Epizody(10)

Malarkey

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Není to na první dobrou, ale docela se do toho dostávám. Jakmile naskočí to brutal blackened metalové logo Rick a Morty, tak se rozjede série totálních ujetostí, které neberou konce. Vůbec nechápu, kam na ty nápady tvůrci chodí. Pořád je to dost zběsilý, místy dost trapný, ale celkově vzato.....mám chuť na další sérii. Tvůrci navíc občas umně používají dobrej hudební podkres. Závěrečný díl s podkresem skladby Nine Inch Nails - Hurt byl hodně peckovní. ()

3DD!3

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vzestupná tendence. Hlavě závěr je masakr. A to ještě nikdo netuší, že jde o sečuánskou omáčku z mekáče. Mám to podobně s McCountry, které ti kokoti taky zrušili! Update: McCountry nyní ve snídaňovém menu?! Kdo mě odposlouchává?! ()

Davies182

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Haleluja. Nejvtipnější moderní seriál pod sluncem. Narvaný hláškami a popkulturními odkazy, inteligentní, prudce originální, šíleně návykový a zatraceně napínavý! Před Rickem a Mortym jsem žil jenom napůl. ()

ScarPoul

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Občas ma chytili stavy, kedy som sa neuveriteľne smial pričom som si bol vedomí, že to čo vidím, nielenže nemá hranicu, ale je to tak značne prestrelené, že sa jedná o zvláštny mix nechutnosti a morálnej skazenosti. Pritom to ale stále dokáže byť trefné a v rámci jednotlivých dielov aj veľmi originálne a nápadité. 2.séria - 100% ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá sezóna je za mnou a zatímco tu první mi nejvíce evokuje hláška: " I´m Mr. Meeseek, look at me!", u druhé je to: "Show me what you got! ". Každopádně jsem převelice spokojený, u tohoto seriálu mám naprostou jistotu v tom, že se budu bavit. Závěr druhé řady mě navíc přímo pozval ke sledování třetí série a já už se těším velice velmi. Na druhou stranu je faktem, že mě citelně zasáhla smrt Birdmana... ()

SonGokussj

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá sezóna byla zřetelně depresivnější než ta první, a to je říci, vyniká však ještě bláznivější absurdností a reality-checkem, který se prostě do člověka zakousne a nepustí. Konec sezóny byl naprostý skvost. ()

joker.george

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Už jsem se nemohl dočkat, až zhltnu další nálož dílů, protože jsem už přibližně tušil, co můžu očekávat, ne že bych ale stejně nezůstal překvapený. Do oka mi tentokrát padly všechny díly bez výjimky, ty nejoblíbenější bych však spíš hledal v první sérii. I nadále jsou epizody naplněné klady, které jsem vyjmenoval dříve, což zahrnuje i titulky. (Netflix) ()

hansel97

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V druhé sérii si tvůrci evidentně ještě lépe našli a užívají si ty nejšílenější nápady, což je super hlavně díky tomu, že oproti první "testovací" sérii se dopustili mnohem méně přešlapů, které by nefungovali. Tady je to pro mě 100 % dost slabá 8. epizoda, ale jinak je tohle výbornější úlet a to i díky vážnějšímu finále. ()

T-pack

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

I přestože první interdimenzionální kabelovka měla také vedlejší zápletku, tentokrát to není žádné klišé, a místo předvídatelného hřejivého ujištění, že se dva nejhorší rodiče v celém mnohovesmíru bezmezně milují, je tu Werner Herzog a jeho bezradný monolog o tom, jak lidé planety země milují své penisy. Pokud jsem považoval kabelovku v první sérii za nejslabší díl, a v této jsem ji byl schopný snést, vypovídá to myslím leccos o stoupající tendenci kvality seriálu. Epizody jako Total Rickall nebo The Ricks Must Be Crazy připomínají, že show ještě neskončila s vyvoláváním existenciální krize i navzdory svému nablblému humoru, zatímco přímočařejší díly upevňují „serióznější“ složku seriálu. Podle mě je to právě druhá série, během níž si Roiland a Harmon ujasnili, co je na Ricku a Mortym to nelepší, a začli podle toho tvořit. ()

Ryuuhei

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tímto okamžikem Ricka a Mortyho naprosto zbožňuju! Druhá série měla jen jednu opravdu špatnou epizodu, a to byla paradoxně ta s interdimenzionální televizí, která stála za prd už v první sérii. Jinak? Výtečná, inteligentní, nahláškovaná jízda, která se zase o dost víc odvázala ve vulgaritě a mnohdy přišla s až geniálně absurdními nápady. Pokaždé jsem se těšil i na potitulkové scénky. A to emocionální zakončení? Wow! Jde se na třetí štaci! ()

Jaro.Krafcik

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Presne to isté ako prvá séria, možno aj o trochu lepšie. Ale stále to je divný seriál, ktorý má nepochopim prečo tak veľa percent. Ešte šanca že posledné dve serie budú dobré a chytí ma to. Zatiaľ však priemerný seriál kde sa striedajú slabšie epizódy s lepšími. 3* ()

Lachtaan

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na Ricka a Mortyho si člověk musí jistojistě zvyknout, ale když už se vám to konečně povede, tak se od seriálu nemůžete odtrhnout. Nelze nevytknout, že bláznivé povedené epizody střídají ty až přehnaně nezáživné, v celku se ale jedná o animovaný boom, který omámil svět a mě z velké části taky. Do teď mi hraje v hlavě to otravné "Get Schwiftyyy!" [viděno na Netflixu] ()

ComicGuy

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V mojich očiach je Rick a Morty stále prehnane ospevovaný seriál ,ale nemôžem mu ani poriadne krivdiť. Svojich fanúšikov si rozhodne zaslúži ,pretože predsa len je v niektorých sférach veľmi originálny a humor mu tiež nechýba - Ako aj druhej sérii... ()