poster

Santa Claus 2

 • USA

  The Santa Clause 2

 • Slovensko

  Santa Claus 2

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2002, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  ***

  První Timův Santa příjemně překvapil jako úsměvná a nečekaně zábavná vánoční pohodovka. U dvojky jsem čekal katastrofu, ale i když to bylo mnohem slabší a hlavní vztahový zvrat přišel poněkud krkolomně a nelogicky, nebylo to, kupodivu, tak hrozné jak jsem se bál. Nutno ovšem podotknout, že jen a pouze díky Timovi Allenovi, se kterým celý film stojí a padá. V jeho úsilí ho podpořila jedna kouzelná scéna, kouzelný nápad se santovským diktátorem a několik lehce vtipných momentů.(23.7.2013)

 • dom156
  *

  Jednoznačně nejslabší ze všech tří filmů co na sebe více či méně navazují. Takhle si vánoční uvolnění opravdu nepředstavuji a že jsem film shlédnul v únoru neberte prosím v potaz. Není zde moc co hodnotit, jen bych možná zmínil, že si mohli odpustit digitálně zprznit soby, kteří vypadají opravdu příšerně. No nic, nedoporučuji a celkově bych možná slabounce doporučil jen první film.(1.3.2017)

 • freddy
  ****

  Stále mne to baví. A to myslím zcela vážně. Tim Allen je stále stejně skvělý a děj je i zde velmi zajímavý. Opět je zde střídání míst, na kterých se odehrává děj, opět se zde střídají obrazy ze Severního pólu s lidským světem a opět to funguje. Do toho jsou zde nové originální postavy zoubkové víly, matky přírody, pána času, amora a uspávače. A opět zde nechybí humor a vtip, a to například v situaci, kdy se Scoot Calvin snaží přivolat zoubkovou vílu. Tohle je prostě sranda a je to opět velmi originální a já se opět velmi příjemně bavil. Prostě je to super film a kvalita ani trošku neklesá. A navíc já prostě vánoční filmy miluji a tenhle patří k těm nejpovedenějším. Takže opět tvůrcům tleskám za udržení vysoce nasazené laťky v prvním dílu a jsem rád, že jsem se dočkal pokračování. A už se těším, až uvidím třetí díl...(26.12.2007)

 • hellstruck
  ***

  Tim Allen podruhé nasedá do saní tažených soby, ale protentokrát se více věnuje randění, než roznášení dárků. Díky tomu se bohužel vytratila magická atmosféra, která se mi tak líbila v prvním díle. Dějová linka odehrávající se na Severním pólu s gumovým Santou v hlavní roli bohužel překypuje trapností a tak je z kouzelné rodinné komedie kýčovitá pohádka. Zatímco v prvním Santovi dokážete uvěřit všemu, zde je veškeré dění neskutečně přitažené za vlasy. Přesto děj ubíhá docela svižně a Elizabeth Mitchell z Lost je zde příjemným zpestřením. Troufám si říct, že měli zůstat u jednoho dílu, Santovým začátkům se nic nevyrovná. Na druhou stranu výkon Tima Allena byl opět výborný a párkrát slušně zaperlil.(15.12.2014)

 • Jeržik
  ***

  Tim Allen sice zpočátku vypadá jak kdyby ho pobodalo hejno botoxových sršáňů ale po půl hodince už se na něj dá dívat.;) Pár slušných fórků sice dospělejšího diváka neurazí(v tomhle přépadě by VÍC opravdu znamenalo LÉPE) ale nadruhou stranu je to krapítek málo na takovou stopáž. Když už u toho ale se svými ratolestmi zkejsnete dá se to dodívat(v nejhoršim můžete utéct třeba na záchod;). 50%(29.12.2006)

 • - V jednej zo scén je možné vidieť, že na zadnej stene v izbe malého dievčatka sa nachádza plagát Disneyho animovanej postavičky Kim Possible. (m.a.t.o.)

 • - Peter Boyle si v prvom filme zahral Scottovho (Tim Allen) nadriadeného, pána Whittlea. V tomto a nasledujúcom pokračovaní však už bol preobsadený do úlohy Otca času. (m.a.t.o.)

 • - V scéne, kde je Scott na rande s ctižiadostivou speváčkou je možné na jej blúzke vidieť tvár Santu, ktorá patrí Timovi Allenovi. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace