Méďa 2

USA, 2015, 115 min (Alternativní 126 min)

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky... plyšák a lidská bytost... Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. (CinemArt)

topvideo

"Milí bílí negři!!!" Ale áno..s prehľadom, nadhľadom aj podhľadom, tento humor môže byť pre niekoho príliš, ale sú medzi nami takí, iní, čo ho môžu konzumovať na plné pecky. ()

paradoxman

Nějakým zvráceným způsobem tato absurdita funguje. Líbilo se mi to snad i víc jak první díl. Asi i proto, že po úspěchu jedničky sem nalezlo spousta známých ksichtů. Klobouk dolů před Sethem, který se (opět) nejen vyřádil jako zhulený plyšový medvěd, ale i jako scénárista a režisér v jedné podobě. A Mark Wahlberg je skvělý komediální herec! ()

Tuty

Sled spousty vynikajících scén a fórků, jenž dohromady nedávají zásadní smysl. Přesně tak na mě zapůsobil druhý Méďa při jehož sledování a množství střihů jsem si místy připadal jako při sledování rodinky Simpsonových. Ale vůbec mi to nevadilo, valná většina vtipů je totiž opravdu vtipná, z velké části nepřekračuje hranici vkusného humoru a jelikož je to už delší doba, kdy jsem viděl jedničku, říkám si, že dvojka je možná i o fous lepší. Opravdu jsem se bavil a těch několik nemístných čtyřprocentních fórků jsem přežil bez újmy na zdraví. Fajn oddechovka u které mi, Světe div se, nevadil český dabing, jenž má obvykle tendence sprostší mluvu eliminovat, tady to prostě nešlo a narozdíl od debilního cenzurovaného dabingu filmu Santa je úchyl, se to podle mě povedlo i v tomhle směru. ()

belinko

Je mi lúto, no pár svetlých a vtipných momentov pre mňa film ešte kinematograficky hodnotným celkom nerobia.. Film prepchatý klišé a vulgárnym humorom... nemôžem si pomôcť, no jaksik niesom na túto americkú módu prehnaného humoru.. ()

The_Misfit

Film splnil moje očakávania. Síce bola druhá časť o niečo slabšia ako bola prvá, ale osobne si myslím že by v tom nebol až taký problém. Prvá polovica filmu sa dala nejako prežiť, postupom času to začalo naberať na obrátkach. Čo sa mi páčilo na tejto komédií je, že si v určitých situáciach postavy nedávajú servítku pred ústa. Celkovo mi to príde také trochu uletené, ale každopádne sa mi svojim spôsobom táto komédia páčila. ()

Desmi

Vtipy jsou zde založené především na vulgaritě. A to je přesně ten důvod, proč se na to kurva koukám. Žádnej táhlej teplej nudnej humor, ani trapný panický scénky. Vtipu tam mohlo být víc, ale v zásadě jsem spokojenej. Nečekal jsem nic víc ani nic míň. ()

MiniRecenze

Dalo by se říct,že se jedná o přímé pokračování.Dalo by se říct,že je to místy i vtipné.Dalo by se říct,že je tu příjemné herecké obsazení.Dalo by se...ne,nedalo... Musím říct,že na dnešní poměry komedii se nejedná o nějakou hrůzu.Dodívate se do konce,párkrat se i usmějete/zasmějete,ale pokud nejste puberťák se kterým cloumají hormony nebo hulič(žádnou diskuzi o "trávě" prosím : D ) ve značném mozkovém rozkladu,tak film už nikdy jinak nevyhledáte.Je to sprosté,ofrklé a co se týká scénáře,tak blbina.Ale na jedno mrknutí je to "SLUŠNÉ"!!! ()

NucLe4r

První díl nasadil laťku velmi vysoko, takže jsem čekal, že druhý díl asi nebude lěpší. To se taky vyplnilo, nicméně tím nechci říct, že by to bylo nějak špatné. Hlášky jsou absolutně perfektní, Méďa háže neskutečné "komba", které vás dostanou. Jediná slabší stránka druhého dílu oproti prvnímu je jen příběh. Ten byl v jedničce lepší. Ale vše ostatní si udrželo stejnou kvalitu, takže je o zábavu postaráno! ()

ElisR

U tohoto filmu se opět ukázalo, že jednička bývá v 95% lepší než pokračování..Na film sem se těšila, jelikož mi Méďa přišel velmi fajn a těšila jsem se, jak se s takovou rolí popere Amanda Seyfried. Nemůžu říct, že by ve snímku hrála špatně, ale její předchozí filmy byly lepší. Dvojka už trochu hapruje na humoru, pobavila jsem se jen asi 2x za celý film. Začátek se táhne, konec se trochu rozjede, když se objeví Donny a chce Méďu ukrást a scéna, kdy Johny "umírá"...ovšem celkový dojem není vetší než na 3*,,, ()

misiaq

Ted 2 zial trpi syndromom pokracovania uspesneho pilotu. Nebolo to zle ale nieco tomu chyba. MacFarlane vycerpal vela spolocensky nekorektnych satir a ironii i ked stale ma co ponuknut. ()

esmoke

Dvojka je něco velice, velice podobného jedničce, s velmi podobnými klady a zápory. Mila Kunisová šla ven a Amanda Seyfriedová místo ní. Děj se točí kolem toho, že Ted je prohlášen za "věc" a jde se soudit, jinak přestane platit i jeho manželství. Nekorektního humoru je tam dost, vtipy mají různou kvalitu, nejlepší jsou hlášky nebo maximálně minutové mini-scénky, ale co.... zase jsou se jednou pěkně nasmál. Musím také pochválit český dabing, který určitě nebyl jednoduchý a povedl se. (2D dabing) Rozpočet: $ 68 miliónů, Tržby: $ 216,691 miliónů. ()

brasek

Méďove pokračovanie... snímok hodnotím rovnako ako prvý diel, ale podľa mňa má pokračovanie hodnotnejší príbeh respektívne príbeh o niečom. Teda snímok stojí aj na príbehu a nielen na necenzurovanom humore. ()

Fuksinka

Škoda, že humor dvojky nevydržel balancovat na hraně stejně jako v jedničce. Nekorektní humor ano, ale sem se občas vetřelo i něco jako vystřižené z filmů s tou ošklivou blonckou, který na starý kolena uz nikdo nestříká do vlasů, tak jí musí stačit autoerotika. No nic, jdu zadat do google grand canyon. ()

Kozlowski8

Méďa Ted se zamiloval, chce se oženit atouží po dítěti. Úřední šiml je ale proti. Ted se však nevzdává a s pomocí kámoše Johnyho za svá práva tvrdě bojuje... Podobný typ humoru jako v jedničce, jen trochu (s)prostější, lacinější a méně zábavné. Přesto stále velice slušný vyplňovák zachmuřených podzimních dnů. 65%. ()

Trilobajt

Po jedničce hodně velké zklamání. Místy pár slušných záseků, ale na dvouhodinový film po hříchu málo. Zdá se mi, že režisér si u "dvojky" řekl: Co možná nejvíce se bude kouřit marihuana, mluvit sprostě a opět kouřit marihuana a to musí těm blbcům, co na to budou hledět stačit... ()

kantyna2

Dle mého názoru lepší než první díl. Zhulený medvěd je prostě sázka na jistotu, podobný humor jako film Paul. Relax, chlast, hulení... O dost méně nahých prsou a v oblečení rýsovaných zadků. Vulgarit je tam stále plno, ale bez nich by to nebyl Ted. Bavily mne narážky na ostatní filmy (Jurský park, zmínka o Morganu Freemanovi, který tam ve finále hraje postavu - mindf*ck)... Stojí za to se podívat. 76% ()

Co čeká Liama Neesona?

06.08.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015