Prekvapivo dobré pokračovanie, aj keď moje očakávania nenaplnilo. Diabolský otec Lily........(14.7.2004)

Úplná pecka dámi a páni. Krawczyk naštartuje takú jazdu, že tých 88 minút ubehne rýchlejšie ako ta vytunovaná 307-ma. Čistá zábava. A Emma Sjöberg? Uff! 90%(9.6.2005)

Tohle je uplne jina uroven, kam se hrabe prvni dil. Celej film je takovej dravejsi, akcnejsi, vtipnejsi a je tu spousta skvelejch scen. Navic je taxik jeste vic nabusenej, Naceri je jeste vic ve forme a ke krutejm postavam Farcyho a Diefenthala se pridava Bouvet v roli krapet silenyho generala. Proste po vsech strankach lepsi film a z cele serie o taxi ten nejlepsi. Ale i tak ma slabsi momenty, kuli kerejm nedam maximalni hodnoceni.(26.2.2007)

Už to nie sú tie obvyklé kultivované a inteligentné francúzske komédie, ktoré by sa občas aj hodili, no táto akčná pecka so štipkou šarmu a neandrtalizmu dáva tomuto žánru nový lesk a svojmu predchodcovi nebezpečne šliape na päty. Ešte stále je to totiž neokukaná zábavička. 85%.(6.12.2006)

• Xeelee

Jak byla jednička originální a vtipná, tak je dvojka stupidní a trapná.(27.3.2008)

• - 17. srpna 1999 při natáčení scény, kdy měl kaskadér přeskočit autem cisterny, byl zabit kameraman Alain Dutartre. (HappySmile)

• - Když komisař Gilbert (Bernard Farcy) předvádí superauto Kobru, tak má tónovaná skla, přes něž není vidět dovnitř, ale když posléze bouchnou airbagy, tak je vidět dovnitř skrz normální čirá skla. (Kubula333)

• - Pro hlavní automobilovou roli bylo použito celkem 8 Peugeotů 406. Po skončení natáčení se jich ujala různá muzea. Několik z nich (ospoilerovaný, okřídlený) je přímo v muzeu Peugeotu v Sochaux, kde se nachází i pásová verze ze 3. dílu. (Stejšn)