Trochu slabší než první díl, ale i japonci, Lily a seznámení Daniela s rodiči jsou zdrojem skvělého humoru a vtipných hlášek ústřední dvojice. A navíc ta rychlá, adrenalinová jízda po Paříži, to je prostě moje! Lillyn otec: To jsme na dálnici? Daniel Morales: Ne, ale konečně tam mám dvojku.(1.6.2008)

Jedničce jsem dal 3 hvězdičky, ale tady musím dát 4; byť vím, že je to nepřiměřené. Ale první 4 minuty tohoto filmu je jeden z nejlepších joků, co jsem kdy viděl. "Pravá čtyři, sto metrů horizont, levá tři ....sakra, kdo se to na nás tlačí, proč bliká, není to Vatanen?" "Ne, je to taxík!" http://www.youtube.com/watch?v=Rqhjyws5QpI(10.8.2009)

Na to, že je to dvojka, celkem v pohodě...i když už je to docela ujetý...Daniel mě navíc překvapil svou neobyčejnou dedukcí, kterou totálně zahanbuje čím dál pitomnějšího "parťáka" Martina. A ta Petra...to je teda moc povedenej kousek. Ale zrovna tomu Martinovi bych jí nepřál..s ní nebude v něčem souhlasit a ona mu rozbije hubu jakonic...no nic:-)(25.7.2009)

• kagemush

Už u prvního dílu jsem registroval jen rozmáznutou krajinu za okny poměrně rychlejedoucích automobilů.Převážně peugeotů a o trochu pomalejších mercedesů (v německé remaku to bude obráceně),jinak nic. Tady jsem k tomu nic už nic nepotřeboval ,ani tu rozmazanou rychlou jízdu. A režisér musel být taky něčím máznutej.(30.5.2009)

• Šimpy

Bože můj! Jak mohlo něco takového vzniknout? Nápad je sice fajn a pro vytvoření komedie plné honiček a zábavy je výborný, ale nevyužitý a zpracování totálně vázne. Tam, kde by měl být zábavný, odvazový a líbivý na pohled, je jenom nudný, nezáživný a nevtipný. Kameran se střihačem by se měli vzít za ruce a utéct někam do Afriky, kde by se měli stydět až zčernají. O scénáři radši vůbec nemluvím. Už nikdy více, děkuji.(26.1.2009)

• - V jedné ze scén se Émilien Coutant-Kerbalec (Frédéric Diefenthal) dostane do potyčky se 4 ninjy. Když však vysvětluje nadřízenému, co se stalo, zmíní ninjy 3.  (Hunys)

• - Jako jezdci při akčních scénách vystupovali i opravdoví závodníci, kromě Schlessera se objevili také Jean Ragnotti a Jutta Kleinschmidt. (Martin_Happy)

• - Luc Besson napsal scénář za 30 dní, když čekal, než ho Columbia Pictures vezme k realizaci potom, co dokončí Pátý element. (WolfR)