Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

(více)

Diskuze

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Keby som nechcel, tak by som pre istotu napalil 5 :D

 

Lacike:  uz som to pisal Wacovi...kebyze tam nehra Gibson, je to za 3, ale s tou binladinovskou bradou  je nehorzany drsnak. 

na příspěvěk reagoval Lacike

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Tak Blood Father u mna za 4*. Aj ked chvilami som zvazoval 3*, ale zase je to ten typ filmu, ake sa dnes uz netocia, takze som ochotne prizmuril ocko. Idem sa pozriet do posty, ci je Waco fakt vestec :)

na příspěvěk reagoval Lacike, Wacoslav1, Martin741

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

"Nicméně opět jsem se u někoho trefil z odhadem hodnocení. Vy se ve mě možná nevyznáte (to je záměr) ale já vás mám všechny přečtený dokonale :-)"

 

Tak to by se měl trefovat pořád, ne jenom občas a u někoho, ne?

U s/z se ovšem Wáca opět netrefil. Jednou to určitě vyjde.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Inak tu som sa reálne bál, že prehlúpym. Ale nakoniec to bolo presne také ako sa dalo čakať. Čiže v pohode.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Dávají smysl? No někdy mám pocit, že se bojíš něco zjebat, aby si náhodou neustoupil z tý filozofie, že ty na sračky nekoukáš :-) Ale trefil jsem to. Psal jsem ti, že ty si na to v klidu můžeš kouknout a ty 3* tomu dáš.

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Waco mňa môžeš odhadnúť, lebo moje hodnotenia dávajú zmysel. U teba mám pocit že hádžeš kockou koľko dáš. Pri šestke logicky hádžeš ešte raz.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Tak ty si najskúpejší na hviezdičky z tejto party :D :D Takže jedna je u teba ešte relatívne dobré hodnotenie.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Nabudúce si musis vsimat aj to ci sa striha cez os. To vie Laciho rozculit do nepricetnosti :) Inak len tak pre zaujimavost, kolko tipujes, ze dam Blood Fatherovi? Dnes sa nato chystam. Alebo vies co? Napis mi to do posty a spravu si precitam az ked ohodnotim film. Ci si sa trafil, ked vravis, ze nas mas precitanych.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

No u tebe jsem to odhadoval na 2*, ale když jsem na to koukal, tak jsem si říkal, že tě to nebude bavit, trochu už tě odhadnutýho mám stejně jsem tušil, že ti nesednou např Maze Runner 2 nebo Jarhead 3 i když jsi mi nevěřil a těšil ses na to.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Nicméně opět jsem se u někoho trefil z odhadem hodnocení. Vy se ve mě možná nevyznáte (to je záměr) ale já vás mám všechny přečtený dokonale :-)

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Bez problému. My víme, že ty nemůžeš jít pod 3*, protože by ses zpronevěřil svojí zásadě umět si vybrat filmy co ti sednou :-)

Reklama

Reklama