"Já přibrzdím, aby nás v klidu postříleli." Peugeot 406 proti trojici Mitsubishi Lancer Evolution VI? Už teď Japonce lituju, protože ani netuší, s kým si zahrávají. Já to tušil, takže jsem si skvěle užil úvodní vynikající fórek s Jean-Louis Schlesserem, Émilienův třicátý pokus o získání řidičáku, skvěle ujetého tchána generála, Gibertovo "bezpečné" odklonění střely a samozřejmě únos japonského ministra obrany bungee jumpingem. Jde to snad jinak? Nic jiného mě nenapadá, takže Konyšouááá.(5.11.2018)

Na francouzskej humor musí bejt správná nálada, protože fakt nesedne pokaždý. Hlavně komisař Gibert mi lez často na nervy. Takhle vypatlaný postavy prostě nemám rád. Čeho je moc, toho je příliš no. Ostatní herci jsou ale celkem sympatický a na to taxi se fakt dobře kouká... :) Připomíná mi to časy Knight Ridera. :)) No, jednička byla lepší, tohle je za 3*, ale pořád to dokáže pobavit.(19.2.2011)

Pokračování které si ale se svým "předchůdcem" v ničem nezadá. Samozřejmně ztrácí trochu z kouzla a překvapení prvního dílu, ale to je asi údělem druhých dílů. Nicméně co ztrácí na překvapivosti dohání ještě větší dynamikou a neuvěřitelným a břitkým humorem. Uvodní sekvence filmu "závod do porodnice" mě naprosto odrovnal - smíchy! :o) Bavte se dobře!(27.5.2002)

Byl jednou jeden polda po francouzku, oddychovka, u které je lépe nepřemýšlet. Slušně natočeno, hlavní hrdinové sympaťáci, český dabing mě po dlouhé době mile překvapil. Co mě ale udivilo: Když Petru unesli ze záchodu, zůstaly po ní černé kalhotky. O chvíli později ale v Paříži už vesele metala hvězdy s kalhotkama bílými :-o(29.4.2005)

8 / 10 Adrenalínom napumpovaná Francúzka komédia v dynamickom a originálnom Krawczykovom poňatí poteší aj takých zaprisahaných anti-motoristov, ako som ja - a to autá v láske rozhodne nemám, vodičák som si robil dva roky a predstava výmeny pneumatiky či motorového oleja ma straší aj v snoch. Akákoľvek silná je ale moja averzia voči svetu rýchlych kolies, pred filmom s takýmto šarmom sa utiecť jednoducho nedá - najmä ak sa na vás rúti rýchlosťou 200km/h.(27.12.2005)

• - závodní pilot a vítěz Rally Paříž Dakar Jean-Louis Schlesser si první scenu filmu skutečně odřídil. (Martin_Happy)

• - Daniel Morales (Samy Naceri) opět jezdí v Peugeotu 406, ale tentokrát va faceliftovaném modelu. Japonský gang jezdí ve vozech Mitsubishi Lancer EVO6 (lskala)

• - Cyril Raffaelli, který ve filmu ztvárnil roli učitele karate, pracoval na filmu také jako kaskadér a člen parkurového týmu. (korbitch22)