsem se ani chvilku u této blbiny nenudil a mohu s klidem dát plný počet hvězd. Škoda je Paula Walkera, mohl ještě natočit spoustu takovýchto zábavných kravin. ()

Ydrosten

Další naprosto zbytečný film. Originálu se to nijak nevyrovná a v podstatě jde o ten samý film, jen je v něm asi 5% věcí pozmněněno. 1 hvězda za některé pasáže za které se zasloužil hlavně David Belle. Paul Walker, si nevybral moc dobře a vůbec mi v tom neseděl. ()

radaza

Ještě horší , než jsme doufali. Besson potvrdil měknutí mozku a to je tak vše, co se k téhle agitce dá říci. ()

FanKalEl

Ako akčnú zábavku by som to ihneď odporučil. Hlavne zo začiatku má akcia neskutočné tempo a udržiava si ho až do konca čiže ma film pocelý čas bavil a na to ako som sa dlho na film tešil som veľmi spokojný. Walker a Belle si proste sadli. V podstate tu ani nie je čo vytknúť pretože stopáž je síce krátka ale za to neobsahuje žiadne hluché miesto a ak tu ide o logiku filmu tak to vôbec neriešim, záver mi vôbec nevadí, je to proste akčná komédia na piatkový večer. Ale každý musí povedať že tento film už dneska nie je ničím extra výnimočný. Veľmi dobre sa na to pozerá, ale zopár bombastických akčných pasáži viac nezachráni film. Po toľkých filmoch po rok 2014 to už nieje do neba volajúce čiže 4 hviezdy sú maximum. No čo, hlavne že film nesklamal :D (75%) ()

bararich8

Klasické béčko, kvalitní choreografie, Belle a nebožtík Walker v hlavní roli. Na druhou stranu: děravý a stupidní příběh", navíc je to sprostá kopie Banlieue 13. Kdo tenhle typ filmů vyhledává, bude na výsost spokojen, 3*. ()

goofy3

Když sem viděl trailer, říkal sem si, že by to mohlo být něco na způsob Okrsku 13, navíc obsazeno Paulem Walkerem a Davidem Bellem, takže proč ne? Jenže postupem času mi začlo docházet, že to je vlastně Okrsek 13 v Americkém verzi. Co mi na této verzi vadilo a chybělo, byl nedostatek "Parkourových scén", co dělalo Okrsek 13 Okrskem 13. Další, pro mě docela zásadní, věcí byl "divný americký" dabing Davida Belle. Co bylo docela fajn, tak byly některé "slow-motion" záběry.... Možná, že kdybych tuto verzi viděl dřív jak francouzskou, tak by ve mě asi zanechala lepší pocity, ale takhle bohužel...I přes to, že film byl věnován památce Paula Walkera, tak si znovu radši pustím "originální" Okrsek 13 a jemu vzdám čest jinými jeho filmy - lepšími. ()

darkreider

Tu je vidieť ako sa dá rovnaký scenár úplne sprasiť réžiou a kamerou. Guľometný strih zneprehľadnuje akciu na max a tisíce uhlov pohľadu, ktoré sa menia závratnou rýchlosťou, sem tam vyvoláva bolenie hlavy. A to dostali Davida Belle, na ktorého stačí dať kameru na statív a nechať ho skákať. Ingrediencie boli výsostnej kvality ale kuchár je fušer. Francúzsky kabát tomuto filmu svedčí podstatne viac (Banlieue 13). ()

Petyas

O mnoho řádů horší než originál. Nechápu proč museli udělat v podstatě doslovnou kopii špičkového filmu. Paul Walker, ač ho mám rád, tak je v téhle roli strašně prkenný, není to žádný Cyril Raffaelli, jako v originále. Že vzali znovu na natáčení Davida Belle moc nechápu. Sice byl perfektní jako v originále, ale pro něj to muselo být Deja Vu. Jinak veškeré věci navíc, které autoři zapracovali, jsou v drtivé většině o ničem a ze skvělé akční komedie, je najednou vážná "akční" ptákovina. ()

Paulusek

* jen na památku Paula Walkera. Jinak je film pouze nezdařenou kopií povedeného originálu. Čekám co si hoši z Hollywoodu vezmou do hledáčku příště, aby udělali remake napadá mě třeba náš Jan Hus nebo polský Ohněm a mečem. ()

Kingjiri

Ani dostatek koukatelný akce a obstojná filmařina uplně nedokážou zvrátit dojem, že jde o vcelku zbytečnej remake. Příběh nemá příliš smysl komentovat, ale byl fakt dost debilní. Lze jen konstatovat, že Paul Walker na důstojnou im memoriam tečku za svojí kariérou stále čeká. ()

Ondr@932

Tak tento film byla naprostá povinnost ho vidět, neboť to byl jeden z posledních filmů co Paul Walker ještě stihl natočit. A vypadalo to, že si ho užil naplno, což je dobře ! Já jsem si ho také velmi užil a to především jeho druhou polovinu :-) Kdyby takhle hustá byla i první polovina tak dám 5*. Možná, že po druhém shlédnutí trochu přehodnotím hodnocení ještě k lepšímu. Super triky, honičky, fighty, prostě stylová akční nářez ! 80% ()