• pl4nt
  **

  Možná v jedničce to bylo vtipné (?), že si Emilian nevěděl rady s nějakým případem a přemluvil Daniela, aby mu místo hašení své rozžhavené kočky Lili pomohl s případem. Nicméně stejný náměť pro všechy díly taxi hm .... Ovšem tady ve dvojce mu pomohl suprově :D Na cestě byly čáry od gum a Daniel: "Byly to tři černé mitsubishi, ale nějakej novej model, tenhle ještě neznám".(5.8.2008)

 • Hunys
  *****

  Jeden z mích nejoblíbenějších francouzských filmů. Druhý díl filmu taxi odehrávajícího se na francouzských silnicích v Marseil. Vychytávky na taxíku jsou neskutečné oproti jedničce. Je to taxík anebo letadlo. Stejnak nemá řidičák ani pilotní průkaz. Přijíždí japonský ministr podepsat nějaké smlouvy. Vztahy mezi Marseil a Paříží jsou na bodu mrazu. A přesto náš taxikář zase všechno zachrání.(2.1.2013)

 • BDMarty007
  ****

  Jedničce jsem dal 3 hvězdičky, ale tady musím dát 4; byť vím, že je to nepřiměřené. Ale první 4 minuty tohoto filmu je jeden z nejlepších joků, co jsem kdy viděl. "Pravá čtyři, sto metrů horizont, levá tři ....sakra, kdo se to na nás tlačí, proč bliká, není to Vatanen?" "Ne, je to taxík!" http://www.youtube.com/watch?v=Rqhjyws5QpI(10.8.2009)

 • kenkaku
  ****

  2x taxi v názvu, 2x víc zábavy oproti prvnímu dílu. Ano, souhlas. Prakticky vše tam funguje stejně dobře jako v prvním dílů a díky svižnějšímu tempu člověk nemá pocit "jednou vyvařeného" i když jde prakticky o to samé... Jen tentokrát to není Francie vs Německo, ale Francie vs Japonsko. Což je opět (jako v případě prvního Taxi) u mě sůl v očích, protože být výrobce snad nejhorší značky v Evropě (Peugeot) a vytahovat se na nejstarší automobilku automobilového království a symbolu preciznosti a pokroku Japonska (Mitsubishi) je doslova drzost. Nicméně opět... to je jen můj osobní nanicovatý problém který prostý divák užívající si pohodou zábavu řešit nebude. Nechávám proto původní čtyři.(20.7.2012)

 • Gemini
  ****

  Giles Panizzi by puknul závistí, kdyby tohle byla realita:)))) Ale ona není, a nutno říci, že některé vychytávky jsou ještě šílenější než ty v jedničce. Ale to nevadí:) Protože prča je to opět neskutečná. A pro ty kdo si oblíbili Emmu Sjöbergovou máme více než dobré zprávy:) Petra je totiž zpět a je snad ještě krásnější...což platí i o Danielově milované... Jen jsem zvědav, čeho se dočkáme ve trojce...(23.3.2003)

 • - Ve scéně, kdy Daniel (Samy Naceri) najede na koleje, změní se oběma vozidlů, Peugeotu i Mitsubishi, pneumatiky na vlaková kola, načež se kola opět mění při najetí na štěrk. (camperiqk)

 • - Daniel Morales (Samy Naceri) opět jezdí v Peugeotu 406, ale tentokrát va faceliftovaném modelu. Japonský gang jezdí ve vozech Mitsubishi Lancer EVO6 (lskala)

 • - Při cestě na letiště říkal Daniel (Samy Naceri) otci Lilly (Marion Cotillard), že může zařadit pouze na 2, avšak v předchozích záběrech normálně přeřazoval. (chleba24)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace