• GeusX
  ****

  Výborná temná atmosféra, hustější než mlha nad rybníkem Brčálníkem. Dal bych i plný počet, ale úplně mne rozčílilo několikero praštěných situací, kdy by se -předpokládám- většina lidí zachovala jinak a obezřetněji...ale holt rejža to do děje, aby to bylo napínavější a víc šokující, potřeboval. 90%(24.1.2018)

 • 6thSun
  ***

  Chápu, že je veškerá logika podřízena atmosféře, českej divák se bojí rád (ale zase ne tolik, aby potom nemohl usnout). Škoda jen, že člověk musí pořád dumat nad věcmi, jako je neschopnost patoložky nalézt tesák velký jako pekanový ořech nebo hon na medvěda, jenž je vzteklý, takže bude (cituji) "buď velmi krotký, nebo naopak extrémně agresivní", čili jediný, co asi nebude dělat, je schovávat se před houfem takticky rozmístěných myslivců. Tento medvěd se ale navíc dokáže nepozorovaně vysrat rovnou do epicentra honu a pak zase zmizet beze stopy. No a pak zde máme útok na rodinku schovanou v autě, přičemž medvědův útok je evidentně veden na pravý bok vozidla, zatímco následně je při ohledávání zdemolována jeho opačná, tedy levá část.(27.1.2018)

 • Nach
  ***

  Ta tajuplná šumavská atmosféra plná nedůvěry, záhad a tajemna je pryč. Příběh už se plně soustředí na rozkrývání indícií a postav jen a pouze řeší záležitosti ohledně hlavní zápletky. Nedozvíte se nic o žádné minulosti, která jednotlivé charaktery hlouběji specifikuje, vše se striktně drží kriminálního případu, který je nějak propojen i se vzteklinou a nějakou zatím nespecifickou minulostí dané šumavské obce. Na druhou stranu nyní ubylo logických chyb. Vše zatím více méně má hlavu a patu a scéna z půdy chaty působila až hororově. I proto zvedám mírný palec nahoru a těším se na další část. Zatím se to snaží, čtvrtá hvězda utekla jen o chlup vzteklé lišky. 70%(25.1.2018)

 • otík
  *****

  Na jeden díl je toho až moc. Napínavé a strašidelné, spousta tajemství, přibyla mrtvola, vzteklí psi a samozřejmě tajuplná osoba v gumákách v pozadí. Ještě se klepu, sotva můžu psát. Jo, fakt dobré a na české poměry ba přímo vynikající. PS: pobaví obarvený Trávníček jako původní majitel medvěda zabijáka(7.2.2018)

 • Esgalnor
  ***

  Je vidět, že ČT do toho nalila hodně peněz, technicky a řemeslně je to fakt pecka. Bohužel se tím ale scénář spravit nedal a ačkoliv mě strašně baví postava doktorky, ty mezery, kiksy a strašně blbé postavy se tomu odpustit holt nedají. Dneska to fakt vyvrcholilo, postavy jsou tu opravdu skupinka dementních imbecilů. Jinak je to ale napínavé a atmosféra je senzační, na konci to zase šlapalo, ale potřetí v řadě už shovívavej bejt nemůžu.(24.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace