Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V Bučině někdo vypustí další vzteklou lišku. Záchrana dvou malých chlapců sice udělá z Pavla Rogla hrdinu a smíří ho s celou vesnicí, ale tím jeho problémy zdaleka nekončí. Rodící se milostný vztah s Gábinou utrpí první šrám. A tajemná osoba v pozadí likviduje nepohodlné svědky… (Česká televize)

Recenze (27)

Nach 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ta tajuplná šumavská atmosféra plná nedůvěry, záhad a tajemna je pryč. Příběh už se plně soustředí na rozkrývání indícií a postav jen a pouze řeší záležitosti ohledně hlavní zápletky. Nedozvíte se nic o žádné minulosti, která jednotlivé charaktery hlouběji specifikuje, vše se striktně drží kriminálního případu, který je nějak propojen i se vzteklinou a nějakou zatím nespecifickou minulostí dané šumavské obce. Na druhou stranu nyní ubylo logických chyb. Vše zatím více méně má hlavu a patu a scéna z půdy chaty působila až hororově. I proto zvedám mírný palec nahoru a těším se na další část. Zatím se to snaží, čtvrtá hvězda utekla jen o chlup vzteklé lišky. 70% ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tíživá atmosféra super, hodně tomu napomáhá hudba. Ale těch wtf momentů nějak přibývá a stejně tak to, jak má Pavlík ve všem navrch, na vše přijde první a všimne si všeho, co ostatní voraj je... prostě divný. Přestává to být uvěřitelný, ale i tak mě to baví a myslím, že to zatím dost vyčnívá v té přehršly českých kriminálek. ()

Reklama

6thSun 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Chápu, že je veškerá logika podřízena atmosféře, českej divák se bojí rád (ale zase ne tolik, aby potom nemohl usnout). Škoda jen, že člověk musí pořád dumat nad věcmi, jako je neschopnost patoložky nalézt tesák velký jako pekanový ořech nebo hon na medvěda, jenž je vzteklý, takže bude (cituji) "buď velmi krotký, nebo naopak extrémně agresivní", čili jediný, co asi nebude dělat, je schovávat se před houfem takticky rozmístěných myslivců. Tento medvěd se ale navíc dokáže nepozorovaně vysrat rovnou do epicentra honu a pak zase zmizet beze stopy. No a pak zde máme útok na rodinku schovanou v autě, přičemž medvědův útok je evidentně veden na pravý bok vozidla, zatímco následně je při ohledávání zdemolována jeho opačná, tedy levá část. ()

Esgalnor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je vidět, že ČT do toho nalila hodně peněz, technicky a řemeslně je to fakt pecka. Bohužel se tím ale scénář spravit nedal a ačkoliv mě strašně baví postava doktorky, ty mezery, kiksy a strašně blbé postavy se tomu odpustit holt nedají. Dneska to fakt vyvrcholilo, postavy jsou tu opravdu skupinka dementních imbecilů. Jinak je to ale napínavé a atmosféra je senzační, na konci to zase šlapalo, ale potřetí v řadě už shovívavej bejt nemůžu. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak konečně jsem viděl medvěda. Ale větší zážitek bylo vidět Trávníčka. Skvělý temný, místy až horrorový díl. Více napětí, méně humoru, tentokrát pouze v podání hláškující koronerky. Hajný si tentokrát nedal panáčka, tak střílel jako sniper, zato měl štěstí, že byl ostrostřelcem pouze on. Nemohl jsem se odtrhnout od obrazovky a těším se na další díl. ()

Galerie (117)

Zajímavosti (1)

  • Zbraň, kterou má u sebe Pudil (Jan Novotný) při pročesávání lesa, je puška Brno Model 22F. (ArthasKarfa)

Reklama

Reklama