• Legas

Kdyby byl celý film na stejné úrovni jako prvních 30 minut, dal bych i 3 hvězdičky. Ve zbylém filmovém čase se přestává jezdit, což je docela průser, protože zrovna TO jsem od "nejrychlejší francouzské komedie" tak nějak očekával. Když už se schyluje k jízdě, tak se začne létat, což je další průser. Třetím průserem je vytracení humoru, respektive nahrazení celkem ucházejícího sitcomového vtipkování za vaření z vody. A ještě k tomu kung-fu a máme vymalováno. Třetí Taxi už raději ani nechci vidět...(26.1.2006)

Ako obyčajne, užívatelia CSFD ktorý cítia že patria do horných desaťtisíc filmovej spoločnosti to zosmiešňovali, film ktorý je naozaj zábavný. Dobré gagy, dosť vtipu a celkovo veľmi zábavný film. Hoci cítim že stráca svoj šarm v preklade, odporúčam si ho radšej pozrieť s titulkami pre lepšie ocenenie.(5.4.2009)

Nepopíram, první díl se mi líbil víc a dvojka je místy až moc ujetá šaškárna, ale při sledování jsem se skvěle pobavil a zasmál. Tvůrci správně odhadli své možnosti a nenatočili nic jiného než jen "stupidní" akční komedii. Kdyby do toho dali jen 5% vážnosti a inteligence, byla by to odpadová záležitost, ale takhle je to slušná, odpočinková podívaná.(20.6.2003)

Byl jednou jeden polda po francouzku, oddychovka, u které je lépe nepřemýšlet. Slušně natočeno, hlavní hrdinové sympaťáci, český dabing mě po dlouhé době mile překvapil. Co mě ale udivilo: Když Petru unesli ze záchodu, zůstaly po ní černé kalhotky. O chvíli později ale v Paříži už vesele metala hvězdy s kalhotkama bílými :-o(29.4.2005)

Hodně podobné prvnímu dílu, ale o chloupek asi zajímavější. Přišel mi pestřejší scénář, více nápadů. V jednicce konfrontace s nemci, nyni s japonci. Uz jen diky tomu to bylo zajimavější a parodování alá ninjové bylo taky slušné. Přesto je to takové na pobavení, ale nic víc. Není to zrovna filmový požitek, ale je fakt že jsem se u toho možná třikrát zasmál, což je na komedii málo. Jako akční film vydařenější než jednička. Ikdyž zde je to hnáno dost do absurdní roviny, třebas ta hromad šrotu z policejních aut, nebo finální vyústění v závěru filmu.(21.9.2010)

• - V jedné ze scén se Émilien Coutant-Kerbalec (Frédéric Diefenthal) dostane do potyčky se 4 ninjy. Když však vysvětluje nadřízenému, co se stalo, zmíní ninjy 3.  (Hunys)

• - Cyril Raffaelli, který ve filmu ztvárnil roli učitele karate, pracoval na filmu také jako kaskadér a člen parkurového týmu. (korbitch22)

• - Když komisař Gilbert (Bernard Farcy) předvádí superauto Kobru, tak má tónovaná skla, přes něž není vidět dovnitř, ale když posléze bouchnou airbagy, tak je vidět dovnitř skrz normální čirá skla. (Kubula333)