Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Rathalos

Vo stvrtom Kamenaku mi sice zopar hercov chybalo z predoslych dielov,ale aj tak niektore hlasky su nezabudnutelne,smiech lieci...:-) ()

vera27 odpad!

Ježkovy voči, šla jsem na to z donucení a řekla si tak co aspoň se zasměju. Lidi v kině se sice semtam smáli, já se taky snažila, ale nešlo to, protože jsem ty vtipy už znala a vtipné mi to rozhodně nepřišlo. Prostě slátanina trapného humoru, kde o hraní vůbec nemůže být řeč. ()

Walmy

Poprvé a naposledy jsem navštívil něco takového v kině. Párkrát jsem se zasmál a seděl jsem ve velmi příjemné společnosti. To je tak vše, co chci dodat. ()

Mandalorian

Tak po velmi pomalým začátku přišel celkem slušnej nášleh. Škoda, že tak 2/5 filmu jsou zabité scény. Ovšem zbylých 60% je skvělých. A závěrečná scéna mě přesvědčila o zvýšení mého hodnocení ze tří na 4* :-) ()

Drom

Subjektivně lepší, než jednička, hlavně po stránce zpracování. Jinak je to zase pásmo starých vtipů, i když ne ta humpolácky roubovaných. Mladý kozičky a blbý kozy, Vydra a bobr, kulisy z Ulice, stejně kulhající IQ postav i logika některých scén. Víc špatná groteska (bez roztomilých kopanců) než komediální film. S příběhem kterej když už se horko-těžko někam dostane, tak se spustí záverečný titulky. Hned po pochybným hepyjendu s trapnou pointou. Herectví nemělo šanci ani u těch, kteří snad nějakým oplývají, protože hlavní úkol všech aktérů bylo pouze ztvárnit postavičky v jednotlivých scénách pásma slabých stripů spojených chabou linkou. Barvy samozřejmě křiklavé a veselé, soundtrack obsahuje snad i tři songy, jejichž variace se vinou celým jakože příběhem. Zajímalo by mě, který zavržení hodný pobuda mi tohle propašoval až domů a já měl tu čest se kvalitně pobavit. ()

anitae

Babovřesky + Kameňák 4 => pusťte mi to ještě jednou a ke všemu se přiznám....a to mám Kameňáky od Trošky ráda... ()

Ondr@932

Určitě lepší než debilní fotbalová trojka, ale i tak to není žádná sláva. Když jsem vydržel hodinu koukat a poté jsem u toho usnul a to mluví za vše. 40% ()

DAPDO odpad!

PROKRISTOVYDRAHÝRÁNY !!! Fakt se nemíním rozepisovat, protože jsem si řekl, že v komentářích nebudu sprostej. Na tohle jít do kina, tak po 20 minutách uteču a sejmu první osobu, která mi přijde pod ruku. Naštěstí na paskvily z české tvorby mám tak nějak čuch dopředu, takže si počkám, až vyjde na dvd, večer si to pustím se starou v obýváku a po těch 20 minutách ji radši začnu ošahávat než abych trpěl a kurvil si oči sledováním něčeho podobnýho. ()

Ozzy2

Odpad to rozhodně není.Veledílo taky ne,ale tady je prostě móda Trošku totálně "zostudit".Naštěstí si z toho nic nedělá a jede si svoje.Protože se domnívám,že to je Zdendova práce,jen se pod to bál podepsat,protože dopředu ví,jak by ho zase setřeli.Tam je jasný odkaz na zdi-Babovřesky 7 :) ()

Torgal odpad!

Osem rokov sme si mysleli, že sme v bezpečí, že navždy odišiel a už sa nevráti. On ale zatiaľ v tmavých kútoch zbieral sily, načúval trápnym vtipom a je späť, aby nás dorazil. Nehovorím o Schwarzeneggerovi, ale o zabijakovi dobrého vkusu Kameňáku. To, že je bez Trošku sa nedá poznať, lebo "kvalita" ostala zachovaná na rovnakej úrovni. Relatívne solídne produkčné hodnoty sa snúbia s doslova nulovým príbehom, otrasnými hercami a primitívnymi vtipmi, ktoré tvoria jedinú náplň filmu. Nebolo to vtipné pred desiatimi rokmi, teraz je to priam vražedne nudné. Ostrejšie výrazy si odpustím, lebo hneď po ňom som (k mojej smole) videl Meet the Spartans a oproti nemu mi Kameňák pripadá takmer ako umelecké dielo. 1+/10 PS: Jediný krát som sa zasmial až v potitulkovej scéne, keď sa babka pochovaná zaživa dostávala z truhly v štýle nevesty z Kill Billa. ()

Harry_

Český American Pie mixnutý Police Academy a kameňákovými vtipy, část 4. Všichni vědí, do čeho jdou, tak proč ne? ()

Parm1

Nevím, jestli by se Quentinovi film líbil jako mě, ale kopie jeho Nevěsty na konci filmu mě dostala:) Podle mě nejlepší díl Kameňáku, ať si kdo chce co chce myslí. ()

Drtic odpad!

Najväčší odpad odpadu naprieč celým kameňákom, a nielen ním, a to myslím doslova. Zatiaľ čo v predošlom kameňák odpade sa dal sledovať ako taký príbeh ktorý aj tak nemal ani trochu žiadnu logiku tak tady sa nedá sledovať vôbec nič. Svoje už povestné trapné hlášky na známe vtipy si tento kameňák priniesol v čo najtrapnejšej, a dá sa povedať aj v čo najsmutnejšej podobe. V pôvodných dieloch sme mohli sledovať trapnú partu policajtou tady iba dvoch ešte trapnejších, v pôvodných viac trapností a nezmyslou z prostedia školy tady skoro nič čo by stálo za zmienku. Tým chcem povedať, že sa tento odpad omezil na všetkom čo sa snažil Troška vybudovať. Na konci keď sa všetci smiali ( asi tým všetkým čo prišli do kina ) mne sa chcelo plakať, a zvracať. Z odpadu čo sa chce priživiť na odpade je mi maximálne zle, a ešte viac mi je zle z ľudí čo sa na tomto chcú priživiť. Áno konkrétne hlavne z vás pane Pomyje !!! ()

Trixinka

Párkrát jsem se zasmála, takže odpad to nebude. Víc než film mě ovšem pobavily komentáře tady. Všichni vědí, co jsou Kameňáky zač, ale ten údiv některých tady po skončení :D ()