Méďa 2

USA, 2015, 115 min (Alternativní 126 min)

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky... plyšák a lidská bytost... Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. (CinemArt)

Tuard

Já jsem se dočkal! Dočkal jsem se toho, co v jedničce nebylo a ani to zde psát nebudu, to je jen pro mě. Co se týče filmu, tak je to prostě pecka, ve všem je to lepší než jednička, takže co si budeme nalhávat. Nevadila mi ani změna herečky i když jsem z počátku netušil, jak si s touto rolí poradí, nakonec to zvládla na výbornou. Mohu to tedy uzavřít - lepší než jednička, celý film provází skvělá atmosféra. Tohle je na 100%! ()

PotatoCZ

Pro mě osobně zklamání. Přečetl jsem si před filmem několik recenzí. Čekal jsem nářez. Ten se nekonal. Film se vleče, stále má mnoho vtipných scén, občas jsem se upřímně zasmál. Ale první díl se mi líbil víc. Možná je příběh zbytečně vážný. Viděl jsem s titulkama, nevím, jestli to bylo šťastné rozhodnutí. ()

Warapeidza

Očividně nepatřím do cílovky tohoto dílka, ale nudili jsme se a nic jiného nedávali. Jedničku jsem dosud neviděl, v kině jsem byl ve svých 33 letech nejstarší a i to mě asi mělo varovat dopředu- ale dobře mi tak. Jednoduše, ten film mě nebavil. Pár vtipných hlášek a gagů totiž nemůže zachránit nudný děj, předvídatelnou "zápletku" a spršku samoúčelných vulgarismů a nechutností. Korunu tomu pak nasazují nudné postavy a notně přestřelená stopáž nad dvě hodiny. ()

Domitri

Tak tohle je úžasný! Neuvěřitelná komedie s neuvěřitelnejma hláškama! Podle mě lepší jak jednička, vtipnější! prostě komedie jak má být ! 100% ()

prectemys

Naprosto výborná ptákovina, která neomrzí ani napodruhé (dokonce možná i lepší než první díl). Nenechali se unést ulítlím humorem a zakomponovali i poměrně dobrou zápletku a příběh. ()

bigmatko

pokračovanie komedie od tvorcov šialeného kresleného serilálu griffinovci má lepší náboj a myšlienku ako prvy macik. v dvojke je macík socializovany a dokazuje to prepracovanými uletmi na hranici zdraveho rozumu. miestami to vyzera ako reklama na zdravotne ucinky marihuany a zivotneho stylu starnucej rockovej hviezdy, ktora nerobi nic ine len caka kedy sa moze zhulit, ale situacie a dejove zvraty su zabavne a preto tvorcom mozno odpustit aj par hluchych miest v pribehu. ak mate radi kreslenych griffinocov tak tento film sa im v mnohom podoba ()

james11

Pořád podobně vtipný. V druhé půlce se ale film snaží dávat do popředí zápletku před humorem a film pak působí trochu roztahaně. ()

nudlis

Ještě ujetější (v tom správným slova smyslu), než první Ted :-)) Viděl jsem necenzurovanou verzi a divím se, že tak pokrytecký americký cenzoři pustili do světa něco takovýho. ()

S.Fisher

Po parádní jedničce se tu ukázala ještě lepší dvojka.Spousta vtipných situací a narážek na filmy či známé osobnosti.Rozhodně doporučuji. :-) ()

Hon2ar

Ted 2 je příjemná oddychovka, která příběhem nenadchne, ale kadencí vtipů potěší. Tedy pokud jste kompatibilní s humorem Setha MacFarlena. Čeští diváci navíc asi úplně nepobrali některé vtipy jako Jay Leno, Tom Brady, SNL nebo třeba Jurský Park. Rocky a Neeson ale potěšili všechny. ()

miskapejka

(Obsahuje spoilery) 4* jedině za super skvělé obsazení, jinak je to spíš průměrný film. Jak už se v Americe stává, uchopení tématu je velmi chabé a i přes místy dobré hlášky ve vás film nenechá naprosto nic, kromě pocitu dokonce až dvou přehnaných happy endů (bennetovo oživení a tedův vyhraný spor) a nuceného smíchu při už tak ohraných vtipech o kardashianech a justinu bieberovi - protože nejen americe jsou časem u p*dele, časem už se ani nikdo nezasměje vtipem na jejich účet. ()

Kamil111

No jo, pro děti lepší než jednička, ale reálně tomu sedí tři hvězdy, tedy o jednu méně než prequelu. Začátek je pěkný shit, ale pak se to rozjede a občas se skutečně najdou scény na hranici geniality. Děj je jako obvykle pouze pozadím pro neustávající sérii hlášek, ale hluchých míst tam i tam je nadmíru. ()

dyjaska

Škoda těch verbálních vulgarit přes míru. Stačilo by trochu ubrat na frekvenci a bylo by to tak na čtyři hvězdy. Takto to za chvíli unaví a humorný efekt jde do háje. ()

Mrsina

Film jako takový je na tři hvězdičky, ale za parodii na Jurský park, kytaru hozenou na medvěda a rozbitý stůl si zaslouží i tu čtvrtou. ()

jizvoun

Závěr filmového víkendu. O něco málo horší než jednička, ale stále stejně ujetá prdel, u který jsem díkybohu nemusel moc zapojovat mozek, protože to by ve 4 ráno nedělalo žádnou dobrotu. I tak si film musím zopakovat, protože se můj spánkový deficit projevil natolik, že jsem u projekce několikrát vytuhnul. ()

rezor

Za mě osobně je to od 1 velký pokles. Vtipu na scénu razantně ubylo na úkor Hollywoodských klišé. Pravda, scénář je pořád nepředvídatelný, Ted "fuckuje" téměř v každé 3 scéně, ale už to nefunguje tolik, jako v prvním díle. Stopáž mi přijde taky zbytečně moc dlouhá, od druhé poloviny už člověk pokukuje po hodinkách. Ve druhé polovině vypadá film, jako kdyby si režie vzala dovolenou, polovina scén by tam být vůbec nemusela. Romatiku se vám snaží narvat do obličejem násilím. Přehnaně působí i scéna u ohně, kdy Amanda hraje na kytaru, ale slyšíte hrát klavír, který si jdou poslechnout všechna lesní zvířátka. Tyto neduhy sráží celý dojem z filmu. Za mě zcela průměrných 50% ()

Co čeká Liama Neesona?

06.08.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015