Nastala chyba při přehrávání videa.
 • filmmovier
  ***

  Vizuální lahůdka s fantastickou znělkou, výborným námětem a skvlěým hereckým obsazením. Na první pohled skvělý mix stvořený ke kvalitnímu dílu. Jenže poté, co jsem viděl úvodní dva, nudné a dějové naprosto nezajímavé epizody jsem se nějak nemohl dokopat k tomu dalšímu a vyoadá to, že už to nejspíš nedokoukám. Možná dělám chybu a chci věřit, že v dalších dílech se to zlepšilo, ale pro mě je tenhle historický fantasy kousek, který letos mohl být tím nejlepším, obrovským zklamáním s nefunkčním příběhem. Navíc, už na začátku tam bylo postav jak ve Hře o trůny a to už bych as nevydržel. I když mě TBE nezaujal, z celého srdce mu přeji prodloužení pro další sezónu, ale tohle prostě není pro mě. 60% za dva díly.(27.10.2015)

 • MoiJe
  **

  Pilot: Ano, pripomina stare fantasy filmy, ale v tom zlom zmysle slova. Mne osobne najviac pripominalo The Pillars of the Earth. Lee Jones kazdopadne nie je ani Arnie, ani Rufus Sewell a to Bckove ponatie bojov tvariace sa smrtelne vazne ma trochu iritovalo, zbytok pricasto posobil zdlhavo. Takze by ostavalo sledovat kvoli baronke, Moyerovi alebo snaham vyhnut sa muceniu kamosov, ale... meh. Ak si spomeniem, mozno si pustim nejaky diel dalej, ale ani z tych 10 dielov vsetky nemam vobec potrebu.(8.10.2015)

 • Davies182
  ****

  PO TŘECH DÍLECH: Tentokrát budu koukám hodně svůj, páč absolutně nerozumím tomu, co přesně se na tomhle "fantasy Punisherovi" skoro všem zdejším uživatelům nepozdává. Podobnou brutální historickou guilty pleasure jsem v televizi dlouho postrádal, a FX mi teď konečně plní čtenářské sny tím, že je oživuje v moderním studiu a díky nádherné waleské krajině. Cesta za pomstou je drsná a je milé vidět, že se tvůrci nemazlí s žádnou z postav včetně těch hlavních: když má někdo zařvat, tak prostě zařve a konec. Netrpělivě vyhlížím další epizody!(3.10.2015)

 • SamVimes
  ***

  Zdálo se, že středověká řezničina pro Kurta Suttera ideálním novým prostorem k vyřádění. Bohužel ale i přes zajímavý námět Bastard Executioner nabídnul když ne přímo nudnou, tak nepříliš zábavnou podívanou. Sons of Anarchy se sice taky pořádně rozjeli až o něco později, ale už v první řadě to byl velice solidní nadprůměr, o Bastardovi se to naneštěstí říct nedá. O moc lepší to nebylo ani v obsazení, jen málokdo totiž pobral tak málo charismatu jako Lee Jones v hlavní roli, Katey Sagal tady strašila přehrávaným přízvukem, z průměru nevybočovala ani většina dalších herců… trochu to zachraňovali snad jen Stephen Moyer a spolehlivý Timothy V. Murphy (Galen ze SoA).(15.4.2020)

 • Helo
  ***

  Hodně slabý 3 kousky, páč jsem zatím ani neměl sílu to dokoukat. Slabá hudba, scénář má občasný světlý chvilky, ale jinak je taky debilní, postavy vesměs nesympatický, atmosféra středověku nic moc a to "fantasy" se do toho absolutně nehodí. Snad jen to lehký gore občas stálo za to. Celkově to působí, že si to chce hrát na GoT a to i erotikou, která je však patřičně ocenzurovaná a tak je tam úplně k ničemu. A nechápu tu cenzuru - lidi rozsekaný na kousky ukazovat můžou, ale nedejbože, aby někde vykouklo prso. Jo a vlastně jsem se na to přestal dívat v momentě, kdy začali dávat The Last Kingdom, páč to je úplně jiná třída.(18.11.2015)

 • - Úvodní píseň "No Name" nazpíval Ed Sheeran, který si v seriálu také zahrál postavu sira Cormaca. (Foxess)