Předurčenost je klec. O tom ví manželka hokejové hvězdy NHL (Jiří Mádl) a bývalá Miss Severní Čechy (Taťána Kuchařová) své. Nemá dokončené ani gymnázium, což ji trápí. Už se ale pomalu smiřuje s tím, že zvláštní duchaplnost od ní nikdo neočekává. Opravdu ale nepatří už nikam jinam než do sektoru manželek hokejistů? Poté, co potká vysokoškolského profesora (Adrian Jastraban) se zaměřením na vzdělávání dospělých zjišťuje, že všechno může být ještě jinak. (Česká televize)

MorraEddie

Typickej českej Tv film. Pár povedených vtipů a hůř hrajících herců v čele s Kuchařovou. Proč zrovna ona dostala roli to vážně nechápu,její projev bylo to nejhorší co jsem měl možnost v poslední době vidět. Mádl je super a dobře parodicky ztvárnil ty velké hokejové hvězdy. ()

blekekeke

Parodie na jednoho bejvalého slávistu vměstnaná na jágříka s vůní modelky, tedy missky Severních Čech co se zamilovala do zvířete ... ještě chyběl balet ... ()

buchannon

Pohádka o askriptivním statusu a hokeji se správným happyendem. Sice je to dost přehnané a nereálné, ale v dnešní záplavě akčních thrillerů mi tento film vdechl čerstvý vítr do plachet. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

maara666

100x natočený a předvídatelný scénář. Kuchařová, ačkoliv neherečka, nebyla ve ztvárnění role úplně tragická, jak to obvykle v případě celebrit bývá. Jinak tento typ pořadu bych spíš očekával na Nově, než na ČT. Pozitivní bylo použití aktuálních hitů, tento trend bych zachoval. Nač stále skládat vlastní (a v poslední době z 99 % tragickou) filmovou hudbu, když můžu koupit licenci na hity? ()

pop.z.pop

...to bylo tak srandovně dementní, že by byla škoda to uodpadovat :) a Kuchařová byla celkem v pohodě, škoda jenom, že neukázala kůzlátka :/ ()

Stinger78

Jako bejkárna neskutečná, ale já se bavil. Mádl jako tupá hokejka byl výborný. Druhá půlka už trochu kulhala, ale celkově povedené. Čtyři hvězdy i kvůli místním ynteleguánům. ()

PoprockCZ

Kdybych měla film hodnotit po řemeslné stránce (dialogy, herecké výkony, zápletky) dostal by stěží **. Co se mi ale líbí je jeho myšlenka, ať už vyznívá hloupě nebo ne. Konečně se někdo alespoň pokusil pozitivně ukázat, že náhled společnosti není vždy správný a že každý by měl něco udělat proto, aby se takové věci nestávaly. Vystihla to hláška: "Vždycky můžeš dostat druhou šanci, ale první dojem je jen jeden." ()

anaad

Příjemné překvapení. Pohrávání si s přiznanými klišé a v podstatě doslovně dodržovaná "pravidla" amerických romantických komedií, tady fungují a sklouznou za hranu trapnosti jen výjimečně. Opravdu výborná Kuchařová, kdo by něco takového od modelky čekal, že :-) Jediným opravdu velkým průšvihem je přehrávající Mádl a asi aby mu to nebylo líto, tak se na stejné vlně veze i většina vedlejších postav. Na čtyři * to sice spíš není, ale zdejší nízké hodnocení k tomuto nadhodnocení prostě svádí. ()

Aussigman odpad!

Ono je to ode mne trochu nefér, to přiznávám. Ale prostě jsem nebyl schopen dokoukat to celé, ba co více - nebyl jsem schopen vidět bez přerušení více než nějaké tři minuty, a to napříč celým dějem. Ale pokud u obrazovky cítím mimořádně nekomfortní návaly ryzí trapnosti, pokud do mě autoři cpou podobně debilní dialogy, pokud Česká televize dělá z koncesionáře hováda už jen tím, že film promuje téměř jako pořad roku a pak mu předloží s vážnou tváří a na nedělní hlavní vysílací čas toto, pak nemohu hodnotit jinak než odpadem. Bylo to nesmírně útrpné, snažil jsem se to přežít, ale prostě to nešlo. Ostatně soudím, že ČT 1 musí být zničena. ()

sitans

Opravdu si scénarista myslí, že mu ty jeho hovadiny sežeru ? Připadá mi, jakoby ani u nás ani nežil anebo si žije ve své infantilní bublině. ()

rraadduuzz

Docela jsem se na to těšil no a nakonec nic, viděl jsem a to je asi tak všechno, skoro nic ve mně z toho filmu nezůstalo. Mádlovi jsem tu roli nevěřil, bitkař, to nééé...a TK? Ještě není "vyhraná" ale líbila se mi v tom.Vladyka výbornej, tomu role sedla... ()

JB001

Lepší než jsem čekal a vzhledem k těm negativním komentářům dávám o hvězdičku víc než by se slušelo. Lepší než mnohé "romantické" komedie natočené pro kina. Mádl jako hokejista je hodně srandovní představa a v kombinaci s Kuchařovou to bylo vtipné samo o sobě. Jenom mi přišlo líto, že hokejová Slavia si s Litvínovem hodně dlouho nezahraje. ()