Karate tiger 2: Zuřící blesk

• Hongkong No Retreat, No Surrender II (více)

Scott Wilde si užívá dovolené ve slunečném Thajsku. Čeká, že se tu setká se starým kamarádem Mac Jarvisem a jeho přítelkyní Sulin. Setkání je však velmi krátké, protože děvče chce pokračovat v cestě do Kambodže. Tam mají namířeno i Scott s Jarvisem, i když vědí, že zem ovládají zlověstní a nebezpeční Rudí Khmerové. Oba kamarádi narazí na své cestě na despotického ruského důstojníka Juriho, který ve svém gulagu drží mnoho zajatců, mezi nimi i nešťastnou Sulin. Cíl obou mužů je jasný: při osvobozování děvčete nemá v ruském táboře zůstat kámen na kameni. To je už předem víc než jisté... (Intersonic)

Psycho.R

Nevím, co to má společného s Neustupuj, nevzdávej se. Asi jen název Karate tigr, který asi intersonic využil, aby mohl dál vydávat filmy pod tímto jménem. Jo a taky to, že záporák je z Ruska, ale JCVD byl rozhodně větší padouch. Nedá se to hodnotit objektivně, vždyť je to videobéčko z osmdesátejch let :-) ()

Spaziergang

Nejlepší díl celé série, kromě rambo akce je tu dokonce i trocha vtipu :-) pan Hues je super, ale nejvíc jsem vždycky žral pána s doutníkem :-) ()

danny_21

Pokračování Karáča bylo zábavné - Rudí Kmerové, Kambodža, hekající Cynthia s perfektním setřihem, Žána vystřídal bad motherfucker Hues ali Juri a povedl se casting v podobě Lorena, který že teda umí kopnout haksnou :-) Potom už to začalo jít dolů s kvalitou v této sérii, docela se divím, že vydržela skoro 15 let - 50 % ()

Likan7 odpad!

Jak se kope a mlátí, tak to ještě přežiju, ale jak skupinka (asi 150) vojáků naběhne do domu, kam hrdina hodí granát, aby ten dům vybouchl jako po atomovce, to prostě neberu. Komandu to prošlo, protože Arnold, ale tady je trouba Avedon. Scénář tady prakticky není, jednotlivé scény se střídají jen kvůli další akci a já se po 45 minutách modlil, aby už byl konec. ()

Nix

Cynthia mne dycky bavila, tady ukazuje svůj um, Mathias zase svý svaly. Je to klasika, tahle série měla dycky pro mne trochu navrch než jiné. Povedený béčko. ()

Mijagi

Béčko, které potěší fanoušky karate filmů, Ramba, Krokodýla Dundeeho a Cestománie. K dokonalosti tohoto zvláštní mixu chybí už jen dabing hlavní role v podání Miroslava Vladyky. Změna kulis dvojce určitě prospěla, stále však zůstávají do očí bijící dějové zkratky, tentokrát hlavně v podobě nečekaných vstupů nových postav. Odkud se všichni ti lidé berou? Jakou zaujímají v životě hlavního hrdiny pozici? Divák v průběhu filmu sbírá drobné střípky, je jich však zoufale málo a výsledná mozaika zůstává neúplná. S přihlédnutím k žánrovým specifikům: tři hvězdy. ()

RetroMan

Rád jsem si po mnoha letech pustil jeden ze svých nejoblíbenějších akčních martial art filmů s tehdejšími hvězdami. Po těch letech, kdy jsem znal celé bojové sekvence zpaměti, jsem se pobavil nad zběsilostí a levnou atrakcí jak výbušných tak i bojových scén. Ve své době a pro fanoušky MUST SEE video. Dnes po 30 letech milá vzpomínka. Mnoho dublérů, příběh neokouzlující, zato však oku lahodící Cynthia a svalnatý Matthias - na to se nezapomíná. No a taky mě sere ta série s názvem KARATE TIGER. ()

Pitryx

Naprosto mi uniká jakákoli spojitost, nebo návaznost Karate Tiger jedna dvě. V titulcích není o jakékoli souvislosti v názvu zmínka, prostě film „Zuřící blesk“ a hotovo ne?? No, ale pojďme k posouzení. Klasické béčko bez jakýchkoli ambicí. Zábavička na nedělní odpoledne a to je vše. Na konci chyběl už jen Arnold a bylo by to OK, hihihi. 2014111610159/10159 ()

Xpojntman

Super super. Bezva akční karate filmeček se správnou ideologii. Asi nejlepší Karate tiger vůbec. Dost dobrý zaporák a navíc rusák. ()

my38k

Šílenost ve které se to hemží kambodžskými zabijáky vyskakujcímy s kanálu a mnichy co předvádí kung-fu verzi skákání přes švihadlo. Ruský záporák v podání mlátičky Huese, hazí nepřátele krokodýlům, uzvedne Cynthii jednou rukou a přetlačí i gazík.A navíc se tu vyskytují nejhloupější vojáci v dějinách filmu, nechjí se postřílet kulometem který nikdo neovládá a odpálí dům když do něj vlezou. ()

VanBradley89

Bohužel občas nechtěně směšné, ale i tak se mi to líbilo o trochu víc než první část. Dobrý Hues, jako záporák. Docela se mi líbila i hudba. A hlavně vtipná smrt v restauraci - chlap + stůl + granát. ()

martins

Prvních zhruba dvacet minut nuda, ale poté, co se objeví Matthias Hues začíná mít film spád, scéna s falešnými mnichy a hlavně masakr ve výcvikovém táboře, Vietnamci, Khmérové a Sověti to jsou jatka. K tomu Cynthia. Film by mohl, být o dvacet minut kratší a vůbec by to nevadilo. Určitě nejlepší díl z celé série. ()

JesterKruger

Nejhorší věc na tomto filmu je ta, že se jedná o úplně klasický akční bojový film. Úplně klasický námět, sem tam je nějáký známý herec, a film je průměrný. Není to špatný film, je docela fajn, ale není to nic, co bych urgentně musel vidět vícekrát. ()

Caesius S. odpad!

Původně jsem chtěl dát nějakou tu hvězdu za typickou osmdesátkovou atmosféru a hudbu, ale děj a akční scény jsou tak stupidní, že nemohu jinak. Kdybych nedal odpad tomuhle, tak už nevím čemu. ()