Linda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné kamarádky a taky spolumajitelky malého knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Ten naopak chybí Vandě, svobodné, veselé, nezávislé krásce, která sice muže přitahuje jako magnet, ale její živelnosti žádný nestačí. A tak hledá toho pravého. Aktivně. V obchodě s nimi pracuje Edo, který taky touží po lásce na věky věků, ale jako plachý, citlivý a introvertní gay to má těžké. Životy téhle trojice nakonec stejně zamotá několik mužů. Lindě charismatický developer Jakub, který není tím, kým se zdá být. Vandě bývalý profesor z vysoké školy Aladar, jehož je ochotná si vzít, "protože ji má rád". A Edo se už zase přizpůsobuje dalšímu příteli, Leovi... Nakonec ale všechno dopadne úplně jinak, než všichni čekali... (Bioscop)

TynTynka odpad!

České filmy opravdu nestojí už vůbec za nic. Taková směs blbostí v jednom filmu. Bylo to absolutně o ničem, člověk se ani nezasmál. Jen jsem kroutila hlavou, jak se vůbec něco takového mohlo natočit. ()

janececek

Film hodnotím relativně pozitivně hlavně asi z toho důvodu, že podobné situace se vážně (i když to sám nechápu) stávají, a tady to bylo slušně odvyprávěný. ()

Monika95

Líbí se mi tady moc Táňa Pauhofová a její teplí kamarádi. :) Za to kdo mi tam vůbec neseděl a nelíbil se mi byl ten amant co za ní lezl do knihkupectví. ()

malet

Slátanina romantických vykrádaček by se ještě dala ohodnotit snad na dvě hvězdy. Ale ten zoufalý dabing mě ubíjel od první chvíle, kdy herci otevřeli pusu. Ubohé. ()

Khotzilla

V rámci kategorie "romantický film" vcelku obstojné. Zpočátku jsem se bál, že jde jen o trapné kopírování filmu Láska přes internet s Tomem Hanksem a Meg Ryan, ale naštěstí je tu těch rovin více. Pauhofová a Issová si tu skvěle nahrávají a vůbec se i v takto nenáročně stavěném snímku projevují až nečekaně přirozeně, a výborně navozují realitu "mezi náma holkama". Luboš Kostelný zas svou homosexualitu jen trapně neparoduje - jak je v podobných příbězích smutným zvykem. Bohužel je tu pan Michał Żebrowski, kterému nikdo nevysvětlil, k čemu je herci důležitá mimika, a který všem ostatním herecky viditelně nestačí, a u kterého si jeden říká, že kdyby ho hrál Michal Dlouhý, který ho jen dabuje, bylo by to o ligu lepší. Jindy milá Hřebíčková zas předvedla tak vzorovou semetriku, že by se u její nesnesitelnosti dalo vyučovat v manželských poradnách. Jasně, že je to celé poněkud stereotypní - ale to se jaksi u romantických filmů předpokládá. A málem bych zapomněl - nápad svěřit rodiče zrovna tak nesourodé, ale v reálu skvěle fungující dvojici Kronerová - Sobota (který je tu přinejmenším stejně dobrý jako v Okresním přeboru, ne-li lepší), je skoro na nějakou cenu. Takže nakonec docela milý film, s příjemným humorem a naštěstí i dobře zvládnutým happyendem. A sorry - pokud to tu někteří přirovnávají k telenovelám, podezírám je, že nikdy žádnou neviděli. A pokud je někdo tak naivní, že očekával artový film, pak opravdu není chyba v tom filmu. ()

bonsetti

Tak nakonec šla s panem doktorem, no :-) Pohodový film. Přes zdejší špatné hodnocení od místních "odborníků" dávám 4*. ()

nietz.isdead odpad!

Príšerný a tupý film. Cítim sa dosť hlúpo, že som si ho pozrel, napriek akej takej vedomosti o evitovkách a miestnej tvorbe. Písať pre peniaze sa dá pochopiť, každý musí z niečoho žiť, ale tu to bola asi jediná motivácia. Film nemá ani jednu dobrú stránku. Ak je pomaly v prvej vete slovo slovo orgazmus, tak viem, že to nedopadne dobre. Nemám nič proti vyjadreniu sexuality, ale tu ju vyjadrili tak trápne a komicky až som rozmýšľal, či tie scény myslia vážne. Očividne som nereagoval tak, ako chceli, žiaden romantický nádych nebol. A to by som povedal, že je dosť problém. Postavy boli obyčajné vykonštruované kreatúry, navlečené v katastrofálnych gýčových kostýmoch. Vzťah Lindy s Jakubom sa zomlel ani neviem ako. Charaktery postáv len podľa šablón, samé stereotypy, fakt mi lezie na nervy, že z homosexuálov musia vo filmoch robiť debiloch a šašov. To, že nejakého dáme do filmu žiadnu toleranciu neznamená. Takže trápna plytká debilina s hrozným prejavom hercov. Nedopozeral som to celé, nedalo sa. ()

jethrotull odpad!

