Novinářka Kim Baker (Tina Fey) už má dost své rutinní práce, a tak se rozhodne opustit newyorskou redakci a coby válečná zpravodajka se vydává na nebezpečnou misi do Afghánistánu. Ocitá se daleko od domova i známého pohodlí a zažívá kulturní šok. Zároveň nachází přátele, kteří jí pomáhají se v novém prostředí zorientovat: dobrodružnou australskou korespondentkou (Margot Robbie), pragmatického plukovníka (Billy Bob Thornton) a okouzlujícího skotského fotografa (Martin Freeman). Uprostřed chaosu odhaluje Kim svou skutečnou sílu a riskuje vše, aby přišla s dobrou reportáží - v tomto „chytrém a absurdně vtipném filmu." (Pete Hammond, Deadline) (Magic Box)

Ferda_S

Spíš než o válce to je o lidech... Celkem mi to vyhovovalo, je to realistický film, ovšem bez deklarované komedie, tu jsem tam nenašel... ()

Gagin

Čekal jsem víc Margot Robbie, bohužel její čas ve filmu není zase tak obsáhlý jak ukazují například fotky z galerie. Tam je Margot snad na každé. Ve skutečnosti se objevuje jen nárazově ale pak to stojí za to. Podruhý bych se na to nepodíval ale jinak fajn. ()

Cezar209

whiskey tango foxtrot ... asi prva asociacia smeruje niekam k zelenej farbe, co je v podstate trefa...kedze aj napriek tomu ze ide o pribeh zeny ktora sa nicim nevymyka beznemu priemeru ..je jej pribeh zaujimavy prave pre vojnove pozadie na ktorom sa odohrava. miestami mi malinko liezla na nervy svojim americkym pristupom (byt prvy v kazdom zadku)..ale DAJME TOMU, ze je to len diagnoza spravneho novinara. urcite by som nasiel par hluchych miest, mozno sem tam trochu naivity, ale toto by sme mohli zvalit na pribeh o ...zene :o)) ...(oukej muzsky sparing nam muzom neurobil bohvieake renome, ale co cakat od ozrateho skota :o)) ). stopaz odtukava ako svajciarske hodiny a s mierne sladkastym zaverom si uvedomime, ze takmer 2 hodiny su prec a usmev na tvari je asi znakom toho, ze to ...stalo za to. poctive 3 a 3/4 severky. ()

Unlikelyhero

Čerti vědí kam ten film zařadit, ale je přínosný co se reálií a stavu naší společnosti týče. Obávám se, že žurnalistika je už dávno na úrovni ve filmu popisované. Sežeň něco, válka v Afganistánu už netáhne, kámoš vyletěl do vzduchu, ale mám to natočené atd. ()

EagleSK

Tento film sa mi povaloval nejaky cas na disku a cakal na svoju prilezitost. Absolutne nic som o nom nevedel, ziadny trailer nevidel. No a pozrime sa, ake prijemne pobavenie. Vojnove filmy teda nemam rad, ibaze toto nie je vojnovy film. Pribeh perfektne vystihuje nezmyselnost okupacie americkou armadou a zaroven popisuje pribeh novinarov, ktori musia obcas zbastlit nejaku reportaz, aj na ukor zivota inych ludi. Velmi mi to sadlo, pekny film. ()

MatoPalkes

Napriek veľmi zaujímavému obsadeniu som čakal priemernú americkú agitku za ich akcie v Afghánistáne. Ale toto bolo fakt milé a uvoľnené, úžasné zábavná ´´sexuálna scéna´´  a pasáže, ktoré mali určitý presah. Margot mohlo byť viacej, radosť pozerať. ()

eltazar

Mám rád tyhle typy filmů, zpracování je solidní, výprava super, a Freeman naprosto boží (za něj je 4. hvězda) ()

peproch

Film fakt nenudí, má spád, tak jako změněný život reportérky Kim. Poznává sebe v nových výzvách kulturní odlišnosti Afghanistanu, alkoholu, vojenského vzrůša, úspěchu a následného nezájmu o její reportáže. Pozná se a rozhodne vrátit jiná, nová silná sebevědomá. A vtipná. V marasmu se naučila žít vesele. ()

FildasCZ odpad!

Naivní americká reportérka, která zapomněla kde vlastně je. Ona je strašně hloupá a pak není divu, když na nich dělali zvěrstva, když mají iq houpacího koně... Fakt inteligence nula.. A ani děkuji a promin, že jí zachránili... Zatím by mohla jít tančit do erotického klubu. Film zatím ukazuje jen kecy a kecy o ničem :). A pokračujeme ožere se, jako dobytek vystoupí jinde. Úplná blondýna.. Čím více mluví tím více je mi z ní zle. Upřímně ten film je totální odpad nudné kecy, kde se jen fetuje, sexuje a kde neúspěšná reporterka se snazi získat obsah pro tv, aby měla trochu véce prachu a slavy... ()

Margot Robbie bude bruslit

Margot Robbie bude bruslit