Kristen Bell se vrací jako Veronica Mars! Její nejikoničtější role a hlavně moje nejoblíbenější. Pořád vzpomínám, jak jsem na střední škole spěchal domů, abych si na Primě mohl pustit seriál. Každopádně nějak takhle by se měli dělat slavné comebacky a hezké sladké tečky za seriály. Ronnie je totiž zpět se vším všudy! Tedy zpočátku ne. Ze soukromého očka je právnička ve Velkém jablku, má vážný vztah a shání důležitou práci. Když se ozve Logan (Jason Dohring), že potřebuje pomoc, tak Marsovka nelení, všechno nechává za sebou a vrací se domů, aby ještě jednou se setkala se svojí minulostí. Pravda, i přes nostalgickou vlnu příběh není kdovíjak složitý. Detektivní zápletka s vraždou, ale funguje dobře. Veronika vymění oblek za tašku přes rameno a vzhůru k focení špatných lidí. Skvělý je, že se opět vidíme se starou partou. Nejvíc potěší Dohring a Ryan Hansen. Obecně vzato jsem spokojený. Řekl bych, že se mi dostal delší dvojdíl seriálu, přesně tak jak si ho pamatuju. I když by se mohl scénář ještě více vypilovat, tak i přesto jsem si film užil. Z nostalgie navíc přimhouřím jedno očko. Bell je totiž stále skvělá. A vidět jí opět v roli Veroniky je tak trochu splněný sen. Navíc si myslím, že film si užijí i ti, co seriál neznají. (75 %)(9.7.2016)

• Dont

Místy až neuvěřitelně hloupý film, ve kterém většina postav nejedná vůbec normálně. Účelově poskládané béčko s feelingem Beverly Hills a nesympaticky přemoudřelou Kristen Bell v hlavní roli. Film se nepochopitelně drží na dohled od sedmdesáti procent. Asi je to podobně hodnoceným předchůdcem ve formě seriálu a širokou fanouškovskou obcí, která je i cílovou skupinou filmu.(5.6.2014)

Rozpočet $6miliónovTržby USA $3,322,127Tržby Celosvetovo $3,485,127Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,293,098 //počet predaných kusov 68,656Tržby za predaj DVD v USA $2,981,480 //počet predaných kusov 118,598║ seriál som našťastie nepozerával a ani po tomto kino filme už netúžim, nakoľko mi to prišlo dosť odbité, ničím zvlásť nevýrazné /40%/(12.5.2015)

Když to Veronica Mars před lety zabalila, nejeden dívčí pokoj zachvátilo zoufalství a slzy. Děj filmu se odehrává deset let po skončení stejnojmenného seriálu. Domov se ozývá a hlavní hrdinka bude muset volit mezi osobním a profesním životem. A my tu máme solidní dárek. Původní seriál není potřeba dopodrobna znát. Scénáristé netlačí na pilu, prostě jen přináší průměrně napínavý a stejně průměrně (ne)komplikovaný případ, který musí naše blonďatá, cynická, krásná, jízlivá a drzá hrdinka vyřešit. Prostě chytrá oddechová zábava, kterou zdobí svižné a vtipné dialogy. Kristen Bell vůbec nezapadá do té průměrné seriálové škatulky, do které ji leckdo cpe.(25.4.2014)

Film Veronica Mars mal všetko, čo si fanúšikovia seriálu mohli priať: Veronica kicking ass and not taking names, Logan obvinený z ďalšej vraždy :-), skorumpovaný šerif, inside joky, napätie a násilie a hlavne - Veronica a Logan spolu. Navyše Veronica sa vrátila k súkromnému detektívstvu v Neptune, pretože "you can't claim victory if you leave the ring." Awesome. Neviem, či to bolo až také awesome pre tých, ktorý seriál nepoznajú, ale pre mňa fan heaven :-)(21.7.2014)

• - Rozpočet filmu byl dva miliony amerických dolarů, které se vrátili hned během prvního víkendu. První víkendové den film hrálo jen 95 kin a výdělek činil 230 tisíc dolarů. Druhý den film hrálo celkem 291 kin a výtěžek přesáhl 2 miliony. (Patw)

• - Ve scéně, kde spolu v autě hovoří Keith Mars (Enrico Colantoni) a zástupce Sacks (Brandon Hillock), zmiňuje Sachs komediální scénku o dvou nacistických vojácích, kteří si uvědomí, že oni jsou ti špatní. Jedná se o skeč z pořadu That Mitchell and Webb Look (od r. 2006), kde byl odvysílán v pilotní epizodě Případ začíná (2004). (Nyan)

• - Vo filme si strihol cameo aj manžel Kristen Bell (Veronica Mars), Dax Shepard. (drake31)