Kdysi (to mi bylo asi 15) můj nejoblíbenější film vůbec. S odstupem času se můj žebříček sice hodně změnil, Taxi Taxi je pro mě ale pořád komedie, která má vynikající spád. Ano, člověk to musí brát s velkou nadsázkou a žádnou hlubokou myšlenku tam nejspíš nenajdete, rozhodně se ale jedná o velmi dobře natočenou komedii, která dokáže pobavit, aniž by k tomu potřebovala dnes tolik oblíbený fekální "humor". Podle mě nejlepší díl této série. Zkrátka 83 minut dobré zábavy... víc v tom nehledejte (co byste ještě od komedie chtěli?) :o)(11.11.2008)

Jeden z mích nejoblíbenějších francouzských filmů. Druhý díl filmu taxi odehrávajícího se na francouzských silnicích v Marseil. Vychytávky na taxíku jsou neskutečné oproti jedničce. Je to taxík anebo letadlo. Stejnak nemá řidičák ani pilotní průkaz. Přijíždí japonský ministr podepsat nějaké smlouvy. Vztahy mezi Marseil a Paříží jsou na bodu mrazu. A přesto náš taxikář zase všechno zachrání.(2.1.2013)

I přesto že se téměř celou půlku filmu nic nedělo, a já již pomalu přestával doufat že se něco dít začne, začalo, v půlce filmu se to opravdu rozjelo, únes, honičky... A také samozřejmě vtipné scény (Viz. Havárie všech policejních vozů, to mě fakt pobavilo). Mohu zde napsat to co jsem napsal u jedničky, skvělý akční film pro milovníky nadupaných aut, co mají rádi rychlou jízdu. 75%(4.10.2012)

Samy Naceri je podľa mňa v tejto sérii bezkonkurenčný a najmä v tomto diely vyniká. Má na sebe dres francúzskej futbalovej reprezentácie, ktorá bola stále na svetovom a už aj európskom vrchole po Majstrovstvách Európy, v ktorých som však fandil skôr Taliansku a vtedy môjmu obľúbenému brankárovi Toldovi, ale Zidane bol takou hviezdou pre mňa, ako Naceri v tomto filme. Film bol svižný, vtipný s novým príbehom, ale ničím extra zvláštny a podľa mňa aj dosť krátky. Opäť však taká letná klasika na cesty.(9.6.2012)

Stejně zábavný a možná ještě nabušenější než jednička, pořád je to v ukrutným tempu, stejně jako první díl. A taky zustala i většina herců, vlastně prakticky skoro všichni, takže se mohlo začít tam kde se v prvním dílu skončilo a ještě tomu něco přidat, což se povedlo a vznikla zábavná bláznivá komedie s potřebnou dávkou akce. A hlavně je to jedno z mála pokračování, který se téměř vyrovná svému předchůdci(11.10.2005)

• - Gérard Krawczyk zaskakoval při natáčení prvního dílu za zraněného Gérarda Pirése. (Elisebah)

• - Pro hlavní automobilovou roli bylo použito celkem 8 Peugeotů 406. Po skončení natáčení se jich ujala různá muzea. Několik z nich (ospoilerovaný, okřídlený) je přímo v muzeu Peugeotu v Sochaux, kde se nachází i pásová verze ze 3. dílu. (Stejšn)

• - Při cestě na letiště říkal Daniel (Samy Naceri) otci Lilly (Marion Cotillard), že může zařadit pouze na 2, avšak v předchozích záběrech normálně přeřazoval. (chleba24)