Muzafar a Feruz jsou dva pasáci ovcí z Taboulistanu...malé zemičky ve střední Asii, o které nikdy nikdo neslyšel. Aby se o ní konečně svět dozvěděl, rozhodne se ji syn prezidenta kapičku zpropagovat a povolá tyto dva dobráky na jejich životní misi: zničit Eiffelovku! Aby dosáhli svého, musí se prodrat tím nejnepřátelštějším územím, jaké si vůbec dokážete představit: Francií! Zemí plnou nenávisti, korsických nacionalistů, až moc horlivých policistů, podvodných taxikářů, nepříjemných číšníků a otrávených zaměstnanců. Naštěstí se seznámí s Marianne, mladou pěknou reportérkou, která si je má za ubohé nelegální přistěhovalce a snaží se jim ukázat druhou stránku Francie...pohostinnou, krásnou zemi plnou milých lidí, kde je tak jednoduché žít. Vive la France! (oficiální text distributora)

Paokara odpad!

Francouzský filmy mám vcelku rád o komediích nemluvě,ale tohle mělo být jako co???další pokus omyl,totální debilita a škoda každýho franku kterej padl na tohle "představení" ()

Faldicek

Příjemně bláznivá Francouzská komedie, ve které vlastně nejsou žádní Francouzi :-) Jak zviditelnit svou malou zemi - jedině teroristickým útokem, z tak vážných věcí si umí dělat srandu snad opravdu jen Francouzi a dělají to dobře... ()

jardas

Smal jsem se prekvapive casteji, nez jsem si myslel. Nenarocna komedie ukazujici nejen krasy Francie a ma v sobe aj male moralni ponauceni....Mne se to libilo :-) ()

Pythonator

Tak Borat to není, ale jinak to bylo slušné. Dělat si prdel z muslimáckého terorismu není vskutku jednoduché. Vzhledem k tématice zanechává tato jinak skvělá komedie hořkou pachuť, když si uvědomíme, že na světě jsou tisíce podobných debilů, kteří jsou schopní kdykoliv odpálit bombu. Ta slečna Funaro stála za to a nečekaně ujeté finále taktéž. ()

Sandai odpad!

Trapný a zoufalý pokus vykrást Borata. I přes těžké kopírování mu nesahá ani po kotníky. Potom se přidá průhledné a nechutné PR na Francii. Prostě je to hnus. ()

+sfinx+

Možná je to inspirováno Boratem, možná to není nejoriginálnější a možná bych musel být Frantík, abych si všechno patřičně užil, ale i tak jsem se výborně bavil. Humor totiž není tak docela stejný jako v Boratovi - tenhle je lepší, zábavnější a snad i trochu inteligentnější - spíše než Borata bych tu viděl Diktátora. Nebyla tam dlouhá hluchá místa, nebyly tam zbytečné komplikace - jen prostý zábavný příběh o dvou Tabulistech a zážitcích z Francie. Oblíbená scéna - sexy reportérka a přihřátej strážník :) a spousta dalších. ()

Ben.Ji

Ale jo,zasmál jsem se hlavně u první půle.Sice mě jako asi každýho napadla podobnost s Boratem,ale nebylo to na závadu.A ten fackovací tanec neměl chybu.Když ji chytla i prezidentka,tak jsem si málem uchcal.:-) ()

fibur84

Začátek byl naprosto suprový a srovnatelný s Boratem, postupně ale film upadal. Zdlouhavé pasáže cestování po Francii jsou únavné a celkem bez příběhu. Za začátek bych dal 5*, prostředek byl za 1* a konec za 3*. ()

k.rakonos

Nedokoukáno, přesto za pár vtipných scén hlavně z první poloviny filmu nedávám odpad, ale mohlo to být podstatně lepší, po první půlce už to byla trapárna, Borat ani náhodou. Asi neoprávněné lehce nadprůměrné celkové hodnocení.. ()