Oslava v Ledovém království

• USA Frozen Fever (více)

Ve filmu Oslava v Ledovém království (Frozen Fever) se chystá oslava Anniných narozenin a Elsa s Kristoffem jsou rozhodnuti zajistit, aby se jednalo o tu nejlepší oslavu vůbec. Když se ale Elsa nachladí, mohou její schopnosti ohrozit víc než jen samotnou oslavu. (Falcon)

Vxxx

Velice příjemný kraťas ve kterém nechybí žádná postava z původního filmu. Píseň hezká, chytlavá a Olaf opět k sežrání :) 5* ()

golfoxovox1

Příjemný předfilm vysílaný před Popelkou, kvůli písničce bych ocenil originální znění, ale chápu, že je to hlavně dělané pro děti, nejvíc pobavilo zatroubení na roh :D :D :-) ()

ABLABLABLA

Sněhové radovánky s názvem frozen fever pokračují aneb Anna slaví další narozky. Víte, co se stane, když sněhová královna Elsa, které z rukou šlehají paprsky zmražení a taky umí postavit paláce z ledu a udělat si šaty, dostane rýmu? Kašle pidisněhuláky :D A právě pidisněhuláci jsou těmi malými rošťáky, co málem zničí narozeniny, stejně jako kůň a chameleon málem zničili svatbu v Tangled Ever After. Pidisněhuláci byli všude, Kristoff je shazoval Olafovou hlavou jako kuželky a nejlepší byl konec, kdy zabušil Kristoff na dveře Ledového zámku, otevřel super velký zlý sněhulák-strážce a on mu jen řekl, Don't ask a dovnitř vcházeli ti pidižvíci, přičemž je Olaf všechny pojmenovával :D Nejkrásnější úsek písně? Refrén narozeninového songu jen za tleskotu (4:12) A ano uhodli jste, skoro celý snímek je vlastně jen ta píseň - si to spočítejte - song má 5 minut a snímek i s titulky 7. ()

kaylin

Když máte dobré postavy, tak se s nim celkem snadno pracuje. Ale i tenhle kraťas má něco do sebe, má nápad a hlavně krásnou píseň, která prostě dobře zní. Idina Menzel má nádherný hlas. I v těch sedmi minutách je dost zábavy a já jsem se do tohoto světa do cela rád vrátil. Olaf je náš favorit, i když ti malí tady mě nadchli. ()

blackrain

To se povedlo. Fajn nápad, ti malí sněhoví pumbrdlíci. Já mám vždycky narozeninové oslavy spojené s něčím bláznivým a nebo nějakým trapasem,na který se dlouho nezapomene. Tady je to bláznivá jízda od začátku do konce. Sedm minut je na kraťas tak akorát. Jenže v tomhle případě to uteklo až příliš rychle. Chci další. ()

kajas

Toto milé "nabuzení" před novou verzí "Popelky" mě sice nedohnalo k slzám smíchu jako kraťas na motivy podobně laděného filmu "Na vlásku", ale svůj účel rozhodně splní. A Else ty zelené šaty moc slušely :). ()

Aljak

Milé, príjemné a svieže, tak ako sa "bonusový" epilóg k samotnému filmu patrí. Možno sa dočkáme aj nejakých ďalších pokračovaní, a keďže sa mi štýl tejto rozprávky veľmi pozdáva, tak určite by som nebol proti! ()

hroubek

Animované kraťasy jsou fajn a i Oslava v Ledovém království je fajn, jen je taková až moc obyčejná. Pobaví, ale nic hlubšího si z ní nevezmete, jelikož to důležité bylo řečeno už ve filmu. ()

VanTom

Velké muzikálové číslo, v němž Elsa (a spol.) uspořádá Anně nezapomenutelné narozeniny, přestože sama je nachlazená. Milé, avšak určené výhradně malým nekritickým princezničkám. ()

lykan9

Na to, že je délka filmu jen 7 minut., vešlo se sem snad vše. Oslava je zábavná, dojemná, a roztomilá. Dokonce tam nechybí ani vtip. ()

vyfuk

Byl jsem nesmírně rád, že jsme se mohli alespoň na těch pár minutek znovu podívat zpět do světa Frozen, který pro mě je dnes již památkou plnou sentimentu a nostalgie. Krásné odlehčení před Popelkou. Jen ten dabing, ten dabing... poprvé jsem krvácel z uší. ()

Sdoom

Další z řady zdařilých disneyovských kraťasů, kterému vládnou vykýchaní sněhuláčci zlomyslní skoro jako Gremlins. :-) (HD, orig.) ()

Hanys_

Polovinu času zase písničky. Navíc děj pouze o tom, že Elsa kýchá a tím vznikaj malí roztomilí sněhuláci. ()