Samy Naceri je podľa mňa v tejto sérii bezkonkurenčný a najmä v tomto diely vyniká. Má na sebe dres francúzskej futbalovej reprezentácie, ktorá bola stále na svetovom a už aj európskom vrchole po Majstrovstvách Európy, v ktorých som však fandil skôr Taliansku a vtedy môjmu obľúbenému brankárovi Toldovi, ale Zidane bol takou hviezdou pre mňa, ako Naceri v tomto filme. Film bol svižný, vtipný s novým príbehom, ale ničím extra zvláštny a podľa mňa aj dosť krátky. Opäť však taká letná klasika na cesty.(9.6.2012)

Série Taxi mě až na čtvrtej díl baví naprosto neskutečně (a i ten čtvrtej beru na milost). Miluju ten praštěnej Francouzskej humor, zabíraj tu na mě tak i ty víceméně prvoplánový fóry. Akce tu divák dostane požehnaně, ať už jsou to bitky, nádherný automobilový honičky nebo občasná exploze. Over-the-top mix akce a humoru kulminuje ve scéně, kdy před Eiffelovou věží lítá jedno policejní auto přes druhé a plechy úpí. Naházet tolik aut na jednu hromadu je odhodlání, který musim ocenit pěti hvězdama.(14.4.2013)

Tento díl si mě dostal hned od začátku, když se Samy Naceri objevil v tričku Zidana. A to, že v něm vydržel po celý film, bylo super. Díky řadě skvělých vtipných a zapeklitých situací se u mě v žebříčku komedií dostal na ty nejvyšší pozice. Určitě nemusím podotýkat, že se jedná o nejlepší díl z celé série. Nejlepší moment: Když Emil v Paříži "zaparkuje" auto padající z nebe přímo před svým bývalým instruktorem autoškoly.(16.1.2011)

Klasicka dvojka. Vsetkeho je viac. Viac humoru, akcie a zbesilejsie tempo. Takze vo vysledku ma to bavi este o nieco viac ako jednotka. Slabsia mi pripada len hudba. Pesnicky v jednotke boli prijemnejsie. Hudba v dvojke sa snazi byt zbesila ako samotny film, ale mne prilis nesadla. Ale to je jediny nedostatok. Zapletka je rovnako chatrna. Len zaporakov nemcov nahradili japonci. Ale to nevadi. Film je sice len sledom akcnych a komickych scen, ktore su lepsie vypointovane ako v jednotke. Väcsi priestor dostal konecne komisar Gibert so svojimi blaznivymi plánmi a zakazdym pobavia natolko, ze dokonca zatieni aj hlavnu dvojku. Ninjaaa. U hlavnej dvojky sa vyvija ich vztah so zenami az to pripomina viac nekonecny serial ako film. Pribudla nova komicka figurka generala, ktory je este väcsi magor ako Gibert. Akcia je este velkolepejsia. Je tu viac nahanaciek a prestreliek a dokonca aj nejaka ta solidna bitka. A vsetko je stale prehladne natocene. Takze dodnes pokladam dvojku za najlepsi a najzabavnejsi diel serie. A CZ kinodabing je tiez pecka. 8/10.(27.1.2017)

Nepopíram, první díl se mi líbil víc a dvojka je místy až moc ujetá šaškárna, ale při sledování jsem se skvěle pobavil a zasmál. Tvůrci správně odhadli své možnosti a nenatočili nic jiného než jen "stupidní" akční komedii. Kdyby do toho dali jen 5% vážnosti a inteligence, byla by to odpadová záležitost, ale takhle je to slušná, odpočinková podívaná.(20.6.2003)

• - Při cestě na letiště říkal Daniel (Samy Naceri) generálu Bertineau (Jean-Christophe Bouvet), že může zařadit pouze na 2, avšak v předchozích záběrech normálně přeřazoval. (chleba24)

• - 17. srpna 1999 při natáčení scény, kdy měl kaskadér přeskočit autem cisterny, byl zabit kameraman Alain Dutartre. (HappySmile)

• - Spoiler: Když nindžové unesou Petru, v záběru je vidět, jak jí spadnou černé kalhotky. Když ji ale později Emil a Daniel osvobodí a Petra se s japonskou agentkou pustí do boje proti nindžům, při její hvězdě je vidět, že nejenže má bílá tanga, ale i natažené silonky. (newer_more)