Přiznávám, že jsem mnoha počítačovým a jiným výrazům nerozuměla, to bych musela mít vedle sebe odborníka, ale říkali to tak vážně, jsem jim to všechno věřila a moc práce to nedá při vědomí, co v dnešní době všechno lze ukout s počítačovou technikou. Gordon to hrál přesvědčivě lišácky. Vůbec jsem se nenudila a to je plusem jak pro něj, tak pro celý film, který je asi spíš pro chlapy, takže zasloužený čtverec tomu dám a že to jméno zná snad každý, tak já tedy do včerejšího večera ne. A v duchu si říkám, že je to všechno čím dál tím víc v háji.(24.11.2016)

Myslím, že to nešlo natočit lépe. Zapeklitá problematika tajných služeb a svět jedniček a nul, z toho by kdejaký filmař byl na sebevraždu. Jak to udělat co nejjednodušeji je oříšek s nímž si Oliver Stone poradil vcelku obstojně. Musím ale na druhou stranu připustit, že svou cenu to také má. Velice dlouhé dialogy, každá prkotina je zde dvakrát vysvětlena a v průběhu času ještě připomínána, že je z toho jeden až v šoku, že zbývá čas na soukromý život hlavního hrdiny. Takže suma sumárum jde o vcelku kvalitní filmařský počin, který ale nemám zapotřebí vidět znovu. Přesto palec nahoru. 75%(1.7.2017)

Neskutečně Levitt předvedl Snowdena, i to jak změnil hlas - smekám. Film jde ruku v ruce v odkazu Snowdena, a to nejen dějepisně přesně fakticky, ale hlavně politicky a filosoficky. Morální hodnoty převyšují vše. To je to, co Snowden chtěl, ale mně osobně to film posunulo příliš do politického pozadí celé té sledovací mašinerie a chvílemi nudilo.(26.11.2016)

[Gent Film Festival - 2016] Podobná látka v rukou Olivera Stonea mohla skončit velkou konspiračně/vlasteneckou estrádou, ale naštěstí se ukázalo, že podobná látka je pro něj jako stvořená. Důležitý příběh pojatý formou, která dokáže zaujmout i široké publikum díky naroubování milostného příběhu na ''hraný dokument o Snowdenovi''. Gordon - Levitt je poměrně přesvědčivý a většina hereckého obsazení je více než vhodná. Stone potvrdil kvality a dokázal natočit divácky atraktivní a ne přehnaně sugestivní ódu na svobodu.(28.10.2016)

Snowden mě rozhodně nezklamal a byla to skutečně skvělá podívaná. Je samozřejmě jasné, komu Oliver Stone (tenhle film taky nikdo jiný točit nemohl) fandí a leckdo by mu mohl vyčítat, že si neudržel od tématu jistý odstup. Na druhou stranu jako autorská výpověď je Snowden bezchybný. Herecky taktéž výborné, Joseph Gordon-Levitt byl fantastický a jeho přerod z Bushova vojáka na whistleblowera byl přesvědčivý. Snowdena lze těžko brát jako nějakou objektivní novinářskou výpověď a velkou roli bude hrát politické přesvědčení každého z diváků a divaček. Edwarda Snowdena považuji za hrdinu a člověka, který je inspirativní pro veřejnost 21. století.(24.11.2016)

• - Shailene Woodley se kvůli své roli (Lindsay Mills) naučila tancovat u tyče. (Melcoiro)

• - Margot Robbie nabídli roli Lindsay Mills (Shailene Woodley). (tedvidek94)

• - Natáčení začalo 16. února 2015 se zamýšlenou premiérou k 25. prosinci 2015. Nakonec ale byla odložena až do roku 2016. Oliver Stone vydal prohlášení, že vizuální efekty byly příliš složité, tak film nemohl být dokončen včas. (BloodMax)