Nancy je novinářka a je jí už přes třicet. I přes úsilí svých přátel, kteří ji dohazují stále nové známosti, je stále single a nemůže najít toho pravého. Pomalu už ztrácí naději, když na železničním nádraží potká Jacka, který také hledá lásku a přišel na domluvenou schůzku s neznámou dívkou Jessicou... (TV Nova)

Jhershaw

V žánru romantických komedií se jen těžko dá vymyslet něco originálního. Nicméně zde mě, kromě poněkud-ne-uvěřitelné zápletky, potěšily postavy z kategorie "35-40, singles, moderní, hlavně se na prvním rande ožrat a užít si", což bylo v kontrastu k přílišné sluníčkovosti jiných rom-kom. Bavilo, místy hodně, ale vidět znovu bych to asi nemusel. 7/10 ()

Nin

Hodně pěkný příběh, který se sice předvídatelně, ale zajímavě vyvíjí... zpracovaný v mých očích šíleným způsobem. Nepřišlo mi to vůbec vtipné a ani jsem si žádné chemie mezi hlavní dvojicí nevšiml. Přiznám se, že hlavně hlavní hrdinka mi přišla dost otravná a vůbec ne roztomilá a vtipná, jak bylo zamýšleno (A budu hnusný, ale v první scéně jsem si bez nadsázky myslel, že je to chlap s parukou). Celkově dialogy a jednotlivé postavy jsou buď nezajímavé nebo nevyužité. . Film ideální pro remake - námět je totiž velmi fajn, zbytek je dost otřesný. (4/10) ()

Pilda17

Simon Pegg je jen jeden, on dokáže rozesmát a pobavit. V Man Up se mu to povedlo hned několikrát, jako herec začíná být můj velký oblíbenec. S Olivii Williams si sedli a děj nebyl špatný. Těch 88.minut se dá zvládnout bez větších problémů a nudy. Nejde o typickou komedii, svým způsobem vyprávění a dějem je originální .. 8/10 = 85% ()

Foox

Chvilku po začátku se jasně tvářící nalajnovaná trapnomedie změní v sympatický večer s ještě sympatičtější ústřední dvojicí, kteří si náramně vychutnávají společné rande, kterému samozřejmě nechybí sladká, ale patřičně vtipná, tečka. 70 % ()

misterz

Strašne nevýrazné. Zaujal ma len samotný nápad "ukradnutia" rande. Ale rozvíjanie tohto nápadu do príbehu nebolo vôbec oslnivé, len povrchnosť poprekladaná klišé rečičkami, nič viac. Záver ešte ponúkol Peggovu hereckú eskapádu, avšak aj tá bola utopená v trstinovej melase. Záverečné titulky som preto privítal s veľkou úľavou. 50/100 ()

IQ Tiqe

Simon Pegg se i v – pro něj – trochu netradiční roli našel a Lake Bell, která mě nikdy zvlášť neokouzlila, mu zdatně sekundovala. Škoda toho patetického závěru, ale jinak dobrá zábava na zkrácení dlouhého letu. ()

DwayneJohnson

Viděno podruhé. Mám rád Simona Pegga, britské komedie, celkem povedené a vtipné dialogy a hlavně když mezi těmi dvěma něco je. Nebo aspoň něco, čemu mužů věřit a toho jsem se tady dočkal. A navíc Lakem Bell k tomu všemu přidala ten svůj úsměv, kterým mě totálně dostala. Takže za čtyři. A vůbec nechápu, proč jsem dal minule míň. Asi jsem měl blbou náladu a nebo moc tvrdě trénoval, kdo ví. Potřetí se už dívat nebudu, slibuju, vůbec nevím, co bych napsal potom... ()

nash.

Prvních patnáct minut se mě kdoví proč pokoušelo vyděsit, otrávit a od dalšího sledování odradit. Naštěstí od chvíle, kdy se Lake Bell a Simon Pegg potkali jako by někdo přehodil výhybku a už to skoro nemělo chybu. Ti dva rozjíždí sice předvídatelnou, ale okouzlující a naprosto odzbrojující jízdu, která je dokonalým mixem romantiky, svižných dialogů a britského humoru, který je ujetý, ale současně dokáže nebýt stupidní. Je radost sledovat romkom, která dokáže rozesmát ale potom bez ztráty rovnováhy přejít do vážnější roviny a chytnout za srdce. Bavil jsem se každou scénou (třeba triatlon nebo setkání s bejvalkou neměly chybu), užíval si každý vtípek, a ještě stihl držet oběma palce. Bylo to příjemné, zábavné a dokonale mě to nabilo dobrou náladou. A Lake Bell byla prostě úžasná a okouzlující. Kdo nevěří ať si pustí trailer. ()

PetrPan

Vlastně neobyčejně obyčejná romantická techtlovinka, kde skrze prasáka Kinneara zamíříme i na dámské záchůdky ve slipech (ahah).  Na druhou stranu neokázale krásná Lake Bell a typicky mile potrhlý Pegg ty kýžené úsměvy i dojetí vyvolávají docela často a index happy feelu je tu tak hodně vysoko.  Nezávadné trojčení. ()

