• Bassko

Každým dielom to padá nižšie a nižšie. Chápem, že hudobné relácie sú pre média vďačné, keďže sa nemusia platiť nejakí scenáristi (alebo čo ja viem ešte prečo), ale niečo iné by bodlo. Taktiež je fajn, že nesnažia len o Búrlivé vína a neviem aké seriály, ale čo z toho keď zoskupenie nevie mimo toho spievania povedať niečo vtipné (a niekoľko ľudí nezvláda ani ten spev, ehm ehm Čobejová- ktorá nie je ani len dobrá herečka, čiže to obsadenie je mi tiež záhadou) Napriek tomu si však stále pozriem ďalší diel dúfajúc, že to bude lepšie. Viem, som asi idiot, čo už.(24.4.2016)

• Darckol

Nuž, prvú slovenskú sériu som odpozeral viac-menej celú, a tak si dovolím hodnotiť. Nápad celkom zaujímavý, problém bol skôr na strane účinkujúcich - Adamec a Švidraňová jednoznační favoriti čo do herectva, to i spevu (Adamec svojsky ozaj uspieva čokoľvek). Celkom som sa potešil účinkovaniu Bičana a Drobnej, prekvapil Vincze. Ostatní pre mňa do počtu. 4,5/10 Doplnenie - čím ďalej otravnejšie :-/(16.5.2016)

Nerozumiem všetkým výčitkám tejto šou. Vynímajúc Bičanovo oplzlé a pre niekoho nevtipné vystupovanie, je to po dlhom čase relácia, ktorá sa nehrá na skutočné osudy, na to, že je akože o varení, že je neskutočne seriózna a podobne. Nezosmiešňuje akože obyčajných ľudí a na vyvolanie príjemného pocitu, smiechu a zábavy využíva známe tváre, ktoré sa zosmiešňujú dobrovoľne, vedome a majú v tomto prax. Pre mňa úprimná zábava, ktorá nemá zbytočne prehnané ciele a je bez väčších lapsusov.(15.6.2016)

Po rokoch tv relácia, ktorú som si pozrel od A do Z a to dokonca priamo v TV (nie z archívu a keď budem mať na ňu náladu). Tvoja tvár ma od začiatku chytila, i keď to bola skôr náhoda a zvedavosť o čo pôjde, ktoré ma k tejto relácii priviedli. Tvorcom sa podarilo vyskladať zaujímavú skupinku účinkujúcich (Bičan rules), ale s ďalšími sériami bude už záujem upadať... 75%(2.5.2016)

Sú na tejto stránke samí pesimisti? Zdá sami, že ľudia kritizujú relácie, ktoré fakt za nič nestoja, ale niektoré programy v telke bežia. Asi keby táto relácia nebola sledovaná, nebola by už 3.séria. A okrem toho, nekomentuje sa po prvom dieli. Šou je dobrá, trochu zábavná, len keby nebolo toho taktizovania.(21.3.2017)