Veronica Marsová

Veronica Mars

Veronica Mars

Krimi / Komedie / Drama / Mysteriózní

USA, 2014, 107 min

Zápletka ve skutečnosti jednoduchá, hodná klidně i jen hodinového televizního dílu, protože zbytek je vata a děj kolem všude. Avšak nějak mi ten film sedl a pro mě příjemné a sympatické obsazení. Proto dávám 3*(23.3.2014)

Rutinní sbírka žánrových klišé, které okatě svazují ruce požadavky kickstarterových fandů a ultradebilně tlačený product placement, za který by se nestyděli ani v Ulici. 5/10 a Franco hrající jinou ligu.(17.3.2014)

Seriál jsem nesledoval. Film byl pro mě koukatelnej. Neurazil. Kristen Bell, s neskutečně sexy hlasem a sarkastickým humorem, hledá vraha, aby vysekala kámoše z průseru. # [monitor, 5.1 EN sub] # příběh *** | hudba *** | humor * | akce * | napětí * | pustil bych si znovu **(15.3.2014)

Symbolické rozloučení Neptunské party se nese na obrovské vlně nostalgie. Prakticky všichni, co něco znamenali, jsou zpátky. Téměř dekádu odvál čas. Přesto si většina našla čas, aby si s námi zavzpomínala na doby, kdy jsme páchali nepravosti s mládežnickou nerozvážností a suverenitou nadopovanou vlastním vědomím neomylnosti. Veronica s neutuchající vášní v srdci a břitkými poznámkami na jazyku. Logan stále zápolící s vnitřními démony a Keith „otec roku“ Mars s nadhledem sobě vlastním. Poděkování ale patří všem. Legendární příběhy si zaslouží nezapomenutelné rozloučení. Veronika Mars je díky oddanosti a odhodlání svých fanoušku dostala. Děkuji za úžasnou jízdu, Verčo. Stálo to za to …(14.7.2014)

K filmovej Veronice Mars mám podobný vzťah ako k Serenity. Páčilo sa mi to, som rada, že to existuje, ale oproti seriálu to nie je úplne ono. A mala som trocha divný pocit z Kristen s bruškom. Každopádne nápad vyzbierať peniaze cez kickstarter bol super. A ešte mi aj vyšiel ship!(17.1.2015)

• - Na policejní stanici zmiňuje Leo (Max Greenfeld), že slyšel, že Veronica (Kristen Bell) pracuje u FBI. Ta mu odpovídá: "Možná v příštím životě," čímž naráží na zrušenou 4. řadu, která se měla odehrávat právě u FBI. (BlackJoanna)

• - Na začátku filmu hraje muž na ulici v New Yorku píseň "We Used To Be Friends" od Dandy Warhols. Tato skladba sloužila jako opening k původnímu seriálu. (BlackJoanna)

• - Rozpočet filmu byl dva miliony amerických dolarů, které se vrátili hned během prvního víkendu. První víkendové den film hrálo jen 95 kin a výdělek činil 230 tisíc dolarů. Druhý den film hrálo celkem 291 kin a výtěžek přesáhl 2 miliony. (Patw)