Happens

Ze sekce Rom-Kom (rozuměj romantická komedie) absolutní špička. Na úkor romantiky, která zde dostává sarkastickou podobu, se tu rozehřívá neskutečná komedie, což ve stejně kvalitě Hudbu složil, slova napsal je vyváženo přesně naopak. Je to surovější snímek bez jemnocitu s důrazem na ironii. A to chceš. ()

eLeR

Šialene rýchlych 88 minút. Veľká Británia, neopozerané tváre a zaujímavý nápad ... pre mňa celkom lákadlo na zhliadnutie. Herci boli sympatickí, Simon ma naozaj prekvapil .. v dobrom. Trochu menej bláznivín a ubrať z toho komična - miestami dosť trápneho - a bolo by to lepšie. ()

klerik

Sympatické a miestami s perfektnou hudbou. Ale je to len triviálna romantika s kopou klišé. Film som si vďaka obsadeniu pozrel rád, ale "presah", ktorý Pegg vykúzliť v AKO SA ZBAVIŤ PRIATEĽOV A ZOSTAŤ ÚPLNE SÁM tu nebol ani náhodou... ()

korbitch22

Ne úplně typická romantická komedie která svým stylem vyprávění evokuje spíš k situační satiře.Pegg byl, je a bude vždycky a všude naprosto výtečným hercem, ať už je to lepší nebo horší film.Ze začátku sem si hodně zvykal na Lake Bell, ale časem mi její postava docela přirostla k srdci a hlavně sem si všimnul, že když maskérka chce, tak to umí bejt i pěkná ženská.Nenašel jsem nějakej iritující moment, což bejvá u tohodle typu filmu občas problém, ale ani nějaký silnější moment, kdybych se opravdu začal nahlas smát.Nebýt toho kýčovitýho konce s tím strašným vzájemný proslovem před partou (pro postavu Pegga) úplně cizích lidí, možná bych hodnotil větším počtem.Zábavný film na jednu neděli se ženou, heinekenem a pytlem křupek.60%. ()

Chrustyn

Příjemná romance o ženě, která omylem "přebere" rande své spolucestující z vlaku. Na základě toho potká sympaťáka Simona Pegga, který by mohl být konečně tím pravým. ()

heyda

Několik momentů to fakt hodně kazí, přitom je to taková super romantická pecka. Škoda, přesto pálím 4 hvězdy, bavil jsem se a dvojka Bell + Pegg naprosto boží :) ()

VenDulin85

"Najdu vůbec někdy toho pravého?" - "Má život nějaký hlubší smysl, nebo je to jen přehlídka trapných a méně trapných momentů?" - "Mám tomu dát za 3 nebo za 4*?" Ehm, trochu váhám, protože ty momenty, kdy to bylo padnoucí jak zadek na hrnec (a ve kterých se poznávají všichni ti, kteří takovou schůzku naslepo někdy podstoupili), se bohužel střídají s těmi druhými, kdy se maně chcete podívat na profil filmu, jestli to natočili Britové nebo Amíci.. těch emerických prvků tam bohužel pár je a působí značně rušivě, ale když si sečtete pro a proti, zůstane vám dojem dobré dvojky Simona a... Lake (hmf, zvláštní jméno, ale kdo jsem já, abych soudila), kterým to sedlo a to se počítá. ()

mat.ilda odpad!

Srát na minulost? Hodně romantický. I ftipný, skutečně... Což takhle "O Jackovi a Transvestitě" aneb komedie plná žvástů (následky inkluzivního školství?...  oni Britové byli vždycky hodně napřed, teď ale doufám, že my jsme víc pozadu, než si vůbec dokážu představit), ve které by i sebekouzelnější finále nemohlo přerazit tu pachuť felace, kterou měli potřebu tolikrát zmínit, snad aby ji také na samém konci mohli odkráčet vykonat... ve vší romantičnosti, rozumí se. Posiluj stehna? Tssss! ()

rikitiki

Roztomilý nápad na potkání se dvojice nestačí, když se v průběhu nečekaného večera muž prokáže jako totální slaboch a žena jako totální protiva. Spíš se tam bulí, než aby se smálo. Vtip žádný. Finále zmršené sebedojetím. ()

Thomick

Od střelených teorií až po Here I Go Again a láskonebeskovskej sprint, tohle byla ta správně hubatá komedie, kterých jako by se už moc nepsalo. Určitě ne pro, emm, pokročilou věkovou kategorii. :) Lake Bell se pěkně pochlapila a Simon si po trestuhodnym zneužití v Kill Me Three Times zase jednou pořádně zamlel pantem, jak to umí jen on. ()

luka4615

Anglický humor mám ve velké oblibě. Líbí se mi na něm jeho suchá nenucenost a balancování na hraně vkusu. A u filmu Man Up je tento hlavní vývozní atrikl Velké Británie zabalen do nádherného romatického filmu, který pohladí po duši. ()