Reklama

Reklama

Epizody(10)

Recenze (29)

hansel97 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V druhé sérii si tvůrci evidentně ještě lépe našli a užívají si ty nejšílenější nápady, což je super hlavně díky tomu, že oproti první "testovací" sérii se dopustili mnohem méně přešlapů, které by nefungovali. Tady je to pro mě 100 % dost slabá 8. epizoda, ale jinak je tohle výbornější úlet a to i díky vážnějšímu finále. ()

joker.george 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Už jsem se nemohl dočkat, až zhltnu další nálož dílů, protože jsem už přibližně tušil, co můžu očekávat, ne že bych ale stejně nezůstal překvapený. Do oka mi tentokrát padly všechny díly bez výjimky, ty nejoblíbenější bych však spíš hledal v první sérii. I nadále jsou epizody naplněné klady, které jsem vyjmenoval dříve, což zahrnuje i titulky. (Netflix) ()

Reklama

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Občas ma chytili stavy, kedy som sa neuveriteľne smial pričom som si bol vedomí, že to čo vidím, nielenže nemá hranicu, ale je to tak značne prestrelené, že sa jedná o zvláštny mix nechutnosti a morálnej skazenosti. Pritom to ale stále dokáže byť trefné a v rámci jednotlivých dielov aj veľmi originálne a nápadité. 2.séria - 100% ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

No nevím, nevím... Postupem druhé série se nadšení, záliba, a obecně zanícení do seriálu vytratily do neznámých končin... Čím to je, čím to je? Že by nevhodná nálada? Nebo ten fakt, že kvantita (počet ujetých postaviček a vcelku trapných a zbytečně vulgárních gagů) zde převýšila kvalitu (originalita a zajímavé zápletky epizod náležitě naladěné na vlnách bizarnosti)? Čeho je prostě moc, toho je příliš... RaM už sleduji spíše a převážně z chillu... ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá sezóna je za mnou a zatímco tu první mi nejvíce evokuje hláška: " I´m Mr. Meeseek, look at me!", u druhé je to: "Show me what you got! ". Každopádně jsem převelice spokojený, u tohoto seriálu mám naprostou jistotu v tom, že se budu bavit. Závěr druhé řady mě navíc přímo pozval ke sledování třetí série a já už se těším velice velmi. Na druhou stranu je faktem, že mě citelně zasáhla smrt Birdmana... ()

Galerie (67)

Zajímavosti (16)

  • Dan Harmon napsal scénář k této epizodě za jeden jediný den. (Hedy)

Reklama

Reklama