Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MickeyStuma
  ****

  Tim Allen se k postavě Santa Clause vrátil a to dokonce nadvakrát. Nastal nový problém a vánoce jsou opět v ohrožení. Santa Claus se musí rychle oženit, jinak skončí a jak je známo, bez něj nejsou ani vánoce. Příběh je dějově více plnohodnotnější, dobrodružnější a vánočně romantičtější. Jako rodinný film však zůstává a vede si stejně jako ten předchozí.(24.12.2017)

 • MikO_NR_1909
  **

  Umelosť konzumerizmu dosahuje nový stupeň odprosťovania intelektu do opäť raz podradnejšej úrovne. Film je nevtipný, ba čo viac - nevkusný, nenápaditý a nedokáže povzniesť vlastnú ideológiu do ironického tónu. Zároveň je dejovo vádny a sériovým, čím ma jeho scenár (dokonale) necháva planúť zabudnutím. A tieto slová platia aj pre detské publikum, žiaľ. Čiže nerozvíri nič pozitívneho ani pre nich.(9.12.2016)

 • Fiftis
  ****

  Walt Disney Pictures pripravil zbrusu novú dobrodružnú komédiu kypiacu sviatočnou veselosťou a smiechom so všetkým, čo patrí k Vianociam a Santa Clausom - severným pólom, škriatkami, sobmi, hračkami a darčekmi. Tim Allen sa vracia ako všetkými obľúbený novodobý Santa vo filme Santa Clausa 2. Tento film plný citu, vrelosti, veselosti a dobrodružstva naplnený atmosférou Vianoc - Santa Claus 2 - je perfektným rodinným filmom pre sviatočné dni. A ako pre malých tak aj pre dospelých alebo aj úplne najstarších. Klenotom v tejto časti je okúzľujúca rajda Elizabeth Mitchell, ktorá ani v mrazivom období nenechá žiadneho chlapa chladným. Tento diel vôbec nezaostáva za svojim prvým predchodcom, ani po dejovej, ani po komediálnej stránke.(12.10.2019)

 • dom156
  *

  Jednoznačně nejslabší ze všech tří filmů co na sebe více či méně navazují. Takhle si vánoční uvolnění opravdu nepředstavuji a že jsem film shlédnul v únoru neberte prosím v potaz. Není zde moc co hodnotit, jen bych možná zmínil, že si mohli odpustit digitálně zprznit soby, kteří vypadají opravdu příšerně. No nic, nedoporučuji a celkově bych možná slabounce doporučil jen první film.(1.3.2017)

 • hellstruck
  ***

  Tim Allen podruhé nasedá do saní tažených soby, ale protentokrát se více věnuje randění, než roznášení dárků. Díky tomu se bohužel vytratila magická atmosféra, která se mi tak líbila v prvním díle. Dějová linka odehrávající se na Severním pólu s gumovým Santou v hlavní roli bohužel překypuje trapností a tak je z kouzelné rodinné komedie kýčovitá pohádka. Zatímco v prvním Santovi dokážete uvěřit všemu, zde je veškeré dění neskutečně přitažené za vlasy. Přesto děj ubíhá docela svižně a Elizabeth Mitchell z Lost je zde příjemným zpestřením. Troufám si říct, že měli zůstat u jednoho dílu, Santovým začátkům se nic nevyrovná. Na druhou stranu výkon Tima Allena byl opět výborný a párkrát slušně zaperlil.(15.12.2014)

 • - V scéne, kde je Scott na rande s ctižiadostivou speváčkou je možné na jej blúzke vidieť tvár Santu, ktorá patrí Timovi Allenovi. (m.a.t.o.)

 • - Peter Boyle si v prvom filme zahral Scottovho (Tim Allen) nadriadeného, pána Whittlea. V tomto a nasledujúcom pokračovaní však už bol preobsadený do úlohy Otca času. (m.a.t.o.)

 • - V jednej zo scén je možné vidieť, že na zadnej stene v izbe malého dievčatka sa nachádza plagát Disneyho animovanej postavičky Kim Possible. (m.a.t.o.)