Méďa 2

USA, 2015, 115 min (Alternativní 126 min)

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky... plyšák a lidská bytost... Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. (CinemArt)

prostoreka

Trochu som sa obávala, že to bude len ryžovanie na úspechu jednotky, ale bola som príjemne prekvapená, urobila som aj chichi-chacha. ()

flouny8

Jestli první díl byl vtipný a nápaditý, tak druhý díl je pravý opak. Trapnější humor, roztažený na zbytečných 115 minut, jsem opravdu dlouho neviděl. Neskutečně nudná kravina, ale pár vtipných scén se tu najde. Proto aspoň jedna hvězda. ()

Al90

Opět nemůžu jinak než 5* :)) Na Markovi už jde vidět v obličeji že to není ten Marky Mark který skákal po podiu s Princem Italem a řval že chce vidět vic ,,happy people,, :D Nej scény za mě : Ve skladu se vzorkami semene,nedůvěřivý Liam Neeson a hlavně úchylně pařící Donny na pecku od Tiffany :D ()

KreeDmaN

Bohužel, Sethovi už to nejde. U předchozí westernovky jsem se alespoň občas zasmál. Tyhle vtipy jsou už pouze stupidní a prostě divné. Film po 40 minutách byl film vypnut. Šáhněte po něčem jiném. ()

kubixix

Na západní frontě klid. Onen den se nic nestalo až na smrt hlavního hrdiny. Jak moc mi to sedí k Tedovi. Chvíli jsem přemýšlel, zda nemám začít opisem slovníku vulgarit, neboť mám pocit, že by to pointu vystihovalo lépe. Méďa je prostě jen natahování ničeho a jsem zklamán. Za zajímavost bych zmínit kooperaci s mnohou televizní americkou Elitou, zmiňme třeba jméno Jimmy Kimmel. Též se musí nechat, že jsem se úplně nenudil, ale fakt je takový, že je to kravina, která je sice postavena na pevném základu, ale bohužel z materiálu, který nevydrží ani jednu zimu. Jo a #Im Westen nichts Neues. ()

Serjoza

Jednička skvělá, dvojka se už ale veze na slávě předchůdce a ačkoliv hodně lidí namítne, že jde o "to samé", já se většinu času nudil. Mnohem víc, než u jedničky. Přesto je tu těch "starých" božsky ujetých sprostých vtípků dost na to, abyste to dokoukali do konce a ještě se slušně pobavili. ()

Mark1983

Tak u jedničky byl také Ted,co se týče jeho dikce,individuální,ale ve druhém díle je to (hlavně na začátku) masakr. Rozhodně nedoporučuji pouštět dětem jen kvůli mluvícímu plyšovému medvídkovi,který řekl. ,,Starej se o sebe,nechci bejt vod mrdky!" ()

gael83

Jakože ty hlášky jsou fakt moc, měl sem málem zástavu, ten plyšák je sprostý, perverzní, sjetý, šovinistický prase a ke všemu nemá ani koule. Jednohubka k zadušení se smíchy. Jinak těžkej shit. ()

Fracek odpad!

Mám docela rád obhroublý a přisprostlý humor, ale musí být vhodně dávkován... co ale produkuje plyšová hračka, je jen přisprostlá sračka a připadal jsem si jako v páté třídě, když mezi žáky kolovala na papírku básnička s oplzlými rýmy a ti co ji odeslali mezi ostatní se připitoměle usmívali nad jejich sexuálním odvazem.... tento film je prostě žumpácký odvar. ()

November481

Začátek filmu mne tolik neoslovil, jakoby se komedie z filmu vytratila. Ale od čtvrtiny to nabírá na obrátkách, no a po tom co rozkopne skleněný stůl, tak naprosto umírám. Film mě přesvědčil opět o skvělé kombinaci Wahlberga a plyšového médi. dohromady to nemá chybu a když se k tomu přidá právnička, která má obří péro jako bonga, tak z toho nemůže vzniknout nic špatného. Skvěle jsem se pobavil jako u jedničky a v některých částek snad i více. Doporučuji ()

DirtyDozen

Moc jsem se bavil, Amanda by mne taky dostala, ale vlastně ne...já jsem zadanej :)), přidávám hvězdičku, ten film je fakt plnej super fórů. ()

Zizou_

Druhý Ted je v podstatě stejně (možná ještě o chlup více) zábavný než první díl. Vynikající cameo s L. Neesonem. Někomu by mohl vadit, i na můj vkus, v některých scénách celkem nechutný humor (ale po scéně s kloboukem v McFarhlenove předešlém filmu jsem nemohl čekat nic jiného). Jinak ale spokojenost. ()

Da_reba

Seth MCprd vo svoj oblúbenom živle alebo druhý pokus o filmovú adaptáciu Family Gaya. Nižšiu kvalitu humoru vynahradzuje jeho nasilu vnútenie do každej scény kam to len ide. Nieže by išlo o komédiu vyslovene špatnú - večer sa pritom stráviť dá ale to je všetko. Hold bez vymysleného kresleného sveta to jednoducho nieje to isté 60% ()

TomDolly

Veľmi dlhú dobu som sa pri filme nenudila tak, ako pri Ted 2. Som na seba priam hrdá, že som to dopozerala do konca.. ()

teseth odpad!

Celá tahle slátanina je plná fekálu, debilit a naprostého nevkusu a ač nejsem odpůrce tohoto humoru tak ve spojení s tímhle hereckým neumětelstvím říkám s klidem, že je to jeden z nejhorších filmů letošního roku. Vtipy recyklují a vykrádají jedničku a Mark je snad ještě strnulejší než obvykle. Amanda se svým zhuleným výrazem všechno nezachrání a Ted, který berličkuje celý scénář jde čím dál víc ode zdi ke zdi. Prostě naprostá zmatenost, která neměla být vůbec puštěna mezi lidi. ()

zekon

Ještě větší ujetina než 2, stalo se to co mi chybělo u 1, tady vede Méďa :) Proplutí hvězdných herců se taky povedlo. Tolik vtípků a povedených dnešních komedií moc nemá, skvělé narážky a hlavně to táhne. ()

Co čeká Liama Neesona?

06.08.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015