Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Muzafar a Feruz jsou dva pasáci ovcí z Taboulistanu...malé zemičky ve střední Asii, o které nikdy nikdo neslyšel. Aby se o ní konečně svět dozvěděl, rozhodne se ji syn prezidenta kapičku zpropagovat a povolá tyto dva dobráky na jejich životní misi: zničit Eiffelovku! Aby dosáhli svého, musí se prodrat tím nejnepřátelštějším územím, jaké si vůbec dokážete představit: Francií! Zemí plnou nenávisti, korsických nacionalistů, až moc horlivých policistů, podvodných taxikářů, nepříjemných číšníků a otrávených zaměstnanců. Naštěstí se seznámí s Marianne, mladou pěknou reportérkou, která si je má za ubohé nelegální přistěhovalce a snaží se jim ukázat druhou stránku Francie...pohostinnou, krásnou zemi plnou milých lidí, kde je tak jednoduché žít. Vive la France! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (84)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Jsme nerozlučný, ne? Jako pasák a stádo, jako ženská a knír, jako děcko a granát, jako láska a ovce." Dva idioti ze země, kterou neumí najít ani Google, vyrazili poslat k zemi věž Eiffela a já se děsil příchodu největší debility v dějinách žabožroutství. Naštěstí se tak nestalo, protože povedené vtípky o kousek přetlačily ty trapné, Isabelle Funaro si tu svobodomyslnou francouzku střihla naprosto skvěle a také jsem obdržel jeden skvělý návod na spáchání sebevraždy - navléci si dres Paris St. Germain uprostřed Marseille. Takže za mne celkem spokojenost a na závěr si zopakujme deset nejpoužívanějších froncijských slov: 1) Dobrý den. 2) Jak je? 3) Kretén. 4) Vocas. 5) Debil. 6) Kurva. 7) Prdel. 8) Putin. 9) Hovno. 10) Na shledanou. ()

hrona odpad!

všechny recenze uživatele

Nejhorší u žánru komedie je představa se vůbec nezasmát, a to je přesně tento případ. Naprosto nesmyslné situace, kopírující Borata, který je v tomto žánru zkrátka jedinečný. Většinou filmy dokoukávám do konce a pak hodnotím. U tohoto to prostě nešlo. Hodina utrpení byla na mě až příliš. Nikdy jsem si nedokázal představit francouzskému filmu dát Odpad!, ale vše je jednou poprvé. Hrůza děs a běs ()

Reklama

Ampi 

všechny recenze uživatele

Já jsem bavil. Dabing je na docela dobré úrovni, i když předpokladam, že některé slovní obraty jsou do češtiny nepřeložitelné. Humor jemnější než u Borata, ale podobné kategorie. Celkově hezká reklama na Francii, která vlastně neexistuje!;-) Protože Korsika je Korsika, Marseille je Marseille, Jihozápad je Jihozápad a Paříž je Paříž. isabelle Funaro je pěkná Francouzka. Hned by se cizinci pro ni stali teraristi, teroristi, turisti. ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

Křoup. Křoup. Křoup. Glo glo glo.... glo glo glo. Éhrrrrrééééééé. Chň Chň. Heh, Eh. Mňo. Dloub, dloub. Žmouly žmoulity žmouly - cvrnk. Mňmňmňmň. ,,Fuňáro, jó? Hmmmm". Šusty šusty šust. Škráb škráb. Fň. Fňňňň. Chrp. Chprrrrrráááááp - ááááá! ,,Zasraná apnoe, dopíčé!" Hééh. Eh. Chrm. Hrrrrrrm chrm. Flus. Chň. Chňňňň. Chmňňňň.... chrrrrrr (etc.). Jo, a ten ,,film"? Zjevně zhovadilá nuda, že? ()

Snorlax odpad!

všechny recenze uživatele

Jak tenhle tupě primitivní film mohl vzniknout ve Francii? Hle, Clavier má konkurenci, není jediný primitiv, který páchá filmy. Sledování téhle ubohosti jsem ukončila, když začala být i ordinérní. Scéna se psy a zdí má být zábavná, nebo z ní mají jen diváci zvracet? Nepatrnou chvilku jsem uvažovala o jedné hvězdičce za hudbu, ale když někdo dá v plen svoji práci pro něco takového, nezaslouží si být nazýván skladatelem. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama