Karate tiger 2: Zuřící blesk

• Hongkong No Retreat, No Surrender II (více)

Scott Wilde si užívá dovolené ve slunečném Thajsku. Čeká, že se tu setká se starým kamarádem Mac Jarvisem a jeho přítelkyní Sulin. Setkání je však velmi krátké, protože děvče chce pokračovat v cestě do Kambodže. Tam mají namířeno i Scott s Jarvisem, i když vědí, že zem ovládají zlověstní a nebezpeční Rudí Khmerové. Oba kamarádi narazí na své cestě na despotického ruského důstojníka Juriho, který ve svém gulagu drží mnoho zajatců, mezi nimi i nešťastnou Sulin. Cíl obou mužů je jasný: při osvobozování děvčete nemá v ruském táboře zůstat kámen na kameni. To je už předem víc než jisté... (Intersonic)

iXtr3m3

Slabučké, z úplnej biedy to ťahali hore len Cinthia Rothrock a Matthias Hues. Niekdajšie béčko-céčkové hviezdy karate filmov. ()

wosho

Film vykrádá Ramba2 tak neumětelsky, až to člověk musí autorům odpustit. Celkově se jedná o mizerný akční film s malým rozpočtem a docela i s převládající nudou. Ale závěrečná záchraná akce je podařená-hlavně bitka mezi amíkem a sovětským důstojníkem (u scény kdy se do bitky použije i obraz Lenina se moje pravověrná komunistická babička orosila vztekem). ()

Ilhan

Staré dobré béčko se skvělými souboji, slušným příběhem a příkladným záporákem (ikdyž ty uměl Matthias vždycky dobře). Loren Avedon na to, že vypadá, že neumí do pěti počítat, je bijec k pohledání a sledovat jeho kopy v akci je opravdu zážitek. Velmi nadprůměrné béčko jedné nadprůměrné béčkové série. ()

Paity

Už jen když člověk koukne na ty obří tržby, tak mu musí být jasné, že tohle není žádná veliká hitovka. Co naplat. kdo má rád megakopance všeho druhu, přijde si alespoň trochu na své. ()

Haymar

Co tohle mělo bejt? Akční? Karate? Valečný? Komedie? Pro mě zkrátka hoodně divnej filmovej guláš, kterej sem prostě nestrávil... ()

Schuldiner

50% ..jooo..nostalgie.. Tenhle film, ač jsem ho neviděl už léééta letoucí, mi nějak utkvěl v paměti.. Docela si vybavuju i dost jednotlivých záběrů s krokoušema a tak..:-) Ale, že bych měl chut´ to ještě vidět...to ne.. ()

Lefty86 odpad!

Bože!!! Možná kdybych to viděl v 8 letech dal bych jednu hvězdu ale tohle mi dalo teda zabrat a lituju že jsem se rozhodl dát sérii Karate Tiger , jedničku mám rád odmala, dvojku jsem nikdy neviděl až teď!! Měl jsem co dělat abych to dokoukal ale čekal jsem dobrej konec, ale závěrečnej fight Avedon vs. Hues mi připomínal Laurela a Hardyho na porodním sále, ty zrychlený scény té grotesce dodaly ty správný grády. Nechce se mi věřit že to mělo jen 87 minut bylo to nekonečný, začátek ještě jakž takž a vypadalo to na film, ale na konci už jsem se nemohl přestat smát, jsem zvyklý u filmů z 80tek přimhouřit oči ale tohle fakt nejde. OTŘES!!!! ()

Skalda

Pravda ty krokodýli byli trochu "gumoví" ale je to snad jedinej film kdy Hues nemá blond vlasy a navíc Yuen je prostě klasik. ()

spiritus

Lorena Avedona jsem zbožňoval. Jeho umění boje je fantastické a ultimátní. Vždy jsem ho stavěl před Van Damma. Je Škoda, že nedostal více prostoru v jiných filmech. Co se týče KT II, je to samozřejmě typické béčko, se vším co k této kategorii patří. Klišovitost, bugy v kameře a komparsu, prapodivný scénář a jednoduchý děj. Ovšem pro mě je tato série takovou legendou, že mi to vůbec nevadí, ba naopak, jsem rád že takovéto filmy jsou a že se na ně můžu s nostalgickým povzdechem podívat. ()

Eluin

Svého času se mi to moc líbilo, zejména závěrečný souboj a sovětská vlajka :-). Dnes je to jen nostalgie. ()

Rathalos

Druhy film Karate tiger,v ktorom je uplna zmena hercov i dej filmu,no dopadlo to dobre,akcie bolo pozehnane,bojove umenia prevedene v dobrom svetle,takze moze byt...:-) ()

Karasman

Z dnesniho pohledu dospeleho divaka totalni kravina, ale tenhle snimek a jemu podobne jsem jako kluk nehorazne zral. Videokazeta, na ktery jsem to mel (hned za prvnim dilem) byla v nasem videu tolikrat, ze uz si ji to video snad pamatuje i bez jejiho vlozeni :) ()

Ozzy2

Nesnáším Cynthii Rothrock.U každího úderý heká jak Šarapovová na kurtu.Navíc nesnáším agresívní slepice ()