Santa Claus 2

The Santa Clause 2

Santa Claus 2

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2002, 105 min

Pracuje s hračkama a malejma dětma. A má 28 dní, aby se oženil.... . Je zde pár věcí, které se povedli a citlivější zamáčknou slzu. A nápad se Santou Pinochetem? Zlo musí být přesně definováno. Je to pro celou rodinu, ale hlavně pro děti. Co na tom, že k těm našim nepřijde strejda Scott, ale..... . Hlavně aby někdo přišel.(21.1.2007)

Jak už jsem psal o prvním díle. Jsou filmy na které se pro pobavení dá koukat několikrát a to i klidně za sebou. Nám se líbí všechny tři díly a svůj názor píši právě proto, že i když jsou velikonoce, tak se se všemi dětmi koukáme zrovinka na třetí díl. Zápletka ve které se musí Santa oženit je myslím dost dobrá aby se na tento film podívali starší i mladší ročníky. já mohu jen a jen doporučit :o)(24.2.2016)

• dom156

Jednoznačně nejslabší ze všech tří filmů co na sebe více či méně navazují. Takhle si vánoční uvolnění opravdu nepředstavuji a že jsem film shlédnul v únoru neberte prosím v potaz. Není zde moc co hodnotit, jen bych možná zmínil, že si mohli odpustit digitálně zprznit soby, kteří vypadají opravdu příšerně. No nic, nedoporučuji a celkově bych možná slabounce doporučil jen první film.(1.3.2017)

Druhý diel je divokejší, emotívnejší ( vianočná atmoška z toho doslova sála ) a scenáristicky ´´náročnejší´´, ako diel predchádzajúci. A o dosť dosť zábavnejší a chytľavejší. A určite ešte niekoľko ďalších ,,ejší,,! A keďže sa nám pomaličky, ale isto blíži ten krásny čas radostí a veselostí, tak v tomto prípade dávam 5.(4.11.2013)

• MikO_NR_1909

Umelosť konzumerizmu dosahuje nový stupeň odprosťovania intelektu do opäť raz podradnejšej úrovne. Film je nevtipný, ba čo viac - nevkusný, nenápaditý a nedokáže povzniesť vlastnú ideológiu do ironického tónu. Zároveň je dejovo vádny a sériovým, čím ma jeho scenár (dokonale) necháva planúť zabudnutím. A tieto slová platia aj pre detské publikum, žiaľ. Čiže nerozvíri nič pozitívneho ani pre nich.(9.12.2016)

• - V jednej zo scén je možné vidieť, že na zadnej stene v izbe malého dievčatka sa nachádza plagát Disneyho animovanej postavičky Kim Possible. (m.a.t.o.)

• - Peter Boyle si v prvom filme zahral Scottovho (Tim Allen) nadriadeného, pána Whittlea. V tomto a nasledujúcom pokračovaní však už bol preobsadený do úlohy Otca času. (m.a.t.o.)

• - V scéne, kde je Scott na rande s ctižiadostivou speváčkou je možné na jej blúzke vidieť tvár Santu, ktorá patrí Timovi Allenovi. (m.a.t.o.)