Komentáře uživatelů k epizodě (5)

• Jara.Cimrman.jr

"Až budeš dělat tendr na bílou paní, taky se ti do toho nebudu motat." Když někdo zmizí, je zmizelej a přesto posílá esemesky, tak bych si asi nechal lokalizovat jeho mobil, ale to by pro plzeňské kriminalisty asi bylo moc snadné. Místo toho posílají do akce bez krytí nejhloupější kapitánku v dějinách kriminalistiky a ta odvážně zapátrá mezi biofarmářem, bigamistou, knížetem, bláznem a dvěma divoženkami. No fajn, byla to blbost, ale to už k těm plzeňským zločinům tak nějak patří.(20.12.2016)

• Wacoslav1

Ale tak jo za Romana Rohana tu 1* nakonec dám, ale i tak je to jedna z nejvíc wtf detektivek co jsem kdy viděl. Škoda, že je tenhle díl posledním hřebíčkem do rakve ze začátku ne tak hroznýho seriálu.10%(9.11.2016)

Slušné ukončení nic moc série. Vaculíkově kamarádce se ztratí dcera za slušně podivných okolností a případ je na světě. Na místo je vyslána mladá Kohoutová, která však také sedne na lep pachateli. Ještě že je tu místní blbeček, který má nakonec víc všech pět pohromady než všichni policajti dohromady. Závěr série přinesl místy opravdu psycho podívanou.(21.10.2017)

• KM Phoenix

V obsahu se sice píše, že "nároky na jednotlivé kriminalisty jsou extrémní." Já kontruji, že nároky na přijmutí příběhu pro diváka jsou mnohonásobně větší. Biofarma, nezvěstné brigádnice, undercover kapitánka, šlechtic Rohan a to je jen pár neskutečných haluzí, které se v tomto mimořádně bizarním díle vyskytují. Většinu času jsem nemohl uvěřit, že něco takového se dostane do televize a ještě je to servírováno jako kriminálka.(12.10.2017)

• Kosir

Hřebejkovy představy o tom, jak má vypadat detektivka jsou na můj vkus pofiderní.(5.2.2017)