8 / 10 Adrenalínom napumpovaná Francúzka komédia v dynamickom a originálnom Krawczykovom poňatí poteší aj takých zaprisahaných anti-motoristov, ako som ja - a to autá v láske rozhodne nemám, vodičák som si robil dva roky a predstava výmeny pneumatiky či motorového oleja ma straší aj v snoch. Akákoľvek silná je ale moja averzia voči svetu rýchlych kolies, pred filmom s takýmto šarmom sa utiecť jednoducho nedá - najmä ak sa na vás rúti rýchlosťou 200km/h.(27.12.2005)

S neuvěřitelným nadhledem a vtipem ztvárněný úvod a jízda (či spíše let) na letiště. Dialogové mezihry postrádají švih a jsou ještě průhlednější a násilnější než v jedničce. Závěrečná honička s (narozdíl od prvního dílu) mnohem jednoduššími a méně charizmatičtějšími protivníky pak divákovi nepředá tak finálovitý efekt jako první díl. "Debilní" postavy jsou ještě debilnější, což je ovšem jen na škodu. I tak výborně odlehčující podívaná.(13.7.2003)

Byl jednou jeden polda po francouzku, oddychovka, u které je lépe nepřemýšlet. Slušně natočeno, hlavní hrdinové sympaťáci, český dabing mě po dlouhé době mile překvapil. Co mě ale udivilo: Když Petru unesli ze záchodu, zůstaly po ní černé kalhotky. O chvíli později ale v Paříži už vesele metala hvězdy s kalhotkama bílými :-o(29.4.2005)

Druhý film, kde opět musí taxikář zachraňovat zadní část těla svému kamarádovi policistovi. Ve filmu se seznámíme i s otcem partnerky taxikáře, zapáleným toť vojákem. film překypuje hláškami nutícími neustále čistit obrazovku ("neměl by jste po ruce pár tanků?"). Závěrečné měření kalibrů tomu vévodí. Konec filmu je useknutý uprostřed děje... Přesto mě pobavil více než první díl. 70%(21.7.2012)

• Legas

Kdyby byl celý film na stejné úrovni jako prvních 30 minut, dal bych i 3 hvězdičky. Ve zbylém filmovém čase se přestává jezdit, což je docela průser, protože zrovna TO jsem od "nejrychlejší francouzské komedie" tak nějak očekával. Když už se schyluje k jízdě, tak se začne létat, což je další průser. Třetím průserem je vytracení humoru, respektive nahrazení celkem ucházejícího sitcomového vtipkování za vaření z vody. A ještě k tomu kung-fu a máme vymalováno. Třetí Taxi už raději ani nechci vidět...(26.1.2006)

• - Cyril Raffaelli, který ve filmu ztvárnil roli učitele karate, pracoval na filmu také jako kaskadér a člen parkurového týmu. (korbitch22)

• - Ve scéně, kdy Daniel Morales (Samy Naceri) přijede na večeři k Lilly (Marion Cotillard), obléká si na dres s nápisem Zidane košili. Když však veze jejího otce na letiště, má na sobě opět jen dres. (Ctitel)

• - Když komisař Gilbert (Bernard Farcy) předvádí superauto Kobru, tak má tónovaná skla, přes něž není vidět dovnitř, ale když posléze bouchnou airbagy, tak je vidět dovnitř skrz normální čirá skla. (Kubula333)