Doctor Who: Time Crash (TV seriál)

Krátkometrážní / Sci-Fi

Velká Británie, 2007, 8 min

Graeme Harper

Úžasně nabitých 8 minut, dojemně vtipného setkání Doktora s jeho oblíbeným Doktorem s dekorativní zeleninou.(6.10.2016)

Nádherná, vtipná jednohubka odehrávající se mezi epizodami Poslední z Pánů času a Plavba zatracených. Chemie mezi Tennantem a Peterem Davisonem je neskutečná. A právě proto, jak neskutečně vtipné to je a jak skvěle to funguje, je ohromná škoda, že to nemá délku klasické epizody, ale jen necelých šest úchvatných minut! 100%.(27.11.2015)

Pro znalce klasiky jistě super kraťoučká vložka mezi třetí a čtvrtou sérií. Pro mne však nic světoborného... 60%(13.6.2016)

Povedená, vtipná Moffatova jednohubka, pro jejíž nápad je sedmiminutový svrchník tak akorát, možná i trochu praská ve švech. Na druhou stranu jsem na starém seriálu nebyla odrostlá, proto mě ze všech koutů linoucí se nostalgie pochopitelně minula. Přesto 80%.(2.3.2015)

• - Speciál vznikl ke každoroční charitativní akci Children in Need. (jezurka42)

• - Příběh se odehrává mezi závěrečným dílem 3. série "Last Of Time Lords" (Poslední z Pánů Času) a vánočním speciálem Voyage of the Damned (Plavba ztracených) (2007). (jezurka42)

• - Peter Davison byl, před oznámením, že Matt Smith se ujme role 11. Doktora, nejmladším představitelem Doktora. V době, kdy natočil tento speciál, bylo Davisonovi 56 let, což z něho udělalo nejstaršího představitele Doktora. (jezurka42)