Průmyslový magnát, miliardář Damian Hale (Ben Kingsley) již dlouho ovládá svůj svět, ve kterém ze své newyorské operační základny mistrovsky rozehrává mocenské hry. Po vzájemném odcizení se svou dcerou, aktivistkou Claire (Michelle Dockery), má Damian opravdový vztah pouze ke svému celoživotnímu příteli a pravé ruce Martinu O'Neilovi (Victor Garber). Ale diagnóza nevyléčitelné rakoviny přiměje Damiana podstoupit radikální lékařský zákrok, „odpoutání", který pro něj zvrátí běh času. (Freeman Ent.)

TheDon

Pokud si vezmeme pod lupu profesionálního nudila Refna, tak Tarsem ´Bombay badonkadonks´ Singh je o několik světelných roků dál. Nudí s grácií a naprostou lehkostí sobě vlastní. Nudí hodinu, ale jeho nejoblíbenější stopáž jsou hned hodiny dvě. Nesmrtelný ranhojič sice vypije kafe od žida už v první půl hodině, ale ještě víc Nesmrtelný Rájen to další hodinu a půl rozhání třešňovým tic-tacem a ne a ne to zabalit. Nekoukatelný, nudný. 21% P.s.: Nápad jak bič, ale z hovna bič neupleteš. ()

ilemas

Vůbec mě to nechytlo, děj naprosto předvídatelný, místy jsem se dost nudil. Vadily mě neustálé hnusně sestříhané vzpomínky, celé to vyznělo nějak naprázdno. ()

M.i.k.e

posední a zatím nejtuctovější Singhův film sice disponuje solidním nápadem,ale bohužel trošku drhne ve zpracování.Singh tady jede viditelně pouze na půl plynu a nedokáže tak z děje vymáčknout nic víc než jen obyčejnou a místy trošku unyou žánrovku,která napoprvé celkem zabaví,ale na podruhé už nemá co nabídnout...60% ()

Aljak

Takýto typ sci-fi veru môžem, a dokonca veľmi rád. Treba uznať, že základ, ale aj celkovú myšlienku to malo veľkolepú. Akurát ten scenár by som si vedel predstaviť aj o čosi viac zaujímavejší a aspoň o kus menej predvídateľný (aj keď vďaka mnohým zlomom bola tá predvídateľnosť aspoň čiastočne kvalitne potlačená). Potenciál obrovský, ale využitý asi len tak na trištvrťku. S týmto by sa dalo ešte poriadne zahrať a zamiešať ten dej aj do zložitejších súvislostí. Tá priamočiarosť tomu zas až tak moc neprospela. Ale aj tak, veľmi dobré a mňa osobne to bavilo, najmä celá tá ústredná myšlienka, na ktorej stál celý film, ale v podstate aj celkové posolstvo. Takže OK, bez váhania 4*. ()

Marqta

Taková akčnější, méně přemýšlivá umělohmotnější a medializovanější kopie Transfer. Případně kombinace Hostitele, Limitness a Transfer dohromady.... Mě se ta myšlenka samotná líbí, to nemůžu popřít, jen je škoda, že z toho vzniklo, to co vzniklo. Potenciál to mělo mnohokrát větší. Na druhou stranu se to vidět dalo a po většinu doby děj pěkně odsýpal... Co mě ale dopálilo byly logické kraviny- u té "velikánské finty" (aneb "vlezu vlkovi do chřtánu" akce), ale to asi budete muset posoudit sami.... Váhám jestli si tenhle film zaslouží tři hvězdičky (protože ze začátku jsem se celkem slušně bavila), nebo jestli ne. ()

Caminzind

52% Tohle sci-fi mi připomnělo můj vynález vysílačky, když mi bylo asi tak šest let. Krabička, dírka, drátek a fííííííííííííí........... to určitě bude fungovat! ()

Hennes

Další ze sci-fi snímků, kde příběh vysoce překonává celkové zpracování. Není to špatné, ale z toho námětu se určitě dalo vyždímat mnohem víc. Přesunout vědomí do jiného těla je podobný nápad jako přesunout tam mozek. A pro mne, z toho Macourek s Vorlíčkem dokázali vykouzlit mnohem víc a to už to je 45 let. Tady to beru jako nevyužitý potenciál, něco jako VYMĚŘENÝ ČAS. ()

Havaj8

Originální nápad pojetí nesmrtelna, ale na to, že to je moderní typ scífka, tak to nemělo žádnej chytrej zvrat. O ten jedinej si to samo říkalo relativně od doby, kdy se odpoutal a měl halušky. Od tý chvíle už to bylo obyčejný drama s jasným koncem. Člověk s takovýma možnostma a vědomostma, prostě vizionář by tu šanci měl využít asi trochu jinak. Tudíž ta zápletka, že to, co nedal vlastní dceři, dá cizí dceři, je nudná. ()

