Méďa 2

USA, 2015, 115 min (Alternativní 126 min)

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky... plyšák a lidská bytost... Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. (CinemArt)

kantyna2

Dle mého názoru lepší než první díl. Zhulený medvěd je prostě sázka na jistotu, podobný humor jako film Paul. Relax, chlast, hulení... O dost méně nahých prsou a v oblečení rýsovaných zadků. Vulgarit je tam stále plno, ale bez nich by to nebyl Ted. Bavily mne narážky na ostatní filmy (Jurský park, zmínka o Morganu Freemanovi, který tam ve finále hraje postavu - mindf*ck)... Stojí za to se podívat. 76% ()

monalisa69

Väčšiu blbosť som už dávno nevidela...aj keď druhý diel bol o niečo lepší ako ten prvý, trochu som sa aj pobavila...ale načo toľko neslušných slov v jednom filme? dúfam len, že už nie je naplánované natáčanie 3. dielu..... ()

bonovox

Podobne ako pri jednotke. Niekoľko super vtipných scénok, ktoré vylepšujú celkový dojem, nakoľko je tu príliš veľa hluchých pasáží a film je preto zbytočne dlhý. ()

buchannon

Cynická, hrdě neomalená, nápaditá a velmi zábavná komedie, která překonává jedničku. Více takových. Všechny fóry jsou dotažené do konce, je to trochu podobný humor, jako v Pixelech (ale sprostší), škoda, že takových filmů není víc. Po opravdu, opravdu dlouhé době jsem se smál nahlas, fakt super super komedie. Navíc dost sprostá (viděl jsem s českým dabingem). Že by se konečně čeští překladatelé vzpamatovali a tam, kde má být "ku*va", bude skutečně "ku*va", a ne ubohé "sakra"? ()

zigy

Blbost, navíc ujetá a sprostá, a přesto svým způsobem milá, romantická a filosofická. Pokud nevěříte, že se to dá vše skloubit, vyzkoušejte MÉĎU. Stejné jako první díl. Některé vtipy jsou k popukání! ()

Skylwalker42

Tak konečně jedna z komedií, co je o třídu lepší než předchozí první díl. Vtipy fakt opravdu povedené, viz.s polem marihuany alias Jurský park :))) ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10 ()

Diego75

Seth MacFarlane má sice neobvyklý, ale ostrý smysl pro humor, který já obdivuji a rozhodně i cením. První díl mě nadchl víc, ale asi to bude i tím, že jsem tento fenomén doposud neznal a najednou jsem viděl parádní komedii, která sice těží z jednoduché zápletky, ale vtipy mají přímo brilantní načasování. Právě tenhle druhý díl už má poněkud hluchá místa a zkrátka jsem od něj čekal víc. Nicméně, kdyby se natočil třetí díl, tak bych se vůbec nezlobil, protože tyto komedie se mi líbí mnohem víc než seriál Griffinovi od MacFarlanea. ()

ReactLotus

Oba filmy sú plné zábavných, vulgárnych scén. Herci sú sympatickí. Filmy som pozeral s českým dabingom, takže neviem ako je to v originálnom znení, ale všimol som si ( len v 1. ) veľa zmienok o ČR. Celkom ma to prekvapilo. (Slovensko sa mi viac hodí do filmu... 😅) Príbeh je vcelku jednoduchý a predvídateľný, ale celkový zážitok to vôbec nezhoršuje. Väčšina ( ak nie každý) si filmy pozrie kvôli vulgarizmom. Očakával som síce film plní nadávok a aj napriek tomu som bol zopárkrát prekvapený vyjadrovaním postáv. Asi sa tieto filmy nebudú páčiť každému. 7,5/10 za oba filmy. BTW chystá sa seriál. Neviem ale v akom rozsahu bude mať spojitosť s filmami. ()

endrix

První díl byl trochu netradiční bromance s očekávaným, ale fajn rozuzlením. Druhý díl dává tomu prvnímu velký vztyčený prostředníček hned na několika rovinách. V prvním díle jsme věřili, že Johny pochopil, že je potřeba najít rovnováhu mezi buddy životem a vážným vztahem. V druhém je to zase ten starý looser, který si sice najde kultivovanou holku, ale jediné, co mu na ni imponuje, je, že hulí. První díl byl povedená komedie, která držela při sobě, hrdinové byli celkem sympatičtí a přítomnost vyhaslé celebrity dávala smysl. Dvojka je přeplácaná taškařice, kde je víc nechutného humoru, Ted už nehláškuje, jen sprostě nadavá, příběh nedává smysl (třeba celá linie s Hasbro je zbytečná a taky vyzní do ztracena) a žádnému z hrdinů prostě nemáte chuť držet palce. Přitom základní zápletka, totiž že je potřeba vyřešit právní a morální status oživlého medvěda, nebyla špatná. Celkově velké zklamání. PS: A ten Liamův štěk? Ve kterém vesmíru je tohle vtipný? Nebo se vtip ztratil v překladu? ()

PTuranyi

Pre veľký úspech a potenciál Macíka je tu pokračovanie. Hneď na začiatku sa ožení a už sa v tom vezie. Manželská kríza, pokus o dieťa, asistovaná reprodukcia, adopcia a tu narazí na to, na čo mal naraziť už na začiatku. Macík totiž stále nie je osoba a tak naberú mladú právničku a poďho žalovať štát. A keď to nevyjde vyrazia za najlepším právnikom až skončia na Comicone. V každej situácii scenáristi využijú všetko na to, aby vulgárnymi vtipmi rozosmiali diváka. Macík zdá sa vybral to lepšie z predchádzajúceho filmu, lebo hoci nadávky nevymiznú, predsa len ich kadencia časom klesá a nahradia ich sčasti geekovské narážky. Mark Wahlberg však opäť herecky nemá veľmi čo ponúknuť. 70% ()

Muf911

Dvojka lepší než jednička. Bohatější na povede SL frky, děj dobře osejpá a postavy jsou tak nějak živější.  Méďa bojuje u soudu za svoje občanská práva, o která znenadání přišel. ()

F2003F

Strašne traaapny film, ale možno ak sa pred tým zhulíte.. Až nevtipne smutné ako nefunkčný je. Iba znovu omieľané to isté, čo už v prvej fungovalo len tak tak. ()

Lukkyn

Jednička byla originální pecka!!a dvojka je ještě lepší!!!!Nic pro ní není svatý , všechny fory na diváka valí bez ostychu, s pořádnou dávkou nadávek , jak už jsme od Médi zvyklý!!Jsou tu scény , které překonaly i Stiflera z prciček :-) (viz sperma banka) Méďa tentokrát bojuje o to, aby ho brali jako člověka!!!Nestačí mu , že má mrdozní bloncku, spoustu trávy a pivka on chce platit daně (už je asi fakt vyhulenej) mít děcko, práci, a vše co k té naší lidské existenci patří!!Kolem tohohle nepříliš silného příběhu se motá spousta gagů , odkazů na kultovní filmy, černých pér, nekokotích bong, zmrdů , kokotů, prdelí a kurev!!!V malých roličkách se objevují příjemná jména viz Neeson,Freeman. Výsledkem je dvouhodinová zábavná jízda, díky které jsem si toho parchanta Teda oblíbil ještě víc :-) ()

Jartian

Malokdy je dvojka lepsi nez jednicka. Vyjimka potvrzuje pravidlo. Ani chvili jsem se nenudil. Samozrejme s CZ dabingem (komedie jedine v CZ) ()

Co čeká Liama Neesona?

06.08.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015