Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  ***

  Pilot:The Bastard Executioner ve svém úvodu nabídl celkem silné rozčarování. Sutter sice nezapře svoje známé atributy a sázka na brutalitu a špinavou atmosféru mu místy vychází. Celkově se ovšem zdá, že zatím sám neví, jakým tvůrčím směrem se přesně vydat. Ani nevýrazné obsazení s necharismatickým Jonesem v čele mu potom příliš nenahrává. Obávám se navíc, že jeho styl se zkrátka k historické řezničině asi příliš nehodí. Na druhou stranu, také u jeho motorkářského předchůdce mu trvalo několik epizod, než si byl se svým hitem jistý v kramflecích a začal nám servírovat prvotřídní kvalitu. Šance na zlepšení a potenciál do budoucna tu proto pořád je.60%.......Update: Zlepšení ale bohužel nenastalo a po pár epizodách jsem to vzdal. Zrušení po první řadě mrzí asi málokoho.(2.10.2015)

 • topr harley
  ****

  Po pěti dílech jsem rozhodně příjemně překvapený. Nic moc jsem od toho nečekal, a dostal jsem kvalitní středověký seriál. Ačkoliv je příběh fiktivní, tak některé historické události zůstaly nezměněné a to je dobře. Seriál je brutální, syrově zobrazuje násilí a nepojí se krve. To je všechno, co se mi líbí. Takových seriálů je až zoufale málo. Takže všem doporučuji.(10.10.2015)

 • Crocuta
  ****

  POZOR SPOILER! Příběh středověkého agenta se skrytou identitou, který je tak tajný , až se nakonec stane (a jeho muži spolu s ním) nejzdatnějším a nejvěrnějším pomocníkem svých nepřátel. Vše pak končí úplnou idylou a hepáčem, až jsem se lekl že sleduji nějakou Rosamundu (i krajina tu byla podobná). Ale žerty stranou - až na nějaké ty historické nepřesnosti, které nepřekračují obvyklou míru a otravnou dějovou linku se Serafy a rytíři Rosuly jde o docela zábavný, napínavý a brutální historický nářez, který neurazí a zpříjemní pár dlouhých zimních večerů.(3.2.2017)

 • JohnCZ
  ***

  Jako pilot to má dost strašnej. Tak strašnej, že mě to od seriálu prvně odradilo a dostal jsem se k němu snad až po půl roce, kdy jsem měl chuť na nějakou krátkou historickou jednohubku. A tady to slovo "historická" je potřeba opravdu v tučných uvozovkách. Spíš je to fitktivní drama zasazené do středověku, které se velmi pomalu rozjíždí a od vyloženě mizerné a divně natočené úvodní epizody to začíná velice záhy slušně stoupat. Problémem celého seriálu je až příliš nevýrazný příběh a nejasné směřování děje. Nemá to moc drajv. Je to škoda, protože postavy to má poměrně zajímavé. S dalšími epizody jsem jim začal propadat a některé si i ve finále oblíbil a klidně bych s nimi strávil víc času. Obrazová stránka je pěkná, stejně tak úvodní opening podbarvený hudbou Eda Sheerana. Éďa si v seriálu střihnul, a to překvapivě dost přesvědčivě, i jednu z vedlejších rolí. Potěší fakt, že to zásadní z první série je v seriálu dotaženo do konce, byť závěr je poměrně otevřený. Zrušení není ani tak nečekané, do žánru historických seriálů je to spíše průměrnější příspěvek. Průměrný, leč chytlavý.(9.9.2018)

 • Davies182
  ****

  PO TŘECH DÍLECH: Tentokrát budu koukám hodně svůj, páč absolutně nerozumím tomu, co přesně se na tomhle "fantasy Punisherovi" skoro všem zdejším uživatelům nepozdává. Podobnou brutální historickou guilty pleasure jsem v televizi dlouho postrádal, a FX mi teď konečně plní čtenářské sny tím, že je oživuje v moderním studiu a díky nádherné waleské krajině. Cesta za pomstou je drsná a je milé vidět, že se tvůrci nemazlí s žádnou z postav včetně těch hlavních: když má někdo zařvat, tak prostě zařve a konec. Netrpělivě vyhlížím další epizody!(3.10.2015)

 • - Úvodní píseň "No Name" nazpíval Ed Sheeran, který si v seriálu také zahrál postavu sira Cormaca. (Foxess)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace