Na jeden díl je toho až moc. Napínavé a strašidelné, spousta tajemství, přibyla mrtvola, vzteklí psi a samozřejmě tajuplná osoba v gumákách v pozadí. Ještě se klepu, sotva můžu psát. Jo, fakt dobré a na české poměry ba přímo vynikající. PS: pobaví obarvený Trávníček jako původní majitel medvěda zabijáka(7.2.2018)

Je vidět, že ČT do toho nalila hodně peněz, technicky a řemeslně je to fakt pecka. Bohužel se tím ale scénář spravit nedal a ačkoliv mě strašně baví postava doktorky, ty mezery, kiksy a strašně blbé postavy se tomu odpustit holt nedají. Dneska to fakt vyvrcholilo, postavy jsou tu opravdu skupinka dementních imbecilů. Jinak je to ale napínavé a atmosféra je senzační, na konci to zase šlapalo, ale potřetí v řadě už shovívavej bejt nemůžu.(24.1.2018)

Výborná temná atmosféra, hustější než mlha nad rybníkem Brčálníkem. Dal bych i plný počet, ale úplně mne rozčílilo několikero praštěných situací, kdy by se -předpokládám- většina lidí zachovala jinak a obezřetněji...ale holt rejža to do děje, aby to bylo napínavější a víc šokující, potřeboval. 90%(24.1.2018)

Ta tajuplná šumavská atmosféra plná nedůvěry, záhad a tajemna je pryč. Příběh už se plně soustředí na rozkrývání indícií a postav jen a pouze řeší záležitosti ohledně hlavní zápletky. Nedozvíte se nic o žádné minulosti, která jednotlivé charaktery hlouběji specifikuje, vše se striktně drží kriminálního případu, který je nějak propojen i se vzteklinou a nějakou zatím nespecifickou minulostí dané šumavské obce. Na druhou stranu nyní ubylo logických chyb. Vše zatím více méně má hlavu a patu a scéna z půdy chaty působila až hororově. I proto zvedám mírný palec nahoru a těším se na další část. Zatím se to snaží, čtvrtá hvězda utekla jen o chlup vzteklé lišky. 70%(25.1.2018)

• Salvator

Konečně se objevil medvěd a hned zdevastuje auto jako tyranosaurus v Jurském parku. K tomu jedna z hrdinek chodí bez náznaku strachu po opuštěném domě, jako po bytě 1+KK. V neposlední řadě hlavní hrdina klidně vleze do hrobky otvírat rakev. K tomu se vesnice hemží potenciálními zločinci. Příště by to proto chtělo už někoho veřejně odsoudit a popravit. Ujmout by se toho mohl lidový soud v čele se starostou.(26.1.2018)