Muž v pozadí (S03E02) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

Česko, 2019

Vraždu bych klidně oželel, stačila by mi obálka. Ester Geislerová měla překvapivě jen štěk. Navíc poslední záběr, který mě rozesmál, ji vůbec nepotěšil.(8.9.2019)

• mira007

Ester Geislerová snad v nejmenší roli své kariéry. ... jinak dneska celkem řezničina dvě vraždy.(9.9.2019)

• DAPDO

Já si u tohodle seriálu nemůžu pomoct, ale to vyšetřování je sladší a sladší. Mít u sledování v kapse tabulku čokolády, tak se mi z postupu kriminalistů sama rozpustí. A ty zbytečný vsuvky, to je jako co ? Satoranskýho neteř zahýbá manželovi, ten co říká kurva v každé větě si nasadí na hlavu kýbl a musej ho z toho vystříhat - nic z toho nesouvisí s případama. Jestli je to na připlepšenou a pobavení lidí prý nejoblíbenějšího seriálu, tak to sorry, mě to připadá u žánru krimi-drama-thriller dost trapný.(9.9.2019)

• sorrow

Muž v pozadí – v průběhu tohoto dílu, nejprve exekutor, pak advokát, pak vedoucí exekutorské kanceláře, nakonec zase exekutor, tak kdo to pane Soukupe vlastně byl, jsem zmatený. Dlužníci úplně běžně chodí své dluhy řešit k exekutorům domů, jako fakt pane Soukupe? Soudní lékař opět amatér, který nepozná sebevraždu od vraždy. Vrah je velice inteligentní na to, aby vyzrál na psychiatry i policií, ale na druhou stranu se chová jako primitiv a schová si zakrvácené tenisky i vražednou zbraň u sebe doma, většinou se takové věci házejí někam do rybníka (nůž) či do kamen (tenisky) – to se mohl jít rovnou udat. Tak to by snad stačilo, opravdu parodie na krimi. Do toho plno vedlejších vatových příběhů, aby byl díl dostatečně dlouhý (hrnec na hlavě, ztracené peníze v autobusu a poctivý šumavský autobusák, problémy neteře, adoptovaný Venoušek, milostné strasti Vinické).(16.9.2019)

Zajímavý případ i vedlejší roviny, jsem rád, že Jaroslav Soukup přidal víc záběrů krajiny a místních podniků, kde se vyšetřovatelé schází s lidmi kolem vyšetřování. Jinak si seriál drží stále stejnou kvalitu a od první série to příliš neupadlo. Šumava je krásným dějištěm pro tento nenáročný seriál, na který se vždy velmi těším.(8.9.2019)

• - Kavárna, kde se Vinická (Soňa Norisová) sejde s kamarádkou zavražděné, je Café ĽAmour a nachází se v Sušici na nábřeží. (ArthasKarfa)

• - Občerstvení Pod smrkem, které je vidět v posledním záběru epizody, se nachází v obci Srní. (ArthasKarfa)