V jedinečném celovečerním portrétu BELMONDO se legendární "Bebel" vrací na místa, kde vznikaly jeho nejslavnější filmy. Spolu s ním a jeho synem Paulem navštívíme Rio de Janeiro, Paříž, Řím a francouzskou Rivieru. Paul vede vyšetřování , vyslýchá očité svědky - hvězdy filmů a otcovy osobní přátele, zpovídá svého "papá". Odhaluje okamžiky, které by jinak zůstaly tajemstvím. (Atlantis Entertainment)

Lukrecie

Perly řečené v dokumentu: .... "vyváženost v tom, jaký byl a co hrál", "hrdina dokáže stmelovat", Stárne jen to, co podléhá módě. Belmondo módu překračoval." "byl přirozený, přírodní úkaz", "je to přirozený hrdina", "zůstal svůj", Jsou lidé, na jejichž příchod nejsme připraveni! ..... ()

Pierre

Moc mile natočený dokument o takové legendě jako je Belmondo, který na mně z dokumentu působil jako moc milý a skromný člověk kterému sláva nestoupla do hlavy. Bylo zajímavé sledovat jak vzpomíná na natáčení svých nejslavnějších snímků a dokument byl pro mně moc příjemně stráveným časem. Děkuji vám panové za něj. 5 hvězd (už od začátku) jasných.:-) ()

Tirion

Tady nemůžu dát více hvězdiček ani z nostalgie. Tohle totiž vlastně ani není dokument, ale něco jako Sejdeme se na Cibulce a ve stínu Ebenovy Plovárny se to může jenom krčit ve stínu. Všechna čest Belmondovi, ale tohle je špatně sestříhané, špatně odrežírované i dramaturgované. Nepochopil jsem souslednost ani záměr. Ačkoliv tím asi bylo udělat tatínkovi radost. To chápu, ale cpát to do kina? Ne, díky. Belmondo je ikona a zasloužila si mnohem lepší dokument. ()

kaylin

Velice příjemné setkání jak pro Belmonda samotného, tak i pro diváka. Belmondo se vrací na některá místa činu se svým synem, aby vzpomínal a vyprávěl o tom, jaké bylo natáčení jeho filmů. Vzpomínají na něj i jeho parťáci a partnerky, tvůrci a obdivovatelé. Velmi příjemný portrét francouzské legendy. ()

slunicko2

Quelle aventure! Quelle aventure! 1) Všechno již řekli někteří moji předchůdci - Enšpígl*****, GilEstel*****, plechulka****, Mates Hradecky***. 2) Nelze nevidět, že film sám není ani tak dokument, jako spíš pocta syna slavnému a diváky milovanému otci. Životopisci se moc nedozvědí. Ale ten šarm, ten Belmondův šarm... ()

topi

Sympaťák Bebel. Spousta unikátních materiálů, rozhovorů, fotek, domácích archívů....Tahle osobnost by si zasloužila klidně desetidílný seriál, který by mapoval Belmondův život od začátku a jednotlivé díly by rozdělovaly jeho životní etapy. I tak je tento dokument, který natočil Belmondův syn důstojným ohlédnutím za životem pozoruhodného muže, kultovní ikonou francouzského filmu a kaskadérem, jehož kousky obdivují diváci po celém světě. ()

JohnMiller

Fíha......... Tv Hnoj dalo konečne raz niečo pozerateľné, to je až neuveriteľné. Jean-Paul Belmondo patrí k hereckým špičkám od ktorých som nevidel prakticky nič, hoci mi bolo odporúčané neraz. Dokument bol celkom svižný, dal mi inšpiráciu, hoci sa ako inak trocha preháňalo, mal som z neho dobrý pocit .Po tomto dokumente si určite nejakú snímku pustím. ()

major.warren

No prostě božský dokument. Je to pořád Jean-Paul Belmondo. Mám doma i tu samou knihu a je překrásná. V dokumentu je skvělý jak Belmondo, tak junior a samé známé tváře. U mě 85%. Je to prostě legenda a tohle je super film o ní. Doufám že to Jean-Paul ještě nezabalí. Krásný dokument o mém nejoblíbenějším a možná nejlepším herci historie:-). Super shrnutí jeho kariéry i osobního života s jeho vlastním synem a kamarády. Nejlepší hodnocení. ()

ibeh

Miláček Bebel, prostě a jednoduše přírodní úkaz. Jeho andělíček strážníček jel tedy celoživotně na 150%. Moc milý počin, který probudí radost i nostalgii. Viděno v komorním kině Mat - 6 řad, výborná atmosféra provoněná vínem. A potom je nejlepší v něm pokračovat, někde venku s přáteli. Díky. ()

tufr

Dokument který dokázál vykouzlit úsměv na mé tváři. Krásná pocta - za mě fantastický počin plný dalších skvělých francouzských herců. 90% ()

carlos 2010

Z dokumentu cítiť, že Belmondo je obrovská hviezda celosvetového formátu, ktorá ovplyvnila mnoho generácií filmových tvorcov - aj mimo regiónu Francúzska. ()

1frida2

Dokument má v sobě tolik emocí a energie, jako samotný Belmondo. A krásný hlas má ten mladý hoch Bebel. K stáru už holt hrubne, ale to všechno a všichni. Fajne to bylo. ()

gabin(a)

Jejda, to bylo příjemné! Jako Belmondova fanynka nemůžu hodnotit jinak! Samí fajn lidi, fajn místa, roztomilá Ursula Andress, Charles Gérard, který se ani moc nezměnil, dojemná setkání, třeba s Anthony Delonem nebo s Ubiracy de Oliveirou, vzpomínky. Bylo vidět, jak ho mají všichni rádi a to tam nebyli ti, kteří s ním hráli nejvíc, ale už bohužel odešli (Michel Beaune aj.)... Hned potom dávali Muže z Ria, tak jsem hned ty kaskády viděla jinak....Rozesmály mě hlas a mluva Jacqueline Bisset. ()

pakobylka

Ani ne tak klasický dokument, jako malý osobní dárek ... upřímně míněná poklona, kterou složil syn svému otci. Tím pádem jde o uvolněnou, velice osobní - a velice nostalgickou záležitost plnou vzpomínek, která mě s trochou nekorektní poťouchlosti připomíná, že už taky patřím mezi "pamětníky". ()

vesper001

Belmondo podle Belmonda, táta Jean-Paul podle syna Paula. Laskavé, úsměvné a pohodové vzpomínání, které žádné skandální odhalení nepřináší, a (proto) je stejně příjemné jako podvečerní posezení u Château Lafite na balkóně skromného pařížského bytečku s výhledem na Eiffelovku. Jen s tím rozdílem, že Jean-Paul pro jednou neleze po střeše, ani nevisí na okapu, ale sedí proti vám a směje se. („Spousta policajtů se stala policajty kvůli mně!“) ()

MJMilan

Jestli jsem se v poslední době na něco těšil, tak to byl právě tento dokument. Jean - Paul byl pro mě vždy hercem číslo jedna, vynikající herec, krásný člověk. Dokument sestříhaný z těch nejlepších kousků jeho hvězdné kariéry, ale i těch méně známých momentů, doplněný o názory jeho samotného a přátel, kolegů ... doprovázený jedním z nejbližších lidí v jeho životě. Opravdu krásná podívaná. ()

sator

Dobrý počin...Dabing otce a syna Švehlíkovic...Přál bych to Krampoulovi :-) Přítomnost 93letého Charlese Gérarda potěšila... ()

Startuje letní přehlídka BEST FILM FEST

Startuje letní přehlídka BEST FILM FEST