Pracuje s hračkama a malejma dětma. A má 28 dní, aby se oženil.... . Je zde pár věcí, které se povedli a citlivější zamáčknou slzu. A nápad se Santou Pinochetem? Zlo musí být přesně definováno. Je to pro celou rodinu, ale hlavně pro děti. Co na tom, že k těm našim nepřijde strejda Scott, ale..... . Hlavně aby někdo přišel.(21.1.2007)

Jak už jsem psal o prvním díle. Jsou filmy na které se pro pobavení dá koukat několikrát a to i klidně za sebou. Nám se líbí všechny tři díly a svůj názor píši právě proto, že i když jsou velikonoce, tak se se všemi dětmi koukáme zrovinka na třetí díl. Zápletka ve které se musí Santa oženit je myslím dost dobrá aby se na tento film podívali starší i mladší ročníky. já mohu jen a jen doporučit :o)(24.2.2016)

• MikO_NR_1909

Umelosť konzumerizmu dosahuje nový stupeň odprosťovania intelektu do opäť raz podradnejšej úrovne. Film je nevtipný, ba čo viac - nevkusný, nenápaditý a nedokáže povzniesť vlastnú ideológiu do ironického tónu. Zároveň je dejovo vádny a sériovým, čím ma jeho scenár (dokonale) necháva planúť zabudnutím. A tieto slová platia aj pre detské publikum, žiaľ. Čiže nerozvíri nič pozitívneho ani pre nich.(9.12.2016)

• Djkoma

Pokračování nudného prvního dílu opět s tím samým santou. Opět stejně špatně, ale možná i hůř. Scénář je tentokrát opravdu přehypován nápady ala umělý santa. Což dopomáhá k naprosté stupiditě filmu. Elfové vypadají až šíleně směšně a celý film je směšný více svým stvárněním nežli obsahem a rádoby super vtípky.(7.10.2005)

První Timův Santa příjemně překvapil jako úsměvná a nečekaně zábavná vánoční pohodovka. U dvojky jsem čekal katastrofu, ale i když to bylo mnohem slabší a hlavní vztahový zvrat přišel poněkud krkolomně a nelogicky, nebylo to, kupodivu, tak hrozné jak jsem se bál. Nutno ovšem podotknout, že jen a pouze díky Timovi Allenovi, se kterým celý film stojí a padá. V jeho úsilí ho podpořila jedna kouzelná scéna, kouzelný nápad se santovským diktátorem a několik lehce vtipných momentů.(23.7.2013)

• - V jednej zo scén je možné vidieť, že na zadnej stene v izbe malého dievčatka sa nachádza plagát Disneyho animovanej postavičky Kim Possible. (m.a.t.o.)

• - Peter Boyle si v prvom filme zahral Scottovho (Tim Allen) nadriadeného, pána Whittlea. V tomto a nasledujúcom pokračovaní však už bol preobsadený do úlohy Otca času. (m.a.t.o.)

• - V scéne, kde je Scott na rande s ctižiadostivou speváčkou je možné na jej blúzke vidieť tvár Santu, ktorá patrí Timovi Allenovi. (m.a.t.o.)