poster

Vzkaz v láhvi

 • Dánsko

  Flaskepost fra P

 • Německo

  Erlösung - Flaschenpost von P

 • Norsko

  Flaskepost fra P

 • anglický

  A Conspiracy of Faith

 • Slovensko

  Odkaz vo fľaši

Krimi / Drama / Thriller

Dánsko / Německo / Norsko, 2016, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fíla
  ****

  Zabijáci, jakožto druhý díl. Zůstanou pro mě zatím nejlepším filmem, z této série. V porovnání se Ženou v kleci, je Vzkaz v lahvi lepší. Carl je stále mrzutý detektiv, který se Assadovi dostává pod kůži, svými narážkami, na Assadovo náboženství. Občas to působí vtipným dojmem, jak je Carl rýpavý. V tomto díle ovšem dostane pořádně zabrat, od útočníka, co unese sourozence a Carl s Assadem budou mít co dělat nejen s hledám dětí, ale i s útoky na vlastní osobu. Útočník je náboženský, ani bych neřekl fanatik, spíše psychotik z mládí, kdy měl nábožensky založenou matku, která kyselinou popálila oči a část obličeje jeho sestry a od té doby si to nese v sobě a unáší děti z nábožensky založených rodin, které pak většinou zabije. Hodnotím 7,5 z 10.(29.7.2016)

 • Gilmour93
  ***

  Střet víry v boha, ďábla a nevíry černé díry. Schválně hádejte, jestli se bude na konci listovat v kostelním zpěvníku.. Nevím, jestli je u severských kriminálek dobrou cestou nadřadit akci nad atmosféru a procedurální vyšetřování, protože pak to vypadá, že detektivní tým musí být hodně hloupý a neprofesionální, aby měl film alespoň sto minut. Ještěže zčernalý humor vnesl energii listů větrné turbíny a kompenzoval skutečnost, že se Nikolaj Lie Kass celou dobu tváří, jako by měl v zadku vraženou tyčku od slunečníku. Škoda, že se mezi hlavními hrdiny nešlo trochu dále v diskuzích o víře, bylo by to ku prospěchu věci a Carl by si snad uvědomil, že mít kolegu, co slaví Ramadán, není v zemích s dlouhými nocemi zase tak špatné..(12.7.2016)

 • Marigold
  ***

  Moland z toho konečně režijně udělal film a ne drahý pilot seriálu, přibylo černého humoru, který tomu hodně chyběl. Bohužel Arcel ve snaze naprat celkem procedurální předlohu zvraty a konflikty udělal z druhé poloviny filmu lehce absurdní a nelogickou podívanou. Rozpaky ještě posiluje výkon Påla Sverre Hagena, jehož monstrum je dost nešikovnou směsicí pederasta a druhé odmocniny z Javiera Bardema.(2.6.2016)

 • MartinezZ
  ****

  Potlesk, poklona, poděkování tvůrcům i Aerofilms za přinesení v brzké době i k nám a tak, no :) Další díl z Oddělení Q s ústřední dvojicí s Rose po boku. Zase skvěle pocitově ledové severské vyprávění, kdy ačkoliv je zloun znám v podstatě ihned, nebrání to napětí, kam se to celé rozvine. Prostě na to civíte a nevěříte a víte, že koukáte na kvalitní krimi-thriller, kterého se odjinud, než ze severu, nedočkáte. Přesto tomu nenapálím pátou hvězdu od boku jak předchozímu dílu, protože je tu pár mušek. Jednak si divák nemusí pamatovat děj předchozího dílu, případně ani o nějakých předchozích dílech neví, a pak je Carlovo chování nijak nevysvětlené a nikdo se k němu nijak nevrací, divák tápe. Druhak je zloun poměrně dost ultimátní, příliš "overpowered". Je všude, s ničím nemá potíže, každého dostane a přemůže a není ani řečeno jak, což má vyznívat jako dějová zkratka i způsob vyprávění. Vyznívalo to ale až příliš přehnaně a nemít v týmu znalkyni daných staveb, jsou všichni v loji - další příběhově-dějová zkratka. Je to trochu škoda, stále jde ale o dost nadprůměrnou detektivku. --- A Carle, je to dobře. --- PS: Těším se na další. A ta prostě bude, zařiďte to! :)(7.6.2016)

 • Roman.Ticka
  ****

  Ano, nejvýstižněji zde "pasuje" slovo RUTINA a to ve smyslu, že se vesměs a po 1999krát potvrzuje...prožitá dětská traumata prolínající se do dospělosti a ne každému stačí tehdejší pomsta, jejíž přesah se tímto automaticky dostává do hrůzostrašné a morbidní patologie...Proto celkově slabší 3,5, ale s radostí přihodím za skvělé zúčtování Assada v závěru...tady nejde než souhlasit, fandit a hluboce si oddychnout!(15.9.2016)

 • - Film se natáčel v oblasti Romo, v Dánsku. (herr_carter)

 • - Ještě před natáčením byl film prodán do více než 15 zemí. (freelex)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace