Předurčenost je klec. O tom ví manželka hokejové hvězdy NHL (Jiří Mádl) a bývalá Miss Severní Čechy (Taťána Kuchařová) své. Nemá dokončené ani gymnázium, což ji trápí. Už se ale pomalu smiřuje s tím, že zvláštní duchaplnost od ní nikdo neočekává. Opravdu ale nepatří už nikam jinam než do sektoru manželek hokejistů? Poté, co potká vysokoškolského profesora (Adrian Jastraban) se zaměřením na vzdělávání dospělých zjišťuje, že všechno může být ještě jinak. (Česká televize)

macco33

Půjčím si citátek od uživatelky Natálie: "ČT má o jedno Kolečko více, než by potřebovala." To fakt sedí - vedle skvělých děl tenhle šikula produkuje i naprosté břečky. Ale co, i život bývá takový, jednou Leoš Mareš a podruhý zas Beethoven... Taťána i Adrian byli výborní, jinak limonáda s přídavkem kvalitního projímadla - a tím nemyslím jen pana Mádla. ()

hony23

Nrskutečná kokotina, ve které mi byly všechny postavy až nesnesitelně protivné. Jedinou hvězdičku dostává Mádl za to, že oblékl SPRÁVNEJ DRES. ()

Puppy

Dalsi dukaz, ze verejnopravni televize potrebuje odpojit od penezovodu. Takovy horsi dil Bakalaru. Vetsina postav, vcetne jinak dobreho Madla, pusobi strasne neverohodne a nezajimave. A doslo i na AZ kviz :-) ()

yxaj

Zatim me to docela bavi. Celou jeji modelkomissoidni karieru prehlizejic, nikdy jsem netusil, jak je Kucharova krasna a svete (ne)dív se, i dobra herecka. Jen s roli Madla si zatim nevim radyt - to byl vybran schvalne tak nevhodne, nebo naopak vhodne? :) ()

jeaninna odpad!

Naprostej odpad, nebýt Táni, tak to vypnu po prvních pěti minutách. Teda ne, že by uměla hrát, ale mám ji ráda. ()

Mr. Movie odpad!

Marně jsem po shlédnutí celého filmu hledal za co bych tu jednu hvězdu dal. Slátanina s předvídatelným dějem po prvních 10-ti minutách. ()

DJMaroko

Zvláštní film právě skončil a už tady jsou dávno komentáře? Mě se to líbilo ...málo hokeje plno klasických klišé, které já mám rád. Jo a super výběr hudby! ()

0kozel

Největším překvapením pro mě byl výkon Táni Kuchařové, nečekal jsem, že může zahrát takhle dobře. Jinak jsem se u filmu párkrát zasmál, ale na komedii mi to přišlo jako málo. Líbilo se mi zpracování hokejových zápasů, kdy byly využity převážně záběry skutečných hokejistů a díky tomu to nepůsobilo trapně jako v případě seriálu "Poslední sezóna". A Bokovou bych rozhodně nenazval jako ošklivku :) ()

EddieIron

Tak věrohodné to bylo asi jako vysokoškolský diplom Tomáše Řepky. Nechápu, proč když se ČT rozhodne natočit něco z hokejového prostředí, skončí to fiaskem. Pravda, taková hrůza jako Poslední sezóna to nebyla, ale taky není nad čím jásat. Úplně blbí hokejisti a chytrá modelka, která strašně moc chce chodit do práce? No budiž, jsou vánoce a dějí se zázraky, ale Mádl jako hvězda NHL??? Vím, že hrával hokej, ale pokud chce někdo, abych věřil, že představuje hokejistu z nejlepší světové soutěže, tak ho neměli zabírat ve sprše. S touhle postavou by mohl ve Phoenixu tak možná míchat nápoje... Bylo to tak na dvě hvězdy, ale protože vyhrála Cheza, tak jednu přidám. :-) ()

Paserak

Tak tohle nefungovalo. naprosto neuvěřitelný manželský pár skřeta s princeznou....brala si ho ve třeťáku na gymplu? Kolik jí bylo? 17? Byla tak vylízaná, že se vykašlala na dokončení gymplu? A zahoření do pana docenta? Scénáristický výsměch. A odehrávalo se to jako kde? V Praze? nebo V Litvínově? Strašný! ()

fafejt001

Podle mne se to celkem povedlo . Tatˇána je krásná ženská a navíc byla přirozená a má talent . To je evidentní . Na rozdíl od Hanychových a Erbových , které jsou daleko za ní . . . No a Mádl dobré ,, pako ,, i Vladyka super týpek . Dobré hlášky ve sprše také byly fajn . Takže se to povedlo . Bezvaa . . . Mohla by být i dvojka . ASI zavolám Petrovi . . . . ()

Fuksinka

U komedie bych čekala, že se budu smát a u romantického filmu bych čekala, že budu dojatá. Nestalo se ani jedno. Může za to scénář, který opisuje milionkrát viděné bez jakéhokoliv nápadu. --- To, že chci aspoň jedno překvapení, je vážně tak moc? Inteligentní misska? Vážně? A co za celý film nás mělo přesvědčit, že je chytrá? Že se ošklíbala nad svýma kamarádkama, nebo že si vzala paranoidního hokejistu, nebo třeba to, že si dokázala zapamatovat jedno cizí slovo? --- Může za to také Kuchařová, děvče sice umí zdobit a prý i tančit, ale hrát, hrát opravdu neumí. Přitom, se po ní nic moc velkého nechtělo. Ochotnická recitace vážně není to, co bych ve filmu ČT čekala. Jenovéfa ve svém štěku zahrála mnohokrát víc, než Táňa v celém filmu. --- Ovšem máme tady i klady. Vladykova postava byla naprosto geniální a jeho monology perfektní. Jastraban byl natolik sympatický, že bych okamžitě uvěřila, že se do něj zamiluje nejen studentka. V neposlední řadě byl skvělý i paranoidní rapl Mádl. Tohle všechno je ale aspoň na průměr zoufale málo. ()

kokofek

Mám také někdy chuť na oddychovku,ale i ta musí mít nějakou úroveň.Že by se veřejnoprávní televize chtěla za každou cenu podobat té komerční? ()

Bodos

Tak, po zdejších rozporuplných komentářích jsem se rozhodl shlédnout na ivysilani tento film, zejména kvůli hereckému obsazení. No co si budeme vykládat, zápletka ve své naivitě nestojí za mnoho. Herecké výkony také nejsou nijak oslnivé, herci to pojali spíše jako parodii, což ale nechci ani v nejmenším vyčítat, naopak to na filmu cením. Mádlův hokejista je nejspíše docela autentický, Jastraban podává solidní výkon.. A to nejlepší nakonec, Táňa <3. Sice je její herecký výkon silně podprůměrný, ale vše vynahrazuje jinak.. Ach, snad se objeví i v dalších filmech. Příjemná vánoční komedie, bavil jsem se, objektivně to sice úplně není, ale subjektivně musím vzhledem k okolnostem (a Táně <3) - 70% aka 3* ()

Brenda.Ch

Lidi, nebylo to zase až tak zlé...taková pohádka, Kuchařová mě překvapila, že je docela obstojná herečka. Vladyka měl úžasné hlášky a pobavil mě taky AZ kvíz s Mnatou... pár velmi dobých fórků, jinak taková nepravděpodobná pohádka, ale vydržela jsem u toho do konce a celkem to ušlo. Jen ten Mádl - to by musel být fakt zázračné dítě, aby s takovou figurou zmákl být hokejovou hvězdou... :-) ()

rigby

Taťána Kuchařová není žádná herečka, ale dobře se na ni dívá a příběh nebyl zase tak úplně špatný, aby se v něm mohla ztratit. I když to nebyl žádný zázrak, na televizní film to bylo slušné a ty dvě hvězdičky jsou zasloužené. ()

zigy

Kuchařka je též docela slušná hérečka....nicméně jako miss bych ji nevolil, i když atraktivita se ji upřít nedá, a již pomalu klepe na dvéře mého deníčku......Mádl jako hokejista - blb je výborný a též frky o soutěži AZ kvíz....ale závěr je jak vystřižený z hloupého hollywoodského romanťáku, kde všichni hodinu dopředu vědí, jak to dopadne....nicméně všechny scény s Mádlem a hokejistama na šest hvězd (a navážení se do Tatarstánu je super)....ale ten závěr....Kolečko, styď se, máš na víc ..... ()