HBJ

Ta jedna hvězda je za De Nira, i když nechápu, proč na takovou kravinu kývnul.Že by easy money :) ()

Kivis

Jsem rád, že jsem se vyhnul návštěvě kina. Dokážu si představit lepší investici než do vstupenek na Stážistu. Nicméně nezbývá než uznat, že v rámci žánru je to hodně povedený film. Dávka kýče relativně přiměřená, humor v naprosté většině případů funguje. Do televize na sobotní večer dobrý. ()

gatuso

Pouze Rene Russo zachranila tuto sracku od odpadu. De Niro az trapne staromilsky chapajici senior, Hathaway jako zpovykana karierni blbka, pak ta zase trapna vsuvka o nevere a jejim odpusteni, plus priserny dabing zejmena te jejich male dcerky, dava tomuto kyci jednickove az odpadove hodnoceni. Priserne. ()

Pythonator

Perfektní De Niro a rozmilá Hetewejovic Anička. Bez nich by to ani tak zajímavé nebylo, jelikož je to film spíše nudnějšího ražení, takový vztahový a ze života, spíše pro ženy, takže úplně na hov... Ale tak zase je tam ten De Niro a jeho akce vloupání do domu kvůli smazání emailu neměla chybu. ()

jawesy

Tento film předčil má očekávání a po delší době je to film který mě dokázal překvapit. Vlil do mě pozitivní energii hlavní postavy a zahřál u srdce. Nesmírně sympatický snímek si vysloužil plný počet hvězdiček a dala bych i více kdyby to šlo. ()

KuceraJohny

Hned na začátek musím říct že film je opravdu příjemný. Mě na rozdíl od zbytku světa nikdy Anne Hathaway nevadila. Možná že i naopak je mi celkem sympatická. U Roberta to stoupá věkem a musím říct že role příjemného staříka mu opravdu sedí. Je to vtipné když v mládí vypadal opravdu drsně. Mám rád tyhle typy filmů, nazval jsem je městský. Je to podobné jako Hitch. Vždy se díky takovému snímku začnu těšit z radostí běžného života. Celý film se nese v pozitivní vlně, ale nějak mi tam úplně vše nesedí. Když to dokoukáte tak zjistíte že se vlastně vůbec nic nestalo. Některé věci nejsou vysvětleny a kvůli tomu jsem nedal 4 hvězdičky. Bylo to těžké protože moje srdce říká 4 ale mozek říká 3. Poslechl jsem hlavu. ()

3k7

První polovina filmu je téměř dokonalá. Na první pohled starý páprda stážista udělá vskutku dobrý dojem svým přístupem na rychle rostoucí internetový startup, se kterým z nějakého nepochopitelného důvodu dokáže srovnat krok. Inspiruje lidi okolo sebe svými starými zvyky, které se ukázují jako velmi galantní, decentní, stylové. Ten film by v podstatě neměl chybu. 20 minut před koncem #SPOILER ALERT se vše totálně dodrbe. Uměle vytvořená story s podváděním do filmu vůbec nepasuje, nesedí to tam. Já se chtěl dívat na film o inspirujícím stážistovi a ne o mladé podnikatelce, kterou podvádí manžel...Mám ji litovat? Ne. Mám nějakou z postavu nenávidět? Taky ne. Zakladatelka internetového portálu na mě působí jako mladá husa, která by takový bussines nikdy nevytvořila (nefunguje to, neudělala na mě dojem). Chápu, že se autoři snažili naznačit, že i někdo kdo má rostoucí internetový start-up řeší svoje temné stránky a problémy. A ano, bylo tam hromada blbostí, ve stylu "webmástře: můžeš tu stránku upravit?" ..."no, nevím jestli to stihnu" a borec tam upraví vzhled e-shopu asi za 30 vteřin (z facepalmu už mám rudé čelo jako vyvraždění indiáni, kvůli kterým nikdo neprotestuje v hnutí black lives matters). A konečná love story ÚPLNĚ dodrbala to, kvůli čemu jsem se rozhodl podívat na stážistu, ne na love story kolem zakladatelky e-shopu. Takže posledních 20 až 30 minut tam bylo fakt zbytečných a z filmu, který mohl být naprosto jedinečný udělala podprůměrnou love komedii, kde De Niro dělá co může, ale stojí to celé tak jenom na něm. Začínám popravdě chápat, proč tomu dal Verbal hodnocení odpad. Pokud vynechám všechny kýčovité pasáže, tak to nebyl tak špatný film. Jak mě film nadchnul, že jsem mu už v půlce dával 5 hvězd, tak konec to srazil na 3 hvězdy. Měl bych napsat knihu na téma "jak může 10% filmu fenomenálně pokazit zbylých 90%". Konec vyzněl do ztracena, vůbec jsem nepochopil, co se mi snažili autoři filmu tím koncem naznačit. .Jako kdyby někdo slepil 2 filmy. První půlku hodně dobrý film, který mě skutečně bavil. A zbylých 10% přidal z nějakého hodně trapného televizního seriálu typu Gilmorova děvčata, nebo zoufalé manželky, kde se řeší kdo koho podvedl, co s tím jako budou dělat. Viděl jsem film jak v původním znění, tak v českém dabingu. Pokud máte na výběr, vyberte si původní znění. ()

draxxi

Kez bych mel takovyho stazistu.... skoda... Ale pohadka to byla roztomila. De Niro je proste charisma samo... 19/1/2020 79% ()

Bogrant

Elegantný De Niro, znesiteľná Hathaway sa krásne a vtipne dopĺňajú v príjemnej komédii, bez okázaného gýču. Milo ma to prekvapilo, že aj príbeh z tej menej využívanej filmárskej lokality, môže byť tak slušne napísaný a pekne spracovaný. ()

kotrlak odpad!

Hodně špatnej flick s De Niro v jeho pokračujícím krkolomným kariérním pádu. Stačí se podívat na jeho filmografii, a je na první pohled jasný že jeho zlatý období skončilo kolem r.2000 Od té doby se tahle kdysi slavná klasa US filmu topí v žumpě různých "fockerů" a "grandpas" a podobně přiblblých rolí, z nichž ani tahle není výjimkou. ()

orangee

Setkání mladistvé ctižádostivé energie Jules Ostine s poklidným životem a hromadou zkušeností starého, ale zachovalého, muže Bena Whittakera, který vnáší nový vhled nejen do chodu firmy a života jejich zaměstnanců, ale také do úhlu pohledu na život pracovní i osobní samotné šéfky. Očekávejte poklidnější komedii s mnoha uvědoměními a především připomenutím "moudrosti starších", žádné složitější zápletky, i když chvilkové napětí se tam také objeví. Opravdu kvalitní výkon Roberta De Nira, Pana Herce, dostane snad každého, kdo film viděl. Ať už ve scéně s alkoholem opojeným řidičem, ve scéně s utajením nevěry před dcerkou šéfky nebo ve scéně se „znovuprobuzením“ erekce při setkání s paní masérkou. ()

NikiVai

Příjemný film s příjemný humorem i hereckým obsazením. Skvělá oddechovka na kterou se dá koukat i opakovaně. ()