Pořad, který má koule. Nekorektní skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí. Pečený sněhulák je původní skečová show plná nekorektního humoru, jejíž silnou devizou je sehraná parta talentovaných herců. Právě díky jejich společným improvizacím a správnému „jiskření" vzniká osobitá zábava, která nabízí svébytný pohled na život i situace kolem nás, které jsou i nám často povědomé.
Osou každého dílu Pečeného sněhuláka je fiktivní reportáž, která si pomocí mystifikace dělá legraci z nejrůznějších věcí kolem nás. Mezi „reportážními vstupy z terénu" se pak střídají jednotlivé skeče. Jejich témata jsou nadčasová, od satiry na současnou společnost a vyhraněné charaktery lidí, se kterými se občas v životě setkáváme, až po ryze absurdní situace.
Ambicí pořadu je navázat na tradice populárních zahraničních vzorů, jakými jsou např. Monty Pythoni, série Malá Velká Británie, Big Train a další. (Česká televize)

Hennes

Většina sem cpe odpad a většina se u toho pobaví, tak co je pravda? Není to umělecké dílo, ale jednoduché pobavení, které funguje, tak proč to házet do odpadu. ()

DrBuznička odpad!

Nefascinuje mě ani tak existence lidí, kterým toto může připadat na úrovni, ale mnohem více existence pořadu pod Českou televizí a samotná osoba Koháka, který v povědomí některých lidí představuje "zajímavého tvůrce". Vždyť ten člověk nic nevytvořil - natočil hrstku podbízivých reklam a akorát umí skvěle pracovat na svém PRku. Doufám, že to konečně dojde aspoň některým jeho obdivovatelům se zlomkem inteligence po shlédnutí tohoto paskvilu. Tvůrci v čele s Kohákem si na tomhle pořadu museli skvěle namastit kapsy. Největší LOL, kamaradschoft a levárna od odvysílání Sanitky 2 Filipa Renče. ()

4daPeace

Verdikt: Kohák, Skórka, výborní ostravští divadelní herci a dopadne to takhle špatně? :( První díl koule nemá. ()

Cheeter

Ačkoliv jde o humor místy primitivní a nebo nevkusný, tak se najde několik skečů, které opravdu oceňuji. Hra s jazykem nebo satira je v nich výborná. Nicméně celkový dojem je poněkud slabý. ()

zette odpad!

S "odpadem" setrim, ale tady nejde jinak hodnotit. Kdo tohle mohl pustit do televize, jeste verejnopravni? Nudne, trapne a bez poradne pointy. Jestli takhle vypadal prvni dil, radeji ani nechci vedet, jake bude pokracovani... ()

Alfréda

Kvalita skečů je značně rozkolísaná. První epizoda celkem dobře navnadila, ale potom už to jde z kopce dolů... jako by Kohákovi došly nápady. Odkaz na Big Train a Monty Python v tom pozorovat lze, ale tribut a pocta britským skečům to není ani omylem, spíše je to pokus o napodobeninu. Místy je to opravdu hodně okaté a člověku se vybaví podobné motivy, které už v britském podání viděl. Jenže toto není ani trochu britské, ale ryze české. Ne nekorektní, ale buranské. Ne ztřeštěné, ale trapné. A v mnoha případech ani trochu vtipné. ()

otík odpad!

Jestli se tady někdo na veřejnoprávní televizi snaží o novodobou Sodu, tak se to velmi krutěěěěěěěěěěěěě nepovedlo. Hnus. Za toto platím poplatky??? ()

Splasher

To se vám takhle zase jednou v pondělí večer potkala paní Bídová s paní Nouzovou a ... ___ Nevím no. Tolik lidí hodnotí po prvním díle asi proto, že už se na další díly dívat nebudou. Ale jak by hodnotili Českou sodu po prvním díle, který hodně zaostával za jejím zbytkem? ___ Skečové programy mají vždy stejný problém. Jsou totiž Buď a Nebo (Hit and Miss) - o to víc trapně působí značná část hodnocení zahraniční produkce zde na čsfd, která je dělaná pouze dle výběru několika vybraných (těch povedených samozřejmě) scének z videačesky (Key and Peele, WLIIA, etc), ale w/e. Sněhulák si samozřejmě hrozně nabíhá na vidle. Protože měl velké PR a promo, které si navíc strašně protiřečí (originalita vs. přiznaný výčet inspirace). Navíc čas uvedení. Tohle by mělo běžet na ČT2 po 22:00, protože to není určeno pro mainstream. Premiéra Je to soda III. řady běžela na ČT2 od 0:15 a Sněhulák dostane hlavní pondělní slot; to jako vážně? Pokud jsem dal Catherine Tate a Little Britain 3 hvězdičky, tak bych musel dát sněhulákovi po prvním díle asi -7. To, že je možné skečové pořady udělat i dobře, dokázali po legendárních Cookovi a Pythonech například Fry s Lauriem, "výše citovaní" Mitchell s Webbem a z posledních let stojí za zmínku například i Cardinal s Burnsem ... a abych nekorektně nezmiňoval jen double-acty, tak zmíním i Fast Show. PS: Pobavil mě vzhled Skórky, který mi připomenul Isaaca Brocka, which was nice. ___ (6/12) Jedna půlka za námi a druhá půlka před námi (Sněhulák mezi půlkami, ha ha ha, hi hi hi). Smutné, že více než samotný pořad, mě bavilo dění okolo něj. Tvrdá kritika ze strany Koháka na tvůrce (on jen režíruje a jeho tvář pouze protlačila Sněhuláka do ČT). Naopak Skórka kritizuje Koháka za přílišné zasahování do skečů. Obě strany pak nejsou spokojené s výsledkem. Oprávněně. Do toho zdrcující kritiky. Hlavně ta Ebola Tetsua, kterou sice v následných komentářích trochu mírnil a kritizoval spíše ČT. Ale koukám, že tady stejně hodnotil odpadem. Navíc já bych kritizoval i ty tvůrce. Pokud samotný Skórka uvádí, že tohle je materiál, který střádal přes 8 let, tak potom není možná žádná výmluva. ()

Lachtaan

Dávno předtím, než byli kluci z Divadla Mír známí po celé republice, točili už množství bizarních scének po názvem Pečený sněhulák. Já jsem sice z těch, co se k tomuto pořadu dostali právě až díky Třem tygrům, i tak se u toho ale dost bavím a na zabití času a potřebu se zasmát neznám na YouTube v současnosti nic vhodnějšího. ()

geklon

Klasická kopírka České televize úspěšného kultovního formátu. Velkovlak po Česku, v režii Kohíňa, není buhví jakej velešlágr, ale ani takovej propadák, tak jak je to, dle tohoto místního hodnocení vypadá. Většina scének je spíš přiblblá a často se nad nimi koukám s otevřenou pusou a marně lapám po dechu. Jindy se hihňám a plácám do kolem. Je to po dlouhé době WTF pořad. Nová doba, nový způsob, jak lidi v pondělí pobavit. Edit : Už to jde mimo mě. Pečený kameňák. ()

mab odpad!

Nevtipné, vulgární, pitomé, odpad. Autoři jako by to tušili, tak pro jistotu do pořadu vmíchávají smích rovnou, aby při sledování pořadu nevládlo trapné ticho. Koháka nemusím a tento pořad na něj můj názor rozhodně k lepšímu nezmění. Pořad jsem viděl kdesi srovnávat s Českou sodou - nesouměřitelné. ()

ghatos

Zase taková hrůza to není. Je tam vidět trošku inspirace Českou sodou, avšak rozjet to ostře jako v devadesátkách snad ani ve veřejnoprávním médiu teď nelze. Herci jsou ok, některé nápady ucházející. Hodnocení po dvou dílech 48%. PS: Jsem překvapený, jaké negativní ohlasy v mém okolí vyvolal Pečený sněhulák. Většině lidí se vyloženě nelíbil. Důvody jsou pochopitelné (trapnost, měkkost, nedotaženost atd.), ale i tak jsem viděl v českém éteru x srovnatelných horších blbostí. Tady Kohák vyloženě narazil, protože se chlubil v reklamní kampani něčím, co nemohl splnit. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů