Městečko Rose Creek neustále ohrožuje banda lotrů bezohledného průmyslníka Bartholomewa Boqua (Peter Sarsgaard), který se v honbě za ziskem nezastaví před ničím. Zoufalí obyvatelé pod vedením Emmy Cullenové (Haley Bennett) se rozhodnou požádat o pomoc sedm mužů, pro které, stejně jako pro Boqua, žádné zákony neplatí. Nesourodá skupina pistolníků, hazardních hráčů a nájemných lovců se rozhodne nevinné lidi ochránit a zastavit Boquovo jednání. Během příprav na rozhodující souboj si těchto sedm najatých žoldnéřů postupně uvědomí, že v tomto případě půjde více než o peníze. (Forum Film CZ)

Diskomuz

Jediné, co si pamatuji z tohoto filmu, je Gatlingův kulomet ve sniperovském módu...Nechápu, jak do toho můžou nasypat takovej balík a nakonec je to taková kravina. ()

blazma

Dostáváme tady novodobý příběh a western nejlepších pistolnících široko daleko a je to výborná podívaná. Obsazení super. Příběh nenáročný, akce velmi povedená, atmosféra sice nebyla tak westernová jak by mohla být, ale byla tam. Pro mě osobně bylo tohle výborné, Danzel a Chris Pratt to tady pro mě potahali neskutečně. Takové to pomalé umírání, co se snaží hrát na city, moc nefunguje a spíš se tomu zasmějete než aby vám to bylo přehnaně líto, ale to jsou malé detaily na jinak velmi fajn filmu. ()

Vito_LePour

Originál sedmi statečných miluju, patří mezi filmy, na kterých jsem vyrostl. Proto jsem měl z moderního remaku trochu strach. Asi dobře, že se příběh i postavy přeci jen maličko obmenili, protože to dopadlo naprosto skvěle. Obsazení, které vyhovuje moderním normám mi absolutně nevadilo, jelikož se příběh odehrává nějakou dobu po občanské válce. Zbytek perfektní. Asi opravdu nemám co bych vytknul. ()

smarkus

Zaujímavé prevedenie, ktoré je vidieť už na obsadení, kde sedem statočných je ako reklama na diverzitu...z každej farby benettonu :D odhliadnuc od toho to bol svižný a akčný film, ktorý som si pozrel aj opakovane a neošúchal sa. 65% odpovedá kvalite a prevedeniu. PS. najväčší frajer tam bol aj tak Chris Pratt ()

ČR odpad!

Multikulti chujowina, kde chybí už jen gayové a burky!!!! Obama, Vinetou a Bruce Lee ,Tři nejstatečnější.:-) ()

VideoTuti

Mně teď po přetočení filmu Ben Hur a Sedm statečných u remake už jen chybí, aby vznikl remake filmu Kleopatra s Angela Bassett nebo Angelinou Jolie v hlavní roli. ()

paddy35

Asi bych to nenazval remakem ale důstojným pokračováním legendárního filmu. Byla to prostě strhující podívaná od začátku do konce se spoustu skvěle zvládnuté akce a perfektními vtipnými hláškami, které se do westernů tolik hodí. Za mě pět z pěti, protože tomu nechybělo zhola nic, co by měl film z Divokého Západu obsahovat, zvláště pak snímek, jež nese název světové klasiky. Potěšili i občasné odkazy na původní dílo. ()

Dusty

Zlatý první Stateční. Tenhle REMAKE se vážně nemusel natáčet. Špatně napsané vedlejší postavy, chvílema nudný scénář. Antoine Fuqua je prostě nemehlo a vůbec se do tohohle neměl pouštět. Ale abych jenom neškodil, je tu i něco co se mi líbilo: Postava Chrise Pratta, převzaté věci z originálu jako vtip „So far, so good.“, scéna souboj pistolí s nožem (ikdyž to s nožem nebylo :-)) a povedená finální přestřelka. Ale to je asi tak vše. Film je pro mě sklamáním, ale za ty světlé chvilky filmu si nezaslouží plnohodnotné 3*. Dávám 3,4*. -------------------------> UPDATE: (Možná jsem na ten film byl až moc přísný, uvidím až se na to znovu někdy podívám, prozatím těch 3,4*) ()

hufnagel

Porovnávať s originálom by to len ublížilo,nemám rád prerábky kvalitnej klasiky.Je to skôr plochá béčková akcia.Spoiler:Aj ten nápad s tým útokom jazdcov na dedinu a potom guľomet,logicky by to malo byť naopak. ()

Tondonis

Veľmi podarené :-) kto čakal ďalšiu klasiku V podobe originálu nech vyhľadá odbornú pomoc. Prattove forky vychádzali, Denzel bol cool ako vždy, zbytok tímu nevadil. Až na Ethana, jeho výkon pôsobil dosť na silu. Hudba bola perfektná. Napínavé momenty ako prvé stretnutie s tými bastardami bolo vážne vzrúšo. ()

Deathwing

Nemilosrdně nelítostné v překrásné krajině amerického západu. Výborná výprava, výborné přestřely, výborná akce, výborný western. Místy nudné s tendencí uhýbat od tématu a souboj indiánských válečníku mohl být delší, jsou to přece jediní praví válečníci. ()

moudnik

Proč ? Nesmyslná napodobenina nemající se Sturgesovou klasikou nic společného. Pasáže bez stříleček jsem projížděl rychloposuvem, jinak bych usnul nudou. Slátanina zařazená do dějin USA plná špatných herců neherců s absencí emocí i obyčejného fištrónu. Scházel už jen domorodec z Austrálie a Laponec, aby multikulturní vyznání zabíjení podle národních tradic vrcholilo. Upřímná lítost, ale to si raději dám remasterovaný Sturgesův originál po šedesátéšesté. ()

hony23

Když je něco dokonalé, proč to kurvit remakem? K předělávkám slavných filmů přistupuju s despektem, naštěstí Sedm statečných po 56 letech katastrofou neskončili a navíc ukázali, že i v dnešní době se dá natočit svěží western. No jasně, na all star sestavu Brynner, McQueen, Bronson parta Denzela Washingtona nemá, ale jinak se této přepatlávce nedá moc vytknout, snad kromě zbytečně dlouhé stopáže. ()

brasek

Sedem statočných bez siedmych statočných. Príbehovo priemerný snímok, ktorý má občas dobrý akčný drive. Postavy sú však chladné, surové a neverím im, že ich zaujíma zápletka príbehu... len odrapocú slová zo scenára. Denzel Washington a jeho prvá akcia, v bare odstrelí chlapíkovi pištoľ, druhému klobúk a tretiemu stoličku... ako zábava do spaghetti westernov nuž áno, ale do solídneho westernu?! Ako remake The Magnificent Seven je tento snímok fraška, veľké finále je miestami trápne a to je škoda hovoriť o Denzelovi, z ktorého spravili priam neohrozeného hrdinu až to hrozne bije do očí. Neočakával som, že ma snímok poteší... ale ani to, že ma naserie! ()

GzL

Zbytečný, nesmyslně multikulturní remake (jak jinak v dnešní době), který se snaží vydělat na svém slavném předchůdci. Je to ploché a zbytečně surové. ()

V pravé poledne čeká remake

V pravé poledne čeká remake

17.09.2016

Nová Zjizvená tvář má režiséra?

Nová Zjizvená tvář má režiséra?

11.08.2016

Ve Zjizvené tváři z roku 1932 sledoval Howard Hawks vzestup a pád irského gangstera Tonyho Camonteho. Ve Zjizvené tváři z roku 1983 sledoval Brian de Palma vzestup a pád kubánského gangstera Tonyho… (více)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Mizerové se vrátí. A to hned dvakrát.

Mizerové se vrátí. A to hned dvakrát.

06.08.2015

Studio Sony oznámilo data premiér pro mnoho svých nadcházejících titulů. Určitě je potřeba zmínit novou verzi Sedmi statečných (23. září 2016), adaptaci Kingovy Temné věže (13. ledna 2017) nebo… (více)