Kdysi (to mi bylo asi 15) můj nejoblíbenější film vůbec. S odstupem času se můj žebříček sice hodně změnil, Taxi Taxi je pro mě ale pořád komedie, která má vynikající spád. Ano, člověk to musí brát s velkou nadsázkou a žádnou hlubokou myšlenku tam nejspíš nenajdete, rozhodně se ale jedná o velmi dobře natočenou komedii, která dokáže pobavit, aniž by k tomu potřebovala dnes tolik oblíbený fekální "humor". Podle mě nejlepší díl této série. Zkrátka 83 minut dobré zábavy... víc v tom nehledejte (co byste ještě od komedie chtěli?) :o)(11.11.2008)

Dá se říci, že první díl téhle série, byl v podstatě jen rozjezd. Když Besson zjistil, že na francouzského drzého Knight Ridera nalákal dostatek lidí, vycítil že je nutné pramen ždímat dokud to jde, ve druhém díle je tedy ještě více humoru, ještě více akce a ještě více gadgetů. A to je správné. Taxi 2 je jedním z nejlepších exportů z Francie v nultých letech.(31.8.2010)

Již sem byl trochu zklamán, více všeho, více rychlosti, více udělátek v autě, více nelogičností, zatímco v prvém díle byly veškery vychytávky s autem a jeho jízda v rámci určité reality, tady už je to sem tam horší, viz let s padáky, či přelet tanků... na druhous tranu oproti Taxi 3 je to stále dobrá komedie s řadou velmi vtipných prvků.(17.2.2010)

8 / 10 Adrenalínom napumpovaná Francúzka komédia v dynamickom a originálnom Krawczykovom poňatí poteší aj takých zaprisahaných anti-motoristov, ako som ja - a to autá v láske rozhodne nemám, vodičák som si robil dva roky a predstava výmeny pneumatiky či motorového oleja ma straší aj v snoch. Akákoľvek silná je ale moja averzia voči svetu rýchlych kolies, pred filmom s takýmto šarmom sa utiecť jednoducho nedá - najmä ak sa na vás rúti rýchlosťou 200km/h.(27.12.2005)

Samy Naceri je podľa mňa v tejto sérii bezkonkurenčný a najmä v tomto diely vyniká. Má na sebe dres francúzskej futbalovej reprezentácie, ktorá bola stále na svetovom a už aj európskom vrchole po Majstrovstvách Európy, v ktorých som však fandil skôr Taliansku a vtedy môjmu obľúbenému brankárovi Toldovi, ale Zidane bol takou hviezdou pre mňa, ako Naceri v tomto filme. Film bol svižný, vtipný s novým príbehom, ale ničím extra zvláštny a podľa mňa aj dosť krátky. Opäť však taká letná klasika na cesty.(9.6.2012)

• - Pro hlavní automobilovou roli bylo použito celkem 8 Peugeotů 406. Po skončení natáčení se jich ujala různá muzea. Několik z nich (ospoilerovaný, okřídlený) je přímo v muzeu Peugeotu v Sochaux, kde se nachází i pásová verze ze 3. dílu. (Stejšn)

• - 17. srpna 1999 při natáčení scény, kdy měl kaskadér přeskočit autem cisterny, byl zabit kameraman Alain Dutartre. (HappySmile)

• - Daniel Morales (Samy Naceri) opět jezdí v Peugeotu 406, ale tentokrát va faceliftovaném modelu. Japonský gang jezdí ve vozech Mitsubishi Lancer EVO6. (lskala)