Figu

Tak zaprvé bych řekl, že jde o supr nápad a scénář bratří Pastorů! Zadruhé to ani na chvíli nenudí a hodinka a třičtvrtě uteče jak voda. Myslím si, že je film hodně nedoceněnej! No a zatřetí - na Reynoldse dost dobrý! Určitě jeden z těch filmů z kategorie na doporučení. 75% ()

BarryLyndon

Pohodová epizodka Black Mirror, ale moc natahovaná a režijně slabě vedená. Pokusy o umělecké záběry tak nějak navíc. Na Limitless, Source Code to komplexností nemá, na něco popcornovějšího je to málo zábavné. Kdo mne překvapil byl Reynolds, jeho dost možná nej výkon vůbec? Nebojím se to napsat... Twistování mne bavilo. Výhrady by byly a ne málo, ale bavil jsem se solidně. Můj komentář vyznívá negativně protože to mohlo být taaaaakhle lepší, což mne mrzí....7/10 ()

cariada

Průměrná sci-fi, která má zajímavý podtext. Umírající stařík se rozhodne využít možnosti jedné firmy za nemalý peníz, Získat jiné tělo (údajně uměle vytvořené),ale se svým vědomím. Vše se zdá být jasné, ale realita je poněkud jiná, zvlášť po probuzení a zjištění, že "nové" tělo není tak docela nové, ale je to jiný člověk, který se rovněž probouzí k životu. A co těd s tím? Na můj vkus je film moc dlouhý, ale neříkám že špatný, jen bych to líp uchopil. ()

bourec

Bratři Pastoři vymysleli dobrej scénář,a Tarsem natočil skvělej filmek,a tim překročil obr krokem svůj stín.Navíc v hlavní roličce můj oblíbenec z první dvacky herců,Reynolds,o kterym si na rozdíl od zdejších některejch brblalů myslim ,že hrát umí.A nebejt některejch ne příliš příjemnejch pasáží,a vcelku křečovitýho konce ,dal bych snad i sto.Ještě štěstí,že sem se naučil srát na zdejší hodnocení,moc dobrejch filmů bych snad ani neviděl.90%. ()

Nach

Ryan Reynolds v dalším průměrném snímku, kde dokazuje své herecké kvality, ale nemá k tomu absolutnímu úspěchu tak dobrý scénář. V Nesmrtelném se bohužel logické lapsy vrší jeden za druhým. Často jsem si pokládal otázku, proč se postava nerozhodla tak nebo onak. Proč si volí tuto cestu namísto této? Ale když se od toho oprostím, zůstane mi to vcelku přijatelné béčko, které má dobrou akci a nějaký charakterní vývoj. Filozofie přesunu mysli do jiného těla je zde docela dobře promyšlená a kdyby nebylo toho slabého a nezajímavého padoucha, přišil bych tomu i čtyři hvězdy. 65% ()

C0r0ner

Škoda dlouho očekávaného happyendu a sem tam nějakého scenáristického švíku, protože bez těchto dvou neduhů by to bylo na plnou palbu. Nejedná se o nic extra převratného, ale zajímavý děj, morální dilemata a pěkné zvraty z toho dělají nadprůměrnou podívanou. 80% ()

Flynn

Příjemné překvapení... je to u mě tak na pomezí 3-4 hvězd. Ryan Reynolds mi v té roli sedl a Ben Kingsley možná zasloužil větší prostor. Zajímavý nápad.. né teda úplně originální, ale fajn. Hezky pojato, zajímavé postavy, určitě stojí za shlédnutí. ()

PROCESOR

Tak ze začátku to šlape celkem dobře, ale pak se dostáváme k odhalení, kde se vlastně "schránky" berou a dostáváme se velmi rychle z sci fi roviny do prdele, tedy chtěl sem říct do humanitního-výchovného-etického- rozpolcení. Tím, jakým směrem se snímek bude nadále ubírat a jestli bezcharakterní průmyslový magnát, kterej kašlal i na svou dceru s tím hodlá v nové "schránce" něco udělat je nabíledni. A začíná opět klasický hollywoodský kýýýč se vším co k tomu patří. 100x omleté a přesto překvapující. Nikde nebylo vysvětleno, proč ten samolibý žid co vybudoval své impérium, se najednou změnil v humanistu, jestli za to můžou ty prášky, či přiblblej scénář... ()

Juto

Začiatok príbehu má zaujal a bol pútavý, ale zvrhne sa na plochý akčný film s automobilovými naháňačkami a násilnými prestrelkami. 5/10 ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015