Neuveritelny grc a nerealna stupidita na cele s Pauhofovou. Ta za prachy bude hrat cokolvek,aj krabicu od topanok plnu hoven.Ti ludia nemaju absolutny pojem o zivote ludi. ()

Jirkacek

K tomu, abych se podíval na snímek Všechno nebo nic z roku 2017 jsem využil nabídku společnosti NETFLIX a tak se jednoho večera tato česká komedie objevila na obrazovce naší korejské televize. Na začátku jsme se seznámili s dvojicí nerozlučných kamarádek Lindou (Táňa Pauhofová) a Vandou (Klára Issová), přičemž prvně jmenovaná měla dceru Lucii. Ani jedna z nich neměla štěstí na muže, ale dařilo se jim v obchodě, když měli v pronájmu knihkupectví, kde prodával i jejich homosexuální kamarád Eda (Ľuboš Kostelný). Děj se začal odehrávat na Vánoce a na Štědrý den se sešli u Lindiných rodičů (Luděk Sobota a Zuzana Kronerová). Přišel i Lindin bratr Martin (Ondřej Sokol) s manželkou (Petra Hřebíčkova) a dětmi. Martin také nebyl v manželství spokojený. Lindina matka, která pracovala jako sestra v nemocnici, pozvala pro Lindu i lékaře Bystřičana (Pawel Delag). Všichni hledali partnera. Eda se seznámil s vegetariánem Leem (Petr Vaněk) a začali spolu chodit. Vanda potkala na horách svého bývalého profesora Aladara (Krzysztof Tyniec), kterým vzala ze zoufalství zavděk. Linda se na ulici srazila s mužem, bohatým developerem Jakubem (Michał Żebrowski), a zamilovala se do něj. Netušila, že Jakub chce koupit dům i s knihkupectvím a udělat z něj hotel. Linda s Vandou chtěly ovšem prostory knihkupectví také koupit. Jakub ji pozval do Itálie a chtěl, aby napsala knihu. Lindě zavolala Vanda a oznámila jí, že Jakub koupil dům. Linda se cítila podvedená a napsala tedy svůj příběh. Kniha měla úspěch, ale Jakubovi se nelíbilo, že píše o něm. Linda s ním otěhotněla a zjistila, že Jakub má milenku. Když mu oznámila, že je s ním těhotná, Jakub prohlásil, že jí nic nesliboval a pak už to šlo ráz na ráz až do konce 107 minut dlouhého filmu. Upřímně ta zápletka byla pořádně ohraná, nic mne v podstatě nepřekvapilo a hlavně jsem nechápal, proč se atraktivní Linda stále k Jakubovi vracela. Inu láska zaslepuje….Ve filmu mi vadila přítomnost mnoha polských herců, což dělalo problém při dabingu. Situaci nezachránil ani výborný výkon obou homosexuálních partnerů Lea a Eda, kteří mne několikrát rozesmáli. Na závěr bych ocenil i mnoho atraktivních záběrů na horách a dalších exteriérech. Suma sumárum, snímek Všechno nebo nic ode mne získal dvě nicotné hvězdy **. ()

LindaSv odpad!

Hrůza, ani k žehlení se to nedalo. Musela jsem to vypnout po 20ti minutách. Trapárna, která z diváka dělá retardovaného, slaboduchého blbce... ()

Zeuska

Rozhovor s kolegyní v práci. Já: "Viděla jsi film Všechno nebo nic?" Kolegyně:"Ježíš to je úžasnej film! " Já:"viděla jsem prvních půl hodiny a nějak mám problém to dokoukat". K: "To určitě dokoukej, je to naprosto boží, ten film úplně miluju!!!" Já pochybovačně: "Fakt??? To není možný. Tenhle film je úplně o ničem, vůbec mě to nebaví, všichni přehrávají, pitvoří se.. mluvíme o tom samém filmu?" K:" No jistě!! Vždycky se u toho řežu smíchy! Můj nejoblíbenější film! " Já: " Cože? A kde třeba? Co ti přišlo vtipný? " K: " dokoukej to, dej tomu šanci! " Já: " Ale já mám z toho husí kůži trapnosti, Taňu i Kláru mám ráda ale tady je mi jich úplně líto" Kolegyně: " Jéé ty jsi trubka."... Z toho plyne poznání, že nejsem cílová skupina tohoto filmu🙂 tak aspoň hvězdičky za Táňu a Kláru ()

vicvixx odpad!

No, tak asi ženám imponují namistrovaní čuráci, stačí když mají prachy. K tomu navrch znásilnění ve skladu knihkupectví, ne, ne, ne, ano, ano, ano... bum a feminismus je na světě. Ženský, přiznejte si to. Ty, co jste hnusný jak prdel, toužíte klidně i po takovým čurákovi. Hlavně prachy, ať máte na nový botičky. Sorry jako. Ten film je vlastně šovinistická prasárna, která z vás dělá slepice. Komu není rady... ()

Tania84

Táto Evitina prvotina sa celkom dala pozerať. Nové neopozerané tváre. Jediné čo mi vadilo je ten Pauhofovej nosový hlas. ()

marvin1

Jednoduchá, lehká tak trochu komedie, u které není potřeba moc myslet. Odpověď na dotaz některých recenzentů - proč tam hrají slovenští a polští herci? Protože máš hned 3 trhy. Když v tom bude slovenský herec, půjde to do kin i na Slovensku, když tam bude polský herec, poběží to s premiérou i v Polsku. Uplatit natáčení je plus mínus 30 mega, takhle se to dělá lépe. Zklamání z těch dvou teploušů - jsou asi lepší typy než tihle dva. Proč tam kopli Mareše ... to už tam mohla čepovat pivo i Vondráčková. Ale jinak to není zklamání. 40% kvality českých filmů dělá hudba. I tady jak má být. ()

VioletVonBat

Skvělý film! A skvělé obsazení! Ani chvíli jsem se nenudila, protože vtipných momentů má film opravdu hodně - a bohužel jsem se v hlavních postavách našla. Obsahuje totiž drsnou realitu dvou kamarádek, které nemají štěstí na chlapi... Ale ten happy end! Škoda, že realita je jiná a proto díky za takové filmy